Momentet më të këqija të Jennifer Aydin - Çaji i realitetit

Klea

Momentet më të këqija të Jennifer Aydin – Çaji i realitetit

Jennifer Aydin bëri debutimin e saj në Amvise të vërteta të Nju Xhersit Sezoni 9. Jennifer bëri miq të shpejtë me Teresa Giudice, duke dëshmuar se ajo dinte të zgjaste rolin e saj në shfaqje. Ylli i ri i RHONJ dhe bashkëshorti i saj, Dr. Bill Aydin, kanë pesë fëmijë. Jennifer-it i pëlqente gjithashtu të mburrej për numrin e banjove në shtëpinë e saj dhe stilin e saj ekstravagant të jetesës.

Nga kërcimi, Jennifer goditi kokat me Margaret Josephs. Dhe Margaret ishte e ngushtë me Melissa Gorga dhe Jackie Goldschneider. Të dyja palët zgjodhën përleshje me tjetrën. Plus, sapo Jennifer piu pak tekila, sjellja e saj e paparashikueshme bëri një televizion të mrekullueshëm.

Por Jennifer ka pasur disa momente jo të shkëlqyera në RHONJ dhe në eventet Bravo. Le të shtrëngohemi, të marrim një frymë pastruese dhe të shikojmë prapa në momentet më të këqija të Jennifer Aydin.

Çmenduri në Cabo San Lucas

Në Cabo San Lucas, Danielle Staub u përball me Margaret, duke thënë se ajo nuk kishte asnjë marrëdhënie me fëmijët e saj. Dhe Tereza u pajtua, edhe pse të gjithë e dinin që fëmijët ishin jashtë kufijve.

Margaret i hodhi një gotë verë Danielle përpara se të sulmohej me Jackie. Kur Melissa tha se dikush i hodhi një gotë, Jennifer theu një gotë në tavolinë. Ajo tundi gotën e thyer drejt Melisës.

“Zemër, po të të hedh një gotë, do ta dije. Jo, nuk isha unë, zemër”, u turbullua Jennifer. Tekila Jennifer dhe Dolores Catania pothuajse u zhurmuan pasi Melissa u largua. Duhet shumë që Paterson Dolores të shfaqet.

Kjo sjellje shqetësuese dhe agresive u përsërit nga Jennifer herë pas here.

Dramë Jersey Shore me Melissa Gorga

(Foto nga Nicole Weingart/Bravo)

E! News raportoi se ka pasur një sherr mes Melissa dhe Jennifer në Jersey Shore. Gjatë sezonit 12, kasti u interesua për një video të diskutueshme të realizuar nga Luis Ruelas, i dashuri i atëhershëm i Terezës. Tashmë çifti është i martuar.

Melissa dhe Margaret sulmuan Jenniferin për përpjekjen për të gjetur informacione për burrin e Jackie, Evan Goldschneider. Kështu, Jennifer e quajti burrin e Melissa, Joe Gorga, një “bushtër e vogël”.

Melisa u ngrit në këmbë dhe bëri një linjë për Jennifer. Pastaj Jennifer e kapi kyçin e dorës, duke rezultuar në një goditje të shpejtë. Jennifer e përzuri Melisën nga shtëpia e saj, së bashku me Margaret dhe Jackie. Asgjë argëtuese nuk ndodh kurrë në Jersey Shore me këtë ekuipazh.

Jennifer e humbi në BravoCon 2022

Jennifer as nuk di si të sillet kur kamerat Bravo janë të fikur. Sipas People, Melissa dhe Joe u përplasën me Jennifer-in në një holl hoteli në BravoCon 2022. Jennifer dyshohet se tallte Melissa dhe Joe, duke pretenduar se mosmarrëveshja e tyre me motrën e Joe, Teresa, rrezikonte punën e tyre në RHONJ.

Thuhet se Melissa e quajti Jennifer një “të dashur” dhe “një humbëse”. Pasi Joe dhe Jennifer shanë njëri-tjetrin, Jennifer hodhi një filxhan plastike ujë në ekipin e Gorgës.

Andy Cohen foli në Twitter. “Mendoj se e gjithë kjo ishte e rëndë. Të gjitha”, ka shkruar ai. jam dakord. A po e rijetojmë shkollën e mesme çdo sezon të RHONJ?

Jennifer dhe Danielle Cabral u pezulluan

(Foto nga: Eugene Gologursky/Bravo)

Danielle Cabral nënshkroi në shfaqjen për sezonin 13. Ajo ishte menjëherë e ngushtë me Terezën dhe Jenniferin. Por gjatë xhirimeve për sezonin 14, diçka nuk shkoi keq mes Danielle dhe Jennifer në një nga eventet e Terezës. Dyshja dyshohet se u grindën për një parukier të përbashkët. Shpresojmë, jo artisti që krijoi modelin e madh të flokëve të dasmës së Terezës.

Thuhet se Jennifer ishte përsëri e zgjuar dhe e shtyu Danielle. Kështu, Danielle i hodhi pijen asaj. Të dyja zonjat u pezulluan ndërsa Bravo hetoi ngjarjen.

Danielle dhe Jennifer u vunë në paraburgim morën një paralajmërim me shkrim dhe u lejuan të rifillonin xhirimet. Fatkeqësisht, edhe një herë, gratë e rritura po vinin duart mbi njëra-tjetrën.

Jennifer Body turpëroi një fanse në BravoCon 2023

Pse Jennifer nuk mund ta mbajë atë së bashku në BravoCon? Page Six raportoi se në BravoCon 2023, Jennifer turpëroi një anëtar të audiencës. Një fans e pyeti Jenniferin: “A mendon se mund të zvarritesh më tej në bythën e Teresa Giudice?” Mjaft e drejtë.

Kur Jennifer filloi t’ia kalonte mikrofonin Terezës, fansja tha: “Teresa, nuk po flisja me ty. Uluni.” Tifozja, e cila kishte veshur një kapele bejsbolli dhe një xhup të gjerë e të gjerë, doli jashtë skenës.

“Së pari, më lejoni t’ju ndriçoj,” tha Jennifer. “Më vjen keq që nuk keni miq të mirë, por miqtë e mirë e mbështesin njëri-tjetrin gjatë gjithë kohës, dhe ajo gjithashtu më mbështet mua,” tha Jennifer për Terezën. Ndërsa fansja u largua nga skena, Jennifer filloi t’i bërtiste pjesëtarit të audiencës. “Hej! Hej, djalë i madh! Djali i madh me gojën e madhe, – thirri ajo. “Teresa do të të thotë diçka.”

Sigurisht, Bravoverse u dëgjua në mediat sociale dhe shumica nuk ishin të kënaqur me Jennifer. Turpi i trupit nuk është kurrë i pranueshëm.

Më pas, nëna e pesë fëmijëve u dyfishua. Ajo komentoi në faqen e Instagramit të @rhonjsource, “Balena doli jashtë”. Ky incident në BravoCon ishte një nga momentet më të këqija të Jennifer Aydin-it. Ishte veçanërisht tronditëse sepse Jennifer diskutoi për bullizmin me vajzën e saj në emision.

Andy Cohen përsëri iu desh të trajtonte fatkeqësinë e fundit të Jennifer-it. “Oh, kjo është shumë zhgënjyese,” tha Andi. “Nuk më pëlqen kjo. Nuk më pëlqen kjo… Është një fans që ka paguar për të qenë atje.”

Mjerisht, Jennifer ka shfaqur shumë sjellje të këqija. Dhe zakoni i saj për t’u lidhur fizikisht me shokët e filmit ose për të turpëruar të tjerët nuk është i pranueshëm. Ndoshta është koha që Jennifer të tërhiqet nga RHONJ nëse nuk mund të sillet si një e rritur e pjekur dhe t’i trajtojë të tjerët me respekt.