Monique Samuels mohon thashethemet e tradhtarëve: 'Refuzoi' ofertën

Klea

Monique Samuels mohon thashethemet e tradhtarëve: 'Refuzoi' ofertën

Unë thjesht do ta them. Tifozët e Tradhtarët janë një racë e pasionuar. Pas një sezoni të dytë të shkëlqyer me prezantuesin Alan Cumming, ata kanë marrë me mend se kush do të jetë pjesë e Sezonit 3. Pasi sezoni 2 shfaqi kryesisht yje të realitetit, shikuesit kanë pritur me padurim një njoftim të kastit. Nuk ka fat deri më tani, por ka pasur shumë thashetheme.

Ish-ylli i Real Housewives of New York City, Dorinda Medley, u përfol se do t'i bashkohej kastit. Kjo aluzion u hodh nga askush tjetër përveç një prej lojtarëve më dyfytyrësh të sezonit të dytë, Phaedra Parks. Dhe Fedra po argëtohej djallëzisht si një tradhtar.

Kishte gjithashtu pëshpëritje që The Real Housewives of Potomac alum Monique Samuels ishte duke paketuar veshjet e saj më të mira karroce për Skocinë. Por a na jepnin rrugët e Potomac-it ndonjë inteligjencë të keqe?

Monique tha jo faleminderit Tradhtarëve

Peach Report në X, i njohur më parë si Twitter, postoi përgjigjen e Monique në Instagram ndaj thashethemeve. Ata e titulluan postimin e tyre, “Monique Samuels mbyll pretendimet e fundit se ajo po bashkohet me Sezonin 3 të Tradhtarëve”.

Në postimin e saj në Instagram, Monique shkruan: “As tradhtar, as besnik. Na vjen keq të zhgënjejmë, por thashethemet NUK JANË TË VËRTETA.” Ajo vazhdoi, “WTF?! Megjithatë ju dua të gjithëve! Dhe unë e dua atë shfaqje! Më kapni ditët e javës ku jam në të vërtetë çdo ditë nga ora 6:00-10:00 ❤️ @goodmorningshowonwpgc,” shtoi ajo.

Në komente, ajo u pyet: “A do ta bënit nëse do t'ju pyesnin?” Monique u përgjigj: “Unë në fakt e konsiderova atë, por më vonë refuzova.”

Vendimi i Monique nuk është befasues pasi ajo nuk ka qenë në marrëdhëniet më të mira me Bravo. Unë kurrë nuk do të ndalem së dashuruari me të duke e çarë hapin lidhësin e faturave në ribashkimin e Sezonit 5.

Monique pohoi gjithashtu se asaj iu ofrua një rol në Udhëtimin e Vajzave Ultimate të The Real Housewives. Por ajo shtoi se nuk kishte “asnjë dëshirë” për të filmuar shfaqjen.

“Nuk ndihesha sikur mund të isha e njëjta Monique që njerëzit ishin mësuar të shihnin më kur bëhej fjalë për atë ekskluzivitet të veçantë dhe atë rrjet të veçantë, sepse kishte kaq shumë toksicitet atje,” shpjegoi ajo.

Një listë e aktorëve për Sezonin 3 të The Traitors do të zbulohet së shpejti.

Mund të kapni The Traitors duke transmetuar në Peacock.