Momentet më të këqija të Sutton Stracke në RHOBH

Klea

Momentet më të këqija të Sutton Stracke në RHOBH

Një pjeshkë e Gjeorgjisë supozohet të jetë mishërimi i hijeshisë jugore. Një grua që vishet në mënyrë modeste dhe e paraqet veten me pak ose aspak të meta. Ky, në asnjë mënyrë, nuk është një përshkrim i Amvise të vërteta të Beverly Hills yll, Sutton Stracke. Në fakt, Sutton është më shumë një hipokrit gjykues, shpesh duke u thënë të tjerëve se si duhet të sillen, por duke harruar të marrë këshillat e saj. Këtu janë momentet më të këqija të Sutton Stracke si shtëpiake.

Sutton shkrihet në darkë

Sezoni 10 tregoi Sutton duke pasur një darkë të pakëndshme ku Dorit Kemsley mendoi se ishte e mençur ta thërriste atë për sjelljen e saj. Dorit ishte si një qen me një kockë teksa e nxiste Sutton. Fansat do të kujtojnë se 52-vjeçarja nuk mundi ta kapte veten përpara se të ecte në tapetin e kuq në prezantimin e modës së vajzës së Lisa Rinna-s. Përpara se të dilte nga Uber-i i tyre, Sutton kishte vënë re se një armik i mundshëm po bredhte përreth, me Sutton që i besonte Doritit se ajo do të “rrokullisej”.

Për mrekulli, Sutton e mbajti atë së bashku për ngjarjen. Fansat menduan se gjithçka ishte zbutur derisa Dorit e solli sërish temën gjatë darkës së aktorëve. Sutton përfundoi duke qarë mbi kursin e saj kryesor, gjë që çoi në fjalinë famëkeqe të Dorit, “Lëre miun të shkojë”.

Dolce & Gabbana do të vriteshin

Vetëm Sutton do të gjente diçka për t’u trembur gjatë blerjeve në një prej stilistëve më të dashur. Gjatë segmentit të saj, i cili u zhvillua në udhëtimin e aktorëve Real Housewives of Beverly Hills në Itali, ajo u tregoi fansave se duhet të ishte mirë të merrje 300 mijë dollarë në muaj alimentacion.

Sutton ka qenë gjithmonë i përshtatur në mënyrë të përsosur, dhe ndoshta ju ndihmon kur keni miq në vende të larta. Për shkak të kësaj, asaj iu ofrua ora e saj e blerjeve private nga Dolce & Gabbana. Para se të mbërrinte në dyqan, nëna e dy fëmijëve kishte thënë se për çdo ditëlindje, asaj i dërgohet një kurorë e bukur e bërë nga shtëpia italiane e modës, duke dëshmuar se dua të jem Sutton kur të rritem.

Megjithatë, udhëtimi i mbushur me argëtim pazar shpejt mori një kthesë aq të vështirë sa as tapeti i kuq dhe shampanja falas nuk mund të ndihmonin. Rezulton se Sutton kishte kërkuar që rrobat t’i dorëzoheshin në hotelin e saj, ku ajo mund t’i provonte privatisht. Me sa duket pazari me të tjerët është kaq i vitit 2002.

Kamerat Bravo më pas kapën Sutton duke pasur një sulm të vogël paniku në dhomën e zhveshjes. Rezulton se Sutton kishte shtuar disa kilogramë dhe ndihej jashtëzakonisht i pakëndshëm. Dorit erdhi në shpëtim përsëri, duke inkurajuar shoqen e saj të re të provonte disa gjëra.

Nuk ka magji për Sutton në Magic Mike

Sutton nuk donte të prekte një balerin të Las Vegasit, madje edhe me një shtyllë prej dhjetë këmbësh. Ose të paktën kjo është ajo që ajo donte që ne të besojmë. Kur, në fakt, ajo u mërzit që kishte veshur pantallona “për asgjë”. Gjithçka që donte Sutton ishte të përfshihej në shfaqjen seksi, por mbeti përsëri vetëm për t’u parë si një shkop në baltë. Sutton parakaloi rreth hollit, duke bërtitur se mos u zgjodhën “nuk kishte të bënte me pantallonat”.

Pantallonat prej lëkure të Sutton Mocked Crystal

Kush mund të harrojë ndonjëherë se Sutton harroi t’i sjellë një dhuratë për ditëlindje shoqes më të ngushtë që ka në shfaqje, Garcelle Beauvais? Natyrisht, bjondja ishte e mërzitur, por në vend që të vazhdonte me ditën e saj, ajo vazhdoi të trembej dhe të synonte zemërimin e saj iluzionues ndaj Crystal Kung Minkoff, duke u siguruar që ajo e dinte që zgjedhja e veshjes i ofendonte shqisat e saj, duke bërtitur, “Xheloze për atë që ? Pantallonat e tua të shëmtuara prej lëkure?”

Liqeni Tahoe ose Bust Trip

Në vitin 2020, Sutton kishte me vete rrotullën e saj të dobishme për syrin për pothuajse çdo skenë teksa u prish në një varkë, duke i thënë Crystal-it se ishte gati të largohej nga udhëtimi i aktorëve. Kjo shkrirje e veçantë erdhi pasi Crystal ishte zemëruar me Sutton që po bënte vals në dhomën e kabinës. Me drejtësi, Crystal veproi sikur Sutton të kishte vrarë qenin e saj, por megjithatë, bjondja pothuajse nuk mund të funksiononte për shkak të situatës së stresit të lartë.

Sinqerisht, nuk jam i sigurt se sa më shumë zemrat e shikuesve mund ta durojnë paparashikueshmërinë e Sutton. Ajo duhet të ketë barkun e saj në nyje gjatë gjithë ditës, duke pyetur veten se kur do të ndodhë frika tjetër. Mund ta imagjinoj se sezoni do të bëhet gjithnjë e më intensiv për zonjën e imët.