Morgan Wade fshin të gjitha fotot e Kyle Richards nga Instagrami

Klea

Morgan Wade fshin të gjitha fotot e Kyle Richards nga Instagrami

Duket si Morgan’s Wade’s video muzikore me atë dhe Kyle Richards Thjesht bërja e gjërave seksi “miku i ngushtë” – si larja së bashku dhe pothuajse të dilni jashtë – mund të mos plaket mirë.

Ndjekësit e artistit të muzikës country, Morgan dhe Real Housewives të Kyle të Beverly Hills tani kanë mbetur duke kruar kokën. Pse? Morgan sapo fshiu Instagramin e saj. Këtu përfshiheshin të gjitha fotografitë e Kyle, nga të cilat më parë kishte disa.

Një udhëtim në rrjetin Insta të Kyle tregon se ajo gjithashtu fshiu pothuajse të gjitha fotot e Morgan. Të dy vazhdojnë të ndjekin njëri-tjetrin, por a mund të ketë pasur një sherr mes të dashuruarve? Epo, një grindje “miku”? Koha (ose “media”) do ta tregojë.

Morgan bëri bujë mes fansave të saj të martën. Shumë venë re se ajo kishte hequr nga Instagrami të gjitha fotot personale dhe të pushimeve me Kyle. Tani, e vetmja përmbajtje e mbetur në llogarinë e Morgan përfshin një njoftim në lidhje me turneun e saj në Pranverë 2024 Crossing State Lines dhe një promovim për paraqitjen e saj të ardhshme verore në turneun Triple Moon të Alanis Morissette.

Megjithëse Morgan thjesht mund të kishte pastruar fotot me Kyle për të tërhequr vëmendjen në projektet e saj të ardhshme, fansat kishin disa mendime të tjera.

Një përdorues aktiv Xe njohur më parë si Twitter, shkroi, “Ajo e mori reklamën e saj falas nga Kyle dhe Kyle mori historinë e saj, kështu që ishte koha për të vazhduar më tej.”

Një tjetër mbyti, “Ose ajo është duke u shtypur keq për lidhjen me një grua mjaft të vjetër për të qenë nëna e saj ose ajo është pak më shumë se të gjitha bs që shkon me të.”

Kyle fshiu shumicën e fotove të Morganit edhe nga Instagrami i saj

Instagrami i Kyle tregon se ajo ka hequr edhe fotot e fundit me Morgan. Imazhet më të fundit të tyre së bashku, të postuara në gusht 2023, ishin nga koha kur Kyle ndoqi koncertin e Morgan në Aspen në fund të korrikut. Rrjeti i Kyle tani më së shumti tregon daljet me bashkë-yjet e saj RHOBH dhe fotot me fëmijët dhe burrin e saj të larguar, Mauricio Umansky.

Fansat kishin gjithashtu teori për këtë.

Një përdorues i X spekuloi: “Marrëveshja e tyre e biznesit ka përfunduar dhe Kyle nuk po largohej kurrë nga Maurice [sic]. Ajo është e fiksuar pas tij. asaj i duhej kohë për të kapërcyer mashtrimin e tij dhe për t’i mësuar atij një mësim rreth kërcënimit për t’u larguar.”

“Plani nuk funksionoi. Kyle donte një histori, por askush nuk ishte i interesuar”, tha një tjetër.

Unë do të thosha se kjo është mjaft e përshtatshme duke pasur parasysh se ribashkimi i RHOBH në sezonin 13, ku Kyle u zotua t’u përgjigjej të gjitha pyetjeve të ribashkimit që i janë bërë, është përfunduar dhe në kanaçe. Por tani, ajo ka një pushim nga vendi i nxehtë dhe nuk do të duhet të adresojë një përçarje të mundshme mes saj dhe Morgan.

Nëse ata kanë ndarë rrugët – pavarësisht nëse ishte një prishje miqësie apo fundi i një lidhjeje romantike – të paktën Kyle ka të ngjarë të ketë akses tek praktikuesit më të mirë të heqjes së tatuazheve me lazer të Beverly Hills.

RHOBH vazhdon të mërkurën në mbrëmje në Bravo në 8/7c.