Momentet më të këqija të Tom Schwartz-it mbi rregullat e Vanderpump

Klea

Momentet më të këqija të Tom Schwartz-it mbi rregullat e Vanderpump

Krahasuar me Jax Taylor, James Kennedy dhe Tom Sandoval, Tom Schwartz shpesh është dukur si “djali i mirë” i Rregullat e Vanderpompës ekuipazhi. Por kjo nuk do të thotë se ai nuk është përfshirë në ndonjë sjellje të keqe serioze në 10 sezonet e fundit. Në fund të fundit, ai është në rregullat e Vanderpump. Nga derdhja e pijeve në kokat e njerëzve tek puthja e vajzave të tjera gjatë një lidhjeje, vendasja nga Florida ka pasur shikues që tundin kokën disa herë gjatë dekadës së fundit. Këtu janë momentet më të këqija të Schwartz në rregullat e Vanderpump.

Kur i derdhi një pije në kokë Katie-t

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank/NBCUniversal nëpërmjet Getty Images)

Derdhja e një pije në kokën e dikujt duket se është një nga lëvizjet e nevojshme të Schwartz-it për të shpërndarë një situatë. Në sezonin 2, Schwartz i befasoi fansat kur i derdhi një pije në kokë të dashurës së tij Katie Maloney gjatë një debati. Mendoj se nuk duhet të ishim aq të tronditur, duke qenë se ai i hodhi një pije në kokë Stassi Schroeder sezonin e kaluar, ndërsa njëkohësisht e quajti ab****. Jo mirë, njeri.

Kur i dha Katie një unazë në një varg

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank/NBCUniversal nëpërmjet Getty Images)

Rendesi ka mendimi? Në sezonin 3, Katie po i bënte presion Schwartz-it që t’i propozonte, por ish-baristi nuk ishte plotësisht gati. Në një përpjekje për të qetësuar Katie, Schwartz i dhuroi të dashurës së tij prej shumë kohësh një unazë…në një fije. Ndërsa synimet e Schwartz-it mund të kenë qenë të pastra, Katie-t nuk i bëri përshtypje gjesti romantik dhe as fansat. Duke marrë parasysh faktin se Katie ishte duke pritur për një propozim gjatë gjithë sezonit, u ndje si e keqe nga Schwartz që t’i deklaronte dashurinë e tij dhe t’i dhuronte asaj një kuti unaze vetëm që ajo të ishte një gjerdan.

Bërja me vajza të tjera

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank/NBCUniversal nëpërmjet Getty Images)

Miqtë e Schwartz-it i dhuruan pseudonimin “shkarka e bërjes” për shkak të prirjes së tij për t’u takuar me vajzat kur ishte i dehur. Pseudonimi do të kishte qenë i lezetshëm nëse Schwartz do të ishte beqar, por të dish se ai ishte në një marrëdhënie të përkushtuar gjatë disa prej këtyre make-out-eve vonë natën është një problem i madh. Zemrat tona thyheshin për Katie-n sa herë që dilte në dritë një tjetër nga seancat e grimimit të errët të Schwartz-it.

Kur i tha Katie se nuk i pëlqente tingulli i zërit të saj

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank/NBCUniversal nëpërmjet Getty Images)

Në sezonin 7, Schwartz kishte fansa që bërtisnin në televizor për mënyrën sesi ai e trajtoi Katie gjatë një përleshje shpërthyese në Meksikë. Schwartz dha shumë goditje të ulëta gjatë debatit, duke përfshirë edhe thirrjen e Katie “një batanije e lagur”. Por pjesa më e keqe e sherrit erdhi kur Schwartz i tha asaj se nuk i pëlqente tingulli i zërit të saj pasi ajo iu lut që ta dëgjonte. Oh.

Kur ai luajti Pickleball me Randall

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank/NBCUniversal nëpërmjet Getty Images)

Lala Kent ka kaluar shumë me ish-in e saj Randall Emmett. Sipas Lalës, producenti i filmit e tradhtoi, i tha se ishte ndarë nga gruaja e tij kur ai nuk ishte dhe gënjeu për koston e unazës së saj të fejesës. Përveç kësaj, themeluesi i bukurisë ka qenë i hapur për përfshirjen në një betejë të ndërlikuar kujdestarie me Randall. Duke marrë parasysh të gjitha ato që ka kaluar, mendojmë se është e drejtë që ajo të kërkojë nga miqtë e saj që të mos ndërveprojnë me ish të fejuarin e saj.

Ndërsa shumica e aktorëve të VPR prenë Randall, Schwartz nuk mundi ta priste plotësisht kordonin. Në sezonin e 10-të, u zbulua se Schwartz kohët e fundit kishte luajtur topin në top me ish-in e frikshëm të Lalës. Dhe kjo ishte pasi të gjitha mashtrimet dhe gënjeshtra doli në dritë. Psherëtimë.

Kur ai puthi Rakelën në Meksikë

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank/NBCUniversal nëpërmjet Getty Images)

Schwartz dhe Rachel Leviss dukej se po konkurronin për titullin e “Kush mund të mërzisë më shumë Katie?” në sezonin 10 të Vanderpump Rules. Para fillimit të sezonit, Katie i kishte kërkuar Schwartz-it të mos ndiqte askënd në grupin e miqve. Duket si një kërkesë e thjeshtë, apo jo? Dua të them, ata janë në Los Anxhelos. Nuk është se ka mungesë të grave të bukura. Megjithatë, Schwartz nuk mundi ta përmbushte këtë kërkesë. Në vend të kësaj, ai ndezi një flirt me Rachel Leviss. KUSH ISHTE NË GRUPIN E SHOQËVE! Flirtimi filloi me shpejtësi në dasmën e Scheana Shay në Meksikë, ku të dy ndanë një puthje natën vonë.

Kur ai nuk i tha Arianës për këtë aferë

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank/NBCUniversal nëpërmjet Getty Images)

Pasi lajmet për Scandoval u publikuan në mars 2023, shumë fansa pyetën veten nëse Schwartz e dinte për këtë çështje gjatë gjithë kohës. Schwartz u shpreh qartë në lidhje me njohuritë e tij për këtë çështje gjatë një paraqitjeje në prill 2023 në Watch What Happens Live. Ai zbuloi se e dinte se Sandoval dhe Rachel flinin së bashku një herë në gusht, por tha se nuk e dinte se po vazhdonte derisa Sandoval tha se ishte “i dashuruar” me Rachel në janar 2023.

Ne e dimë se Schwartz ka besnikëri ndaj Sandoval, por ne do të dëshironim që ai t’i kishte thënë të vërtetën Ariana Madix.