Momentet më të mira të Caroline Stanbury në televizionin e realitetit

Klea

Momentet më të mira të Caroline Stanbury në televizionin e realitetit

Përpara se të kuptoja se isha anglofil, më pëlqente të shikoja Zonjat e Londrës. Shfaqja Bravo u bazua në gratë angleze dhe amerikane që konkurronin brenda të njëjtit rreth miqsh. Megjithatë, një socialist u dallua mbi të tjerët. Caroline Stanbury ishte edhe e bukur edhe e guximshme. Ajo kurrë nuk kërkoi falje për sensin e saj të thatë të humorit, edhe kur ajo fërkoi shumë njerëz në mënyrën e gabuar. Nëna e tre fëmijëve në vend të kësaj shpesh dyfishohej, duke mos u shqetësuar vërtet se kush kishte mbetur pas saj. Pra, le të hedhim një vështrim në disa nga momentet më të mira të Caroline në Bravo: të mirat, të këqijat dhe të qeshurat e tëra si në Ladies of London ashtu edhe në Amvisat e vërteta të Dubait.

Njëbrirëshi i egër

Kur takuam për herë të parë stilistët e dikurshëm, Caroline ishte e martuar lumturisht, duke jetuar një jetë që shumica prej nesh vetëm mund ta ëndërronin. Por shpejt përpara në një festë të Vitit të Ri të kompletuar me një temë unike, dhe shikuesit mundën të shihnin një Caroline krejtësisht të re. Ndoshta në atë që mund të kishte qenë një nga momentet më ikonike të shfaqjes, Caroline u kap duke u përplasur me bashkëshortin e Juliet Angus. Teksa Caroline pozonte dhe tundte gjoksin, Xhulieta hyri në skenë shumë e papërgatitur.

Juliet vuri në dukje se veprimet e Caroline ishin “kapërcenin kufirin”, por bjondja thjesht e hoqi atë duke thënë se ishte thjesht një shaka. Amerikania u inatos dhe e quajti shoqen e saj një “burrë humper”. Përleshja gjithashtu u shndërrua në lojë-pas-luaj pasi pjesa tjetër e të ftuarve mësuan se çfarë ndodhi.

Caroline kundër Julie

Caroline dhe Julie Montagu, vikontesha Hinchingbrooke, shpesh vinin koka. Gjuha e mprehtë e Caroline nuk ishte e përshtatshme për mësuesin e jogës nga Shtetet e Bashkuara. Julie ishte e njohur për aftësinë e saj për të qarë sipas dëshirës, ​​dhe Caroline arriti kufirin e saj.

Pas një udhëtimi të gabuar në Mapperton, Julie nuk mund ta kuptonte se sa e vrazhdë veproi Caroline. Kështu, pasi lajmi iu kthye asaj nëpërmjet kunatës së saj se Jules nuk mund të largohej nga lufta e tyre, Caroline mërmëriti rrëfyesen famëkeq, “Julie, unë nuk jam këtu për argëtimin tuaj. Ti je këtu për timen.” Sikur Caroline ta kishte thënë këtë fjali në fytyrën e Xhulit.

Biblioteka e dhuratave

Caroline mund të ketë qenë “shumë e pasur, kurvë”, por ajo punoi si ferr për të nisur biznesin e saj. Gift Library ishte një shërbim dhuratash luksoze në internet me porosi, në të cilin Caroline derdhi gjakun, djersën dhe lotët e saj. Kështu që ishte jashtëzakonisht e trishtueshme kur fansat duhej ta shikonin atë duke e mbyllur një herë e përgjithmonë.

Ndërsa shumica e yjeve të Bravo do ta kishin fshehur humbjen e tyre, Caroline e përqafoi humbjen dhe e ndau atë me kamerën. Ajo gjithashtu u dha fansave një citim prekës, “Nuk ka turp në dështim”.

Caroline nuk e ka problem të largohet

Në një moment kryesor nga The Real Housewives of Dubai, Caroline bëri të ditur jo një herë, por dy herë se ajo nuk do të ishte në BS të askujt. Gjatë natës së dytë të zonjës në ishullin Nurai, Caroline u nis në mes të një darke mjaft të bukur. Një bisedë me Chanel Ayan mori një kthesë pasi të dy filluan të debatonin se kush ishte më i suksesshëm. Diçka rreth asaj se si Caroline lufton e bën atë kaq interesante, si një pumë që fshihet pas presë së saj. Asnjëherë nuk e dini se po vjen.

Caroline takon prindërit

Tani, nuk do të mendoja se Caroline është shumë nervoze. Por ta shikoja atë vetëm dy ditë para dasmës së saj që duhej të takonte prindërit e Sergio Carrallo-s ishte e paçmuar. Me një diferencë moshe 18-vjeçare, kishte kuptim pse Caroline mund të shqetësohej për të lënë një përshtypje të mirë te vjehërrit e saj.

Ndoshta pika kryesore ishte se sa mirë Caroline e mori lajmin për vjehrrin e saj të ardhshëm duke u përpjekur të paguante djalin e tij që të mos martohej. Takimi familjar ishte i vështirë, me babain e Caroline që njoftoi se ai u helmua nga ushqimi në aeroplan. Por në fund, të gjitha u bashkuan. Dua të them, cila ishte zgjedhja tjetër?

Me sezonin 2 të “The Real Housewives of Dubai” në zhvillim e sipër, do të jetë argëtuese të shohësh edhe më shumë nga momentet më të mira të Caroline në Bravo të transmetohen.