Momentet më të paharrueshme të Mauricio Umansky ndërsa ishte i lartë

Klea

Momentet më të paharrueshme të Mauricio Umansky ndërsa ishte i lartë

E sjellë tek ju nga:

Amvisat e vërteta të Beverly Hills Kohët e fundit i trajtoi shikuesit me disa hixhinkë në darkën me barërat e këqija të Kyle Richards. Të ftuarit darkuan me ushqime të shijshme të mbushura me THC. Nëse një mysafir preferon, vakti i tij mund të përgatitet pa. Le të themi vetëm se kjo darkë ishte një nga më ikonat në historinë e Real Housewives. Me fjalët e pavdekshme të Denise Richards, “Faleminderit. Jeni të mirëseardhur.”

Nëse ka pasur ndonjëherë një festë të qepur për burrin e Kyle, Mauricio Umansky, ishte ky. Gjatë një paraqitje në Watch What Happens Live, Kyle pranoi se Mauricio kishte një dashuri për barërat e këqija.

“Ai nuk është një kazan. Ai është një biznesmen që merr pjesë herë pas here dhe është e ligjshme,” tha Kyle për prezantuesin Andy Cohen. “Ai nuk e bën këtë gjatë gjithë kohës, por e bën herë pas here. Cfare mund te them?” Epo, le të shijojmë momentet më të paharrueshme të Mauricio-s ndërsa jemi në gjendje të mirë.

Dollia e dasmës së Mauricios

Gjatë sezonit 9 të RHOBH, shumica e aktorëve udhëtuan në Hawaii për dasmën e Camille Grammer dhe David Meyer. Një natë para ceremonisë, grupi u mblodh për darkë, siç shihet në fillimin e videos së mësipërme.

Atje Mauricio mbajti një fjalim. Dicka e tille. Pasi i nguli sytë njerëzit dhe ia ktheu sytë vazhdimisht, ai ngriti vetullat drejt gruas së tij. “Geez Louise,” u përgjigj Kyle.

Në rrëfimin e saj, ajo tha: “Diçka duket pak e keqe me Mauricio. Unë mendoj se ai mund të jetë duke shijuar këtë jetë ishullore dhe duke marrë pjesë në disa nga ofertat e tyre.”

Pastaj erdhi një dolli që asnjë nga të ftuarit nuk do ta harronte kurrë – përveç Mauricios. “Jam … jam shumë i lumtur për ta dhe mendoj se është vërtet mirë që dy njerëz kanë një mundësi për të pasur një kthesë të dytë që ju dini të jeni në gjendje… dhe shpresoj, dua të them, qëllimi përfundimtar është të shpresojmë të jemi me dikush deri në fund, apo jo? Pra, shpresojmë që ju e dini se kjo ndodh me ta, “tha Mauricio.

“Unë nuk mendoj se e kam dëgjuar fjalën që shpresoj të përdoret më shumë,” komentoi Dorit Kemsley. “Oh, e kam thënë shpesh?” pyeti Mauricio. Darka përfundoi me një notë të lartë.

Etiketa e Mauricios në darkën e darkës

Gjatë sezonit 10, Kyle i organizoi vetes një darkë të mirëseardhur në shtëpi. Denise dhe burri i saj, Aaron Phypers, morën pjesë në mbrëmje. Kastit të RHOBH i pëlqen një lojë e mirë dhe zonjat shkuan rreth tryezës, duke thënë se çfarë vlerësonin për secilin mysafir.

Pasi zonjat komplimentuan njëra-tjetrën, Mauricio peshoi. “Ju të gjithë jeni kaq të ëmbël. Këto nuk janë të njëjtat vajza që unë njoh!” tha ai duke qeshur.

Dhe kur Denisi nuk hëngri salmonin e saj, Mauricio e kërkoi atë. A është kjo etiketë e duhur e darkës?

Sipas US Weekly, darka doli nga binarët kur Aaron diskutoi praktikën e tij të mjekësisë energjetike. “Nuk mund ta kuptoja pse ne mund të ndajmë një atom me zë dhe të shkaktonim një shpërthim bërthamor. Elektron, proton, neutron, çfarëdo. 99.9 për qind është hapësirë, por po lëkundet me një frekuencë që duket të jetë reale në realitetin tonë, “tha Aaron. “A ka kuptim kjo?”

Kjo kishte kuptim vetëm për Mauricio, i cili tundi kokën me entuziazëm dhe ra dakord me të gjatë diskutimit. Për një moment mendova nëse edhe Aaroni ishte i lartë.

Kë do të telefonojë Mauricio?

Kyle organizoi festën e saj bardh e zi në shtëpinë e tyre për të përfituar Spitalin e Fëmijëve në Los Anxhelos gjatë sezonit 10. Ajo donte një dritë të veçantë blu të ndezur në oborrin e shtëpisë së tyre. Kyle filloi të frikësohej sepse të ftuarit e tyre do të vinin. Mauricio, i cili ishte i veshur me një këmishë dhe xhinse, po përpiqej të rregullonte dritën. Më në fund, një Kyle i trullosur pyeti se kë duhet të telefononte.

“Ghostbusters!” Mauricio u përgjigj duke qeshur. Ajo u përpoq ta nxitonte të shkonte dhe të bëhej gati për festën. Vërejtjet e Mauricios janë gazmore!

Këto festa ishin momentet më të paharrueshme të Mauricio-s, ndërsa ishte i gjatë. Qëndrimi i tij i ftohtë dhe komentet i bënë këto ngjarje të paharrueshme. Uroj që Mauricio i dashuruar për barërat e këqija të bënte më shumë paraqitje si kjo në RHOBH.

The Real Housewives of Beverly Hills po transmetohet në Peacock.


Me mbi 25,000+ komente me 5 yje dhe që funksionon në 34 shtete – Mood e bën relaksimin për natën tuaj të ardhshme televizive realiste plotësisht të ligjshme dhe të dorëzuar në pragun tuaj. Lule, koncentrate, ushqime, çamçakëz, vape dhe më shumë; më mirë se dispanseritë lokale. Testuar në laborator për cilësinë më të lartë, me një garanci 100-ditore të kthimit të parave. Bleni THCa ligjore këtu.