Momentet më të këqija të Kim Zolciak në dhe jashtë RHOA

Klea

Momentet më të këqija të Kim Zolciak në dhe jashtë RHOA

I mëparshmi Amvise të vërteta të Atlantës ylli është larg të qenit i përsosur. Kim Zolciak ka një aftësi për të bërë titujt kryesorë, dhe zakonisht është për diçka jashtëzakonisht skicë dhe shpesh duket si një dredhi për në qendër të vëmendjes. Edhe pse Kim nuk ka qenë kurrë e interesuar për atë që mendon dikush, fansat ende nuk mund të mos kujtojnë më shumë se disa herë kur ajo shfaqi disa sjellje të dyshimta.

Në vitin 2018, blogerja @thegoodthebadandthefake akuzoi Kim-in se po fotoshoponte fotot e vajzës dhe djalit të saj katërvjeçar. Në atë kohë, Kim postoi një foto të Kaias dhe Kane në historinë e saj në Instagram, por e hoqi shpejt. Menjëherë pas kësaj, ajo ripostoi foton dhe dukej sikur të dy fëmijët kishin bust më të vegjël.

Kim mohoi të ketë bërë retushim të fotove, por fansat mbetën të sëmurë nga kjo ide.

Akuzat raciste të Kim

Shikuesit Bravo do të kujtojnë se sezoni i fundit i Kim në RHOA ishte duke u përpjekur në rastin më të mirë. Nëna e gjashtë fëmijëve ishte graduar si “shoqe” dhe ishte në dalje me ish-shoqen e saj më të mirë, NeNe Leakes. Gjatë ribashkimit, Kim u thirr nga Andy Cohen sepse e quajti shtëpinë e NeNe një “fole buburreci”. Kim e dinte se çfarë po ndodhte dhe i tha Andit: “Po arrish. Duke arritur, mos e provoni. Nuk ka të bëjë fare me projektet apo asgjë nga ato mut. Një buburrecë është një buburrec.”

Kim më pas u kap duke u zhurmuar në prapaskenë, duke thënë: “E gjithë kjo gjë e racizmit në këtë kohë dhe epokë është marrëzi. Secili prej atyre nënave në atë divan i detyrohet kësaj bote dhe kërkon falje për këtë mut racizmi.”

Lufta me autobus turne

Ndoshta një nga momentet më të këqija të Kim ishte kur ajo dhe NeNe u gjendën në një përleshje në autobusin turistik të Kandi Burruss. Kim kishte qenë në turne me këngëtaren Xscape falë këngës së saj, “Tardy for the Party”. I gjithë kasti u takua me ta gjatë ndalimit të tyre në Miami, por NeNe ishte lodhur nga qëndrimi i divës së Kim. NeNe ishte përgatitur për një fundjavë për vajza, por u shty kur Kim u përpoq t’i jepte ndihmësit të saj një dhomë në bujtinë. NeNe e zbuti Kim duke thënë: “Ajo që bën Kandi është punë. Ajo që bëni nuk është punë.”

Kim nuk humbi kohë duke pyetur: “Çfarë bën. Ju jeni një praktikante në 11 Live,” e cila me të vërtetë e largoi ish-BFF-në e saj. Dy gratë përfundimisht u hodhën drejt njëra-tjetrës, me të gjithë aktorët që pyesnin se si dreqin mund të ndodhte e gjithë kjo në një hapësirë ​​kaq të vogël.

Kim falsifikon shtatzëninë e vajzës

Kim arriti një nivel të ri pasi ajo falsifikoi shtatzëninë e Brielle Biermann vetëm për disa klikime në mediat sociale. Në një postim tashmë të fshirë të 28 nëntorit, Kim shkoi në Instagram për të ndarë një foto të një sonogrami të etiketuar me emrin e vajzës së saj të madhe në të. Nën postimin ajo ka shkruar: “Jam shumë e emocionuar që jam gjyshe!” me një hashtag që lexon “LINK IN BIO”.

Megjithatë, pasi disa fansa sylesh ndoqën lidhjen me Celebuzz, u duk se fotografia ishte vendosur për të joshur lexuesit. Kjo lëvizje duhet të jetë një nga gjërat më të rënda që Kim ka bërë ndonjëherë për vëmendje.

Twitter nuk është miku i Kimit

Dhe kush mund t’i harrojë të gjitha luftërat në Twitter në të cilat është gjetur Kim gjatë viteve? Shumica e dramës erdhi nga kaosi i zgjeruar i Real Housewives of Atlanta me ish-aleatin e saj, Kandi. Të dy hynë në një shkëmbim të ashpër pasi Kim la të kuptohet se Kandi e goditi atë. Kandi mori në Twitter për të vënë në dukje se ajo kurrë nuk e donte “kutinë” e Kim.

Kim u përgjigj përmes Page Six, duke shkruar: “Nëse dikush gënjen, je ti @Kandi. Ti dhe bashkëshorti yt jeni swingers të plotë që ndeshen me të gjitha llojet e vajzave dhe nuk mund ta pranoni kurrë këtë. Dhe kurvë po të mos isha unë, nuk do të kishte shtëpi. Mos harroni, unë e ndërtova këtë shtëpi!”

Eshtë e panevojshme të thuhet se ishte momenti më i bukur i Kim në Bravosferë.