Monique Samuels zbulon pse i refuzoi tradhtarët

Klea

Monique Samuels zbulon pse i refuzoi tradhtarët

Monique Samuels nga Real Housewives of Potomac supozohej të ishte në sezonin 3 të Tradhtarët. Megjithatë, pasi dëgjoi për një skemë të supozuar të krijuar nga producentët, ajo refuzoi me dashamirësi.

“Kam menduar të bëj shfaqjen,” tha ajo në një video të postuar në internet. “Isha vërtet i emocionuar për këtë.”

“…ata donin që unë të isha në shfaqje dhe unë thashë, ‘OK, le ta bëjmë atë’.” Ish-Shtëpiaja vazhdoi, duke thënë se ajo dhe producentët filluan të flisnin me numra. “Që unë të largohem për atë periudhë kohe, duhet të sigurohem që paratë janë të mira,” tha ajo. Më vonë, Monique diskutoi prapaskenat e realitetit televiziv, duke thënë se bisedat u ndërprenë deri në “minutin e fundit”. Por duket se nuk kanë qenë vetëm bisedat për paratë që e kanë penguar të bëjë xhirime në Skoci.

Monique tha se producentët u përpoqën ta merrnin atë në The Traitors me Candiace Dillard Bassett

“Në fund, dëgjova për disa gjëra të dyshimta që po ndodhnin,” vazhdoi Monique në videon e saj. “Pra, me sa duket, ata po përpiqeshin të më vendosnin mua dhe Candiace [Dillard Bassett] nga RHOP në The Traitors në të njëjtën kohë.”

Monique dhe Candiace filmuan Sezonet 3-5 të Potomac së bashku derisa u përplasën fizike. I pari u largua nga seriali në fund të sezonit 5 dhe që atëherë nuk është kthyer më.

“Unë nuk e dija se ajo ishte shtatzënë,” tha Monique. “Nuk e dija që ajo duhej të ishte në emision. Arsyeja e vetme që e mora vesh është sepse menaxheri im është i lidhur mirë.”

Monique e quajti marifetin e supozuar të casting-ut “të ulët” dhe “të ngritur lart” përpara se të pyeste pse një shtatzënë do të dëshironte të filmonte një shfaqje si “Tradhtarët”.

“Pse do të përpiqeshit të merrnit diçka nga një shfaqje krejtësisht e ndryshme dhe të përpiqeni ta bëni atë diçka që mund të jetë shumë e keqe?” pyeti ajo.

Nëna e tre fëmijëve tha se megjithëse ishte “e emocionuar” për të bërë shfaqjen, rrjeti “nuk mund të më përballonte”. Dhe sapo mësoi për “gjërat e dyshimta” që dyshohet se kishin ndodhur, Monique i tha Peacock-ut të humbiste numrin e saj përgjithmonë.

“Unë thashë: “Të dinë që unë refuzoj jo vetëm këtë sezon, por çdo sezon tjetër”. Si, nuk po e bëj fare tani, sepse tani më ke fikur.

Uau. Kjo tingëllon si një grumbull rrëmujë.

Transmetoni Tradhtarët në Pallua.