Momentet më të mira të Scheana Shay nga rregullat e Vanderpump

Klea

Momentet më të mira të Scheana Shay nga rregullat e Vanderpump

Scheana Shay festoi 10 vjet si a Rregullat e Vanderpompës Anëtar i kastit në vitin 2023. Për të festuar mbretërimin e këngëtares “Good as Gold” në shfaqje, le të hedhim një vështrim prapa në disa nga momentet e saj të paharrueshme.

Këtu janë pesë momentet më të mira të Scheana në rregullat e Vanderpump.

Kur ajo veshi një fustan dasme Crop Top

Fustani i dasmës i sezonit 3 të Scheana-s do të jetë gjithmonë ikonik. Scheana u tall për zgjedhjen e modës nga fansat dhe shokët e saj. Më e dukshme është Stassi Schroeder, e cila iu referua ansamblit si “fustani më i shëmtuar i dasmës”.

Fustani nuk ishte për të gjithë, por ishte perfekt për Scheana-n. Sigurisht, ishte pak mbi krye, por po ashtu edhe ajo. Siç tha ajo, ajo planifikoi një martesë me rrogën e një kamariereje. Lëshojeni pak nga puna!

Ajo reflektoi mbi fustanin famëkeq gjatë një paraqitjeje në vitin 2021 në Watch What Happens Live, duke i thënë Andy Cohen se nuk është penduar që ka veshur një bluzë të bardhë në ditën e saj të veçantë.

Ajo u martua për herë të dytë me të dashurin e ri, Brock Davies në sezonin 10 të VPR, por këtë herë, ajo shkoi me një fustan nusërie më klasik. Fustani i dytë i nusërisë i yllit të Bravo ishte shumë më joshës, por ne kemi ende një vend të butë për të parin.

Kur ajo i bleu Adamit një pinguin

Në sezonin e 7-të, Scheana shkoi plotësisht jashtë bordit dhe bleu situacionin e saj, Adam Spott, një pinguin. Po, e lexuat mirë.

Adami ishte i mërzitur sepse ajo shkoi në një takim me një model mashkull edhe pse ai i tha asaj se nuk donte një lidhje të përkushtuar. Situata klasike. Ajo u ndje keq dhe donte t’i tregonte Adamit se kujdesej, kështu që i bleu atij një pinguin. I çmendur! Sipas Scheana, dhurata i kushtoi asaj 1000 dollarë, që është një shumë e egër për t’u shpenzuar për dikë që nuk është i dashuri yt.

Gjesti e largoi Adamin sepse e dini, ata nuk po dilnin. Ishte vërtet sjellje e pavarur, por ishte televizion perfekt.

Kur ajo këndoi mirë si ari në festën e saj të beqarisë

Le ta pranojmë, mirë si ari është një bop – për disa njerëz. Faleminderit reklamës së Uber One që i dhatë një ringjallje. Ne i duam të gjitha shfaqjet Good as Gold të Scheana-s, por performanca e saj në festën e saj Bachelorette duhet të marrë tortën. Para së gjithash, të qenit argëtues në festën tuaj Bachelorette është ikonë e nivelit tjetër. Performanca ishte aq e paharrueshme. Ajo kishte veshur pantallona të shkurtra prej ari prej ari, kërcente në shirit dhe këndoi pak me zë. Çfarë mund të kërkoni më shumë?

Kur ajo nuk donte të prishte qerpikët e saj

Në premierën e sezonit 3 të Vanderpump Rules, Scheana u përball me Tom Sandoval rreth thashethemeve të Miami Girl. Ajo u emocionua gjatë skenës sepse donte të mbronte shoqen e saj, Ariana Madix. Momenti i vetëmohimit ishte jashtë karakterit për Scheana dhe fansat menduan, “Uau, ajo ka ndryshuar vërtet që nga sezoni 1.” Megjithatë, ndjenja e ëmbël nuk zgjati më shumë. Ajo shpejt fshiu lotët e saj dhe tha: “Nuk mund të qaj sepse këta qerpikë janë vizon”. Ky moment na bën ende të qeshim dhe përmbledh në mënyrë perfekte personalitetin e saj. Ajo ka një zemër prej ari, por mund të jetë pak e kotë.

Kur ajo i tha Sandoval

Scheana ishte #TeamAriana në finalen e sezonit 10. Ylli i VPR tha për Sandoval gjatë një skene në shtëpinë e saj. Sandoval u përpoq t’ia hidhte fajin Arianës, duke thënë se ai ndjehej sikur nuk mund t’i jepte fund lidhjes për shkak të vështirësive të saj për shëndetin mendor. Scheana nuk e kishte atë. Ajo e udhëzoi atë se si duhej ta kishte trajtuar situatën.

“Ti je i rritur dhe ke një bisedë me të,” i tha ajo. “Ti fluturo brenda [her mom] Tanya, ti sill [her brother] Jeremy, dhe ju i keni të gjithë miqtë e saj atje gati për t’u mbledhur rreth saj siç po bëjmë ne tani.”

“Ti fjalë për fjalë thua se po largohem, nuk jam e lumtur dhe më pas ne marrim pjesët që ke lënë,” vazhdoi ajo. “Ti nuk e ndesh shoqen e saj.”

Scheana është kaq e pëlqyeshme për njerëzit, kështu që ne po jetonim absolutisht për përballjen e saj me Sandoval. Ajo me të vërtetë kishte kurrizin e Arianës (edhe pse përkohësisht) dhe ne ishim kaq krenarë.

Shpresojmë të marrim disa momente më ikonike Scheana në rregullat e Vanderpump gjatë sezonit 11.