Momentet më të tmerrshme muzikore të Tom Sandoval

Klea

Momentet më të tmerrshme muzikore të Tom Sandoval

Tingëlloni trombën tuaj pa çelës, Tom Sandovalsi Rregullat e Vanderpompës Sezoni 11 është gati të nisë transmetimin. Me mendimin e dytë, uleni atë borinë. Luajnë “Good as Gold” të Scheana Shay në përsëritje, sepse të paktën Scheana mund të mbajë një automelodi. Oh, Tom, ti ke qenë pjesë e shumë momenteve ikonike në këtë serial, por muzika jote, na dhemb veshët.

Sa i përket sezonit 11, ne jemi të etur të shikojmë këtë kastë të ecë përpara pas historisë së çrregullt Scandoval të sezonit të kaluar. Por doni të dini se në cilin moment shpresojmë të shohim shumë më pak për të ecur përpara në Bravo? Fjalë për fjalë çdo gjë që ka të bëjë me Tomin, një mikrofon dhe/ose borinë e tij. Ndërsa ne mund t’i mbështesim njerëzit që i realizojnë ëndrrat e tyre, nivelet delirante të aftësive të tij të Tomit na kanë bërë të ulim volumin në televizorin tonë më shumë se një herë.

Thënë kështu, ne do t’i japim atij një kredi të vogël për videoklipin e tij muzikor “TIP (Prekja në Publik)”, i cili ishte një bop. Ky u prodhua shumë, kështu që notat u goditën. Ne do t’i japim meritat e mëtejshme aty ku duhet, Tom gjithashtu kërceu dhe veproi mjaft mirë këtu. Megjithatë, kjo është një herë e tij, dhe kjo është një kodër në të cilën do të vdesim me kënaqësi.

Kthehemi te përpjekjet e dështuara muzikore të Tomit, ne shkojmë. Nëse duhet t’i mbajmë mend këto tinguj të nxehtësisë së qenit, atëherë duhet edhe ju. Prandaj, këtu janë momentet muzikore më të tmerrshme të Tom Sandoval, si në VPR ashtu edhe jashtë saj, pa ndonjë renditje të veçantë. Na vjen keq.

Bashkëpunimi i sezonit 6 që askush nuk e kërkoi

Kur James Kennedy dhe Lala Kent shkuan në studio në sezonin 6 për një bashkëpunim, Tom hyri gjithashtu, me borinë e tij. “Sa herë që nxjerr borinë time, është një shprehje e ndjenjave të mia. Unë kam këtë mënyrë për të humbur veten në muzikë. Është e mrekullueshme,” emocionoi Tom, ndërsa Lala bëri tinguj delfinësh në dhomën tjetër, duke imituar autobusin e luftës që ishte performanca e Tomit.

“Të luajturit në bori të Sandovalit më kujton të jem në një tufë delfinësh foshnjash, që sapo mësojnë të komunikojnë për herë të parë. Por unë i dua delfinët, “tha Lala, ndërsa rregullonte sytjenat e saj, qartë mbi të gjitha gjërat që përfshijnë Tomin dhe borinë e tij. Ne jemi dakord me Lalën këtu, pasi kjo ishte një shfaqje shumë e këndshme e aftësive muzikore të Tomit.

Ku shkon për të vdekur “Fëmija ime i ëmbël”.

Ashtu si një aksident automobilistik nga i cili nuk mund t’i heqësh sytë, i tillë është grupi i Tomit, Tom Sandoval & The Most Extras. Tani, muzikantët e punësuar të Tomit janë të gjithë jashtëzakonisht të talentuar. Zero hije për ata njerëz. Por Tom … po.

Menjëherë pasi u zbulua lidhja e Tomit me Rachel Leviss, Tom u largua nga skena, duke humbur veten në muzikën e tij. Ne mund ta respektojmë këtë, por ju djema, dëgjoni këtu. Në një koncert në Atlantic City, Tom i tha fjalët “Sweet Child of Mine” dhe një pjesë e shpirtit tonë vdiq menjëherë. Ishte e zymtë, sikur macet të ziheshin në një rrugicë të pasme, dhe lehtësisht një nga momentet më të çuditshme muzikore të Tom Sandoval.

Dhurata e dasmës që nuk mund të kthehet

Kur Katie Maloney dhe Tom Schwartz u martuan në sezonin 5, Sandoval vendosi ta bëjë këtë dhuratë dëmtojë çiftin me bririn e tij. Prirjet e tij narcisiste duhet të qetësohen, apo jo? Për të shpjeguar, ndërsa turma ishte ngritur dhe kërcente, Sandoval u hodh në skenë. Këtu, ai filloi të luante borinë e tij së bashku me grupin e punësuar të Katie dhe Schwartz, të cilët ishin më pak se të emocionuar.

Pjesa më e mirë ishte kur saksofonisti e shikoi dukshëm me shikim. Më pas ai tregoi me gisht nga veshi i tij, duke i kërkuar Sandovalit të ndalonte së lëshuari trumbetën e tij pranë kokës. Me këtë, Tom u largua dhe ne nuk mund të mos pyesnim veten, a u dridh Ariana Madix nga gabimi muzikor i burrit të saj të atëhershëm si ne të gjithë në shtëpi?

Një moment heshtjeje për nënën e Schwartz-it

Përpara se Tom të bëhej një nga zuzarët më të urryer në televizionin e realitetit, ai ishte atje, duke ndryshuar tekstet për të mbuluar këngët. Të shkruash një këngë të tërë kërkon talent, kështu që shko drejt Tomit, ndrysho një rresht, bëhu yll. Me përjashtim të asaj kohe që ai e ktheu një këngë në një odë për nënën e Schwartz-it në një thirrje si ajo. Ajo kohë ishte e keqe.

“Mamaja e Schwartz-it, e ka marrë këtë punë,” bërtiti Tom në mikrofonin e tij. Ne kërkuam për Schwartz-in dhe për nënën e tij të pafajshme.

Zhytesi qe u fundos

Duke marrë stilet e tij muzikore në The Masked Singer, Tom u zbulua se ishte zëri pas maskës së The Diver. Ndërsa ai ishte kryesisht në mendje gjatë gjithë këtij seriali të bazuar në konkurs, ishte e qartë nga kërcimi se kush ishte në kostum. E shihni, Tom ka këtë lëvizje të vetme kërcimi, ku ai rrotullohet dhe lëviz krahët si një robot notues, dhe ai Zhytësi, ai rrotulloi, ai robotoi, dhe ai eci me hënë përgjatë asaj skene.

Fut humorin e ribashkimit të Sezonit 10 të James, ku ai u tall me lëvizjen e vetme të njohur të Tomit këtu. Tani shikojeni atë në përsëritje, siç bëjmë ne. Gjithsesi, Tom u zbulua dhe u eliminua shumë herët, ndërsa fansat e VPR kudo ishin të turbulluar për sipërmarrjet e tij muzikore në vazhdim.

Prezantimi i Flautit të Penisit për Podcast-in e Parë të Tomit Delulu

Në një përpjekje për të hequr një pjesë të nxehtësisë nga supet e tij pas lidhjes së tij, Tom filloi një podcast, e dini, për të ndihmuar që këndvështrimi i tij të tregohej atje te masat. Tani le të kthehemi pak në sezonin 6, kur Tom bleu një flaut në formë penisi gjatë një udhëtimi kaotik të kastit. Në sezonin 10, miku i Ariana-s, Logan, e theu këtë flaut në zemërim për lidhjen e Tomit. Megjithatë, siç mësuam në vështrimin e fshehtë të Sezonit 11, ndihmësi i Tomit shkoi dhe e ngjiti përsëri të gjithë këtë gjë për shefin e tyre.

Mendoni se me çfarë përdori Tom sapo të hapte podcast-in e tij të parë deluzional? Kjo është e drejtë. Ai i binte fyellit të penisit të tij, pak para se të zhytej për të shmangur veprimet e tij të pakëndshme. Na ke arritur atje Tom, pasi ti je viktima e vërtetë, dhe momentet e tua muzikore në Vanderpump Rules nuk janë aspak të çuditshme, ato janë më shumë të frymëzuara.

Dita e kundërt.