Momentet më të këqija të Scheana Shay mbi rregullat e Vanderpump

Klea

Momentet më të këqija të Scheana Shay mbi rregullat e Vanderpump

Si ZQ i Rregullat e Vanderpompës, Scheana Shay në thelb i ka lejuar fansat të rriten me të. Zeshkanja e guximshme punoi shumë si SURver, gjë që e bëri atë në anën e mirë të Lisa Vanderpump. Edhe pse vajzat e tjera e tallnin shpesh, Scheana nuk pranoi të ndalohej dhe vazhdoi me sipërmarrjet e saj. Nuk ka dyshim se Scheana shpesh ka pasur disa motive të diskutueshme, duke përfshirë gjumin me burrin e Brandi Glanville dhe përpjekjen për ta bërë Stassi Schroeder si ajo. Sigurisht që edhe ajo ka pikat e saj të ndritshme, por këtu janë momentet më të këqija të Scheana Shay në emision.

Zonja

Një nga momentet më pak të bukura të Scheana-s i është dhënë shikimi i parë i fansave kur ajo u detyrua të ulej me Brandi për të diskutuar lidhjen e saj me Eddie Cibrian. Në vitin 2006, Scheana u takua e lumtur me aktorin pa asnjë ide se ai kishte një grua dhe dy fëmijë në shtëpi. Nuk është një vështrim i mirë për zonjën delirante.

Ndoshta në një nga momentet më të këqija të jetës së saj, Scheana u përpoq të mohonte se e dinte që Eddie ishte i martuar. Sipas Scheana-s, u deshën pothuajse tetë muaj për të kuptuar gjithë sharadin. Ishte e çuditshme në atë kohë, sepse njerëzit e famshëm nuk njihen për të mbajtur një bllokim në jetën e tyre publike apo private. Informacioni ishte atje, Scheana thjesht nuk dukej. Më e keqja ishte se ajo në fakt e ktheu atë kur ai pretendoi se ishte ndarë.

Scheana i dha Stassit trajtimin e heshtur

Sezoni 2 i VPR mund të ketë momentin tim të preferuar të Scheana-s, kur ajo u përpoq të bënte më të mirën për të larguar mbretëreshën e dëborës që ishte Stassi. Duket se Scheana priste një telefonatë ose lule nga bjondja pas operacionit të saj oral. Megjithatë, ajo nuk mori as një dërgesë të Marrëveshjeve ushqimore.

Në mënyrë tipike Stassi, ajo mund të kujdesej më pak nëse këngëtarja Good as Gold nuk do t’i fliste asaj. Ajo ndoshta e mori atë si një dhuratë të hershme të Krishtlindjeve. Në një përpjekje për të tërhequr vëmendjen, Scheana vendosi të ndajë informacione rreth sëmundjes së saj të këmbës.

Mjerisht, edhe këmba e saj u injorua, gjë që bëri që Scheana ta humbte atë. Scheana madje shtoi një infeksion të syve në përzierje. Pasi u përpoq për herë të fundit për të fituar çdo formë simpatie, Stassi më në fund i tha asaj të “largohej”, duke e lënë Scheana të habitur dhe dukej si një budalla.

Scheana Hearts Rob

Marrëdhënia e Scheanës me Rob Valletta ishte i egër. Ajo duhet të kishte veshur kapëse fluturash për shkak të faktit se sa shumë po sillej si një shkollë e mesme. Sezoni 6 ishte ndoshta një nga momentet më të paharrueshme për Scheana, i cili ishte i varur nga të folurit për Rob.

Gjatë gjithë sezonit, ajo foli për mënyrën sesi ai montoi një televizor në shtatë minuta, se si ajo ishte më e lumtura që kishte qenë ndonjëherë, se si ai kishte një penis të madh dhe në thelb se si ai ishte gjëja më e mirë që nga prerja e bukës. Obsesioni i Robit ishte i pakëndshëm për shumicën. Kulmi ndodhi kur Scheana i tha atij “Të dua” dhe më pas e nguli sytë për atë që u ndje si përgjithmonë, për t’u larguar. E ngjitur shumë?

Scheana Informacione të përbashkëta rreth divorcit

Personalisht, për mua, momenti më i keq për Scheana ishte kur ajo vendosi të ndajë detaje intime të divorcit të saj nga Mike Shay. Të dy kishin qenë çift për vite me rradhë, dhe për të ishte shumë tradhëti të zbulonte se çfarë ndodhi. Sipas Scheana-s, në fillim të 2016-ës gjithçka ishte mirë, por bashkëshorti i saj filloi të ndryshojë. Rezulton se Majk kishte një problem me drogën dhe një varësi të madhe.

Në një moment, Scheana tregoi se burri i saj kishte pastruar llogarinë e saj bankare. Pasi zbuloi se e kishte gënjyer përsëri, Scheana ishte në mendje me kamerat Bravo që kapnin bisedën. Scheana vuri në dukje, “Kjo marrëdhënie duhet të bëhet në letër…E di që divorcet nuk janë të lehta dhe nuk është diçka që kam dashur ndonjëherë.”

Majk dukej në rregull me vendimin, duke thënë se ajo dhe familja e saj nuk folën kurrë me të me “respekt”. Sinqerisht, e gjithë biseda ishte e vështirë për t’u parë. Edhe pse Scheana bëri atë që ishte e duhura për të, ndihej e pakëndshme ta shfaqte atë në ekranin e vogël.