Momentet më të mira nga trailer-i RHUGT: RHONY Legacy

Klea

Momentet më të mira nga trailer-i RHUGT: RHONY Legacy

Trailer ngacmues për RHUGT: Trashëgimia RHONY u publikua më 5 nëntor dhe ishte aq kaotike sa prisnim. Sezoni i ardhshëm shfaqet premierë në Peacock më 14 dhjetor 2023 dhe përmban disa të preferuarat e fansave të RHONY, duke përfshirë Ramona Singer, Luann de Lesseps, Sonja Morgan, Dorinda Medley, Kelly Killoren Bensimon dhe Kristen Taekman.

Ngacmimi ishte një shpërthim i bukur nga e kaluara dhe na kujtoi se sa argëtues ishte dikur RHONY. Na vjen keq, RHONY e re, por zonjat OG nuk do të debatonin kurrë kaq shumë për djathin. Ndërsa presim sezonin e shumëpritur, le ta shpaketojmë së bashku trailerin.

Këtu janë momentet më të mira nga traileri i RHUGT: RHONY Legacy.

Njeriu misterioz i Ramona

Ramona mund të ketë një mashkull të ri në jetën e saj. Në trailer, ajo ngacmon se mund të jetë jashtë tregut, por nuk zbulon identitetin e burrit të saj misterioz. Muajin e kaluar, Daily Mail raportoi se Ramona po takohej me financierin 63-vjeçar Bill Luby pasi të dy u panë duke u rehatuar në Hamptons.

Një burim i afërt me Ramona i tha gazetës se ylli i Bravo ishte i prirur ta mbante të fshehtë romancën, duke u betuar të gjithë miqtë e saj për fshehtësi. Shpresojmë që Ramona të jetë më pak e turpshme për romancën e saj sekrete në RHUGT. Po vdesim të dimë më shumë për njeriun e Ramonës.

“Shqiponjat nuk fluturojnë me pëllumba”

(Bravo/YouTube)

Ana e keqe e Dorindës është një vend që nuk duam të jemi. Ylli i RHONY mund të jetë pak i frikshëm kur është i mërzitur dhe ideja për të qenë në fund të gishtit të saj famëkeq të gishtit na bën të dridhura.

Në trailer, Kristen duket të jetë objektivi më i fundit i Dorindës. Gjatë një darke, Dorinda tregon me gisht Kristen dhe thotë: “Shqiponjat nuk fluturojnë me pëllumba”. Në thelb, duke nënkuptuar se ajo është më e mirë se bashkëylli i saj. Linja qesharake duket se i ka zënë në befasi Ramonën dhe Sonjën dhe ata kanë shpërthyer në të qeshura.

Dorinda e ndjek fjalën e saj të egër duke i thënë Kristenit që “shko merr thërrimet e bukës dhe kthehu tek unë nesër”. Ne duhet të dimë më shumë rreth asaj që çon në atë që Dorinda e quajti Kristen një pëllumb.

Drinking, Skinny Dipping dhe Ten Guys

(Bravo/YouTube)

RHONY OG-të dinë të bëjnë festë. Në trailer shohim vajzat të lëshohen dhe të hyjnë në modalitetin e pushimeve të plota. Sonja ndez Luann, Dorinda ulet dhe Ramona njofton se ftuan 10 djem në shtëpi. Çfarë mund të shkojë keq? Mezi presim t’i shohim vajzat tona të preferuara të festës të jetojnë atë në St. Barts dhe të shkaktojnë të gjitha llojet e telasheve.

Drama e Burrit të Kristenit

(Foto nga Rich Polk/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Gjatë kohës së saj në RHONY, marrëdhënia e Kristen me bashkëshortin e saj, Josh Taekman, ishte një temë kryesore e diskutimit mes fansave. Disa shikues mendonin se bashkëshorti i Kristen nuk ishte i sjellshëm me të, por ajo gjithmonë mbronte partnerin e saj.

Martesa e Kristen duket se është sërish një temë e nxehtë në RHUGT. Në trailer, zonjat përballen me të për thashethemet se Josh ishte i pabesë gjatë martesës së tyre. Mezi presim të shohim se si zhvillohet kjo histori në emision.

Kthimi i Piratit?

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Fansat e RHONY do të kujtojnë se herën e fundit që kasti shkoi në St. Barts, Lu pati një takim të papritur me “një pirat” të quajtur Tomas. Epo, duket se Lu mund të jetë duke marrë një vizitë nga pirati në sezonin 5 të RHUGT.

Në trailer, shohim një burrë të veshur si pirat që shfaqet në shtëpi. Ne nuk e shohim fytyrën e tij, kështu që do të duhet të presim dhe të shohim nëse ky pirat është Tomas.

Kthimi i Kelly

(Foto nga Nicole Weingart/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Jemi shumë të emocionuar që Kelly është kthyer në Bravo. Modelja u largua nga RHONY pas udhëtimit të vajzave nga ferri në sezonin 3, i njohur gjithashtu si “Ishulli i Frikshëm”. Kelly na dhuroi kaq shumë momente të mrekullueshme gjatë kohës së saj në RHONY. Nga drejtimi në mes të trafikut në NYC deri te përballjet e saj famëkeqe me Bethenny Frankel, ajo kurrë nuk dështoi të na argëtonte.

Nga traileri mund të kuptojmë se Kelly nuk ka ndryshuar shumë gjatë kohës së saj të lirë nga rrjeti. Në një moment, ajo u thotë vajzave: “Unë jam shumë normale dhe e qetë”. LOL. Mezi presim ta shikojmë të ndërveprojë me gratë në RHUGT.