Momentet më të sikletshme në Shiko çfarë ndodh drejtpërdrejt

Klea

Momentet më të sikletshme në Shiko çfarë ndodh drejtpërdrejt

Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt do të festojë 15 vjetorin e transmetimit në korrik 2024. Me kalimin e viteve nuk kanë munguar momentet e sikletshme, nga diss-et e të famshmëve deri te hedhja e pijeve. Mendoj se kjo është ajo që ndodh kur i lini mysafirët tuaj të pinë kokteje ndërsa ata derdhin çajin.

Për të festuar 15 vjetorin e shfaqjes, le të hedhim një vështrim prapa në disa nga momentet më të vështira në historinë e WWHL:

Zoe Kravitz Disses Lily Allen

Zoe Kravitz vendosi rekordin për puthjen e saj të përfolur me kantautoren Lily Allen gjatë një paraqitjeje në 2018 në WWHL. Aktorja iu përgjigj një fansi që e pyeti se si ndihej për Lily që shkruante për puthjen në kujtimet e saj duke thënë: “Kush [is] Lily Allen?” Shadyyyy. Më pas ajo tha se këngëtarja e “sulmoi” dhe e keqinterpretoi takimin në librin e saj. Dukej se ishte një plagë e re për Zoe dhe e gjithë kjo ishte shumë e vështirë.

Brandi Glanville i hedh një pije Jeff Lewis

Brandi Glanville pati një moment thelbësor të Real Housewives kur i hodhi një gotë verë Jeff Lewis-it gjatë një paraqitjeje në WWL në 2015. Jeff bëri një shaka rreth kapjes së mundshme të një STD nga Brandi duke e prekur atë, gjë që dukej se e mërziti yllin Bravo. Ajo u përgjigj duke i hedhur një pije. Momenti i la fansat të habitur dhe Andy Cohen ishte i humbur për fjalë. Pas shfaqjes, Brandi zbuloi se momenti ishte një shaka dhe u bëri të ditur fansave se ajo dhe Jeff janë të gjithë të mirë.

“Ishte një PRANK! Ne u puthëm dhe goditëm qytetin @JLJeffLewis[.] Shikoni pas shfaqjes,” ajo shkruajti në një postim në Twitter së bashku me një foto të saj dhe Jeff duke u puthur.

Amber Rose vë në dyshim marrëdhënien e Andy Cohen me Anderson Cooper

Amber Rose i ktheu tavolinat Andit kur ajo i bëri një pyetje personale për jetën e tij seksuale. Këngëtari e pyeti nëse ai dhe BFF e tij Anderson Cooper kishin qenë ndonjëherë intime. Pyetja dukej se e kapi Andin i pakujdesshëm. Ai qeshi me nervozizëm dhe groposi fytyrën në dorë përpara se të thoshte se ai dhe Andersoni nuk e bënë kurrë këtë veprim.

Trajtuesi i Chelsea fshin ekskluzivitetin e Real Housewives

Gjatë një paraqitje në WWHL, komediani Chelsea Handler i tha Andit se nuk është një fanse e ekskluzivitetit të Real Housewives. Ajo e quajti serialin televiziv realitet “të sëmurë” dhe e kundërshtoi pretendimin e Andit se ajo kishte yjet e “Houswives” në E-në e saj! shfaqje. Momenti ishte krejtësisht i hidhur.

Sonja Morgan flirton me Craig Conover

Alumja e Real Housewives e Nju Jorkut Sonja Morgan u ndal në Clubhouse në 2017 për të flirtuar me yllin e Southern Charm, Craig Conover. Ajo dukej se ishte një kokteje shumë e thellë dhe filloi të bënte komente të vrazhda për Craig. Ishte Sonja klasike por ishte goxha e sikletshme.

Patti LuPone e quan Madonën një vrasës filmi

Gjatë një paraqitjeje në WWHL 2017, legjenda e Broadway-t, Patti LuPone, ndau disa fjalë të ashpra për superyllin e popit Madonna. Fituesja e Tony u pyet nëse ajo dhe Madonna kanë folur ndonjëherë për të luajtur Evita në muzikalin e Andrew Lloyd Webber me të njëjtin emër. Ajo u përgjigj duke hedhur poshtë interpretimin e Madonna-s për rolin, duke e quajtur atë një “pjesë të sh*t”. Po.

Brandi Glanville fyen Joanna Krupa

Brandi u ndal në Clubhouse në vitin 2013, ku ndau disa informacione private rreth Real Housewives të alumit të Miami Joanna Krupa. Andy e informoi yllin e RHOBH se Joanna e kishte mbuluar atë në Twitter, duke shkruar: “Nuk është çudi që burri i saj e la atë”. Ajo u përgjigj duke bërë një koment të vrazhdë për “aromën” femërore të Joanës. Komenti i befasoi të gjithë në Clubhouse, përfshirë prindërit e Andit që dukeshin të mërzitur pas barit të WWHL.

Kate Chastain Shades Rocky Dakota

Yjet e Below Deck, Rocky Dakota dhe Kate Chastain patën një moment të vështirë gjatë një paraqitjeje në 2020 në WWHL. Kate komentoi se Rocky nuk ishte jahti më i mirë dhe Rocky u ofendua. Kate u përpoq të kompensonte diss-in duke lavdëruar talentet e tjera të Rocky-t, por ajo nuk pati sukses. E gjithë kjo ishte super e pakëndshme.