Momentet më të këqija të Gary King me gratë

Klea

Momentet më të këqija të Gary King me gratë

Gary King ka luajtur me zemrat e femrave për tre sezone të Jahti me vela poshtë kuvertës, gjë që nuk e vendos atë në hirin më të mirë me shumë fansa të Below Deck. Për tre sezonet e fundit, Gary ka shërbyer si Oficeri i Parë në bordin e Parsifal III dhe ka takuar shumë kolege femra. Gjatë gjithë sezoneve, Gary ka pasur gjithmonë një tërheqje të pamohueshme për Chief Stew Daisy Kelliher, megjithëse dinamika e tyre është e ndërlikuar.

Gary ishte i përfshirë në trekëndëshin e tij të parë të dashurisë midis 3rd Stew Alli Dore dhe Deckhand Sydney Zaruba gjatë sezonit 2. Më vonë, gjatë Sezonit 3 të Sailing Yacht, Gary mashtronte një tjetër trekëndësh dashurie me Junior Stews Ashley Marti dhe Scarlett Bentley. Dashuria më e fundit e Gary ishte Junior Stew Mads Herrera në sezonin 4. Megjithatë, ajo nuk i kushtoi atij vëmendjen që ai kishte shpresuar.

Ndërsa Gary ka pasur shumë momente të këqija me këto femra, disa dallohen mbi të tjerat. Këto janë momentet më të këqija të Gary King me femrat.

Gary i hodhi çantën Alli-t pasi u lidh me Sydney-n

Që nga paraqitja e tij e parë në Sezonin 2, është e qartë se Gary është një lojtar aq i madh sa ata vijnë. Gary ra fort për Allin, edhe pse nuk iu desh shumë kohë që t’i ngatërronte gjërat mes tyre. Para se të ndiqte Allin, Gary ishte lidhur me Sydney-n, megjithëse theksoi se donte t’i mbante gjërat rastësore. Megjithatë, Sydney mbeti ende i interesuar për të dhe gjërat mes tyre nuk u ndalën pasi Alli doli në foto.

Alli arriti pikën e saj të thyer kur zbuloi Gary dhe Sydney së bashku në një vaskë të nxehtë, e cila përfundimisht i dha fund udhëtimit të tyre me varkë. Gary dhe Alli kishin një marrëdhënie shumë më serioze se ai dhe Sydney. Pra, Gary duhet të ishte fokusuar vetëm në këtë. Në vend të kësaj, ai nuk ishte në gjendje të fuste të gjitha vezët e tij në një shportë, për të cilën pagoi çmimin.

Gary pranoi se i ishte thyer zemra nga mënyra se si përfunduan gjërat me Alli-n, ndonëse ai me siguri ia bëri vetes. Për t’i bërë gjërat edhe më keq, Gary më vonë zbuloi se ai kishte një të dashurën në distancë ndërkohë që kishte argëtuar Allin dhe Sydney.

Gary Hurt Ashley Duke flirtuar me Scarlett

(Foto nga: Laurent Basset/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Gary nuk ndryshoi mënyrat e tij gjatë sezonit 3 të jahteve me vela, ku u ngatërrua në një trekëndësh tjetër dashurie midis Ashley dhe Scarlett. Ishte e qartë se Ashley ishte e interesuar për Gary që në fillim. Por dukej se nuk i kthente të njëjtën dashuri. Gary fillimisht udhëhoqi si Ashley ashtu edhe Gabriela Barragan, të cilat u larguan herët nga sezoni.

Pasi Gabriela u largua, Ashley ishte e bindur se Gary më në fund do të ishte gjithçka e saj. Megjithatë, ajo nuk mund të gabon më shumë, pasi Gary nuk mori shumë kohë për të filluar bisedën me Scarlett. Gary u bë këmbëngulës me Scarlett-in deri në atë pikë sa ishte vetëm dridhje. Ai madje e ngacmonte që të fliste me të, ndërsa ajo do të përpiqej të punonte.

Ashley arriti pikën e saj të thyer kur i kapi Gary dhe Scarlett duke biseduar në mes të natës dhe shpejt ia dërgoi Daisy-t. Dejzi ndërhyri dhe e ndërpreu diskutimin duke i thënë të ktheheshin në punë. Megjithatë, ishte e qartë se nuk kishte asgjë që Gary mund të bënte për të ndrequr gjërat me Ashley.

Gary nuk mund të merrte Jo për një përgjigje nga Daisy

Ndërsa kishte gjithmonë një tension mes Gary dhe Daisy, të dy më në fund u përballën me të gjatë sezonit 4 të jahteve me vela. Gary iu bashkua Sezonit 4 me disa ditë vonesë, gjë që përfundoi duke qenë një pengesë e madhe për Oficerin e Parë. Daisy tashmë kishte njëfarë interesi për Kryeinxhinierin Colin MacRae, dhe Gary gjithashtu shqetësohej se ajo mund të ishte e interesuar për Deckhand Alex Propson.

Kur Gary më në fund u kthye, ai menjëherë ia vuri sytë Daisy, megjithëse ajo fillimisht nuk ishte e emocionuar me këtë. Gary e bëri Daisy-n dukshëm të pakëndshme dhe vazhdoi të flirtonte me të pasi ajo i kërkoi të mos e bënte këtë. Përfundimisht, Gary shkaktoi një tendosje në marrëdhënien e lulëzuar midis Colin dhe Daisy, gjë që ndikoi shkurtimisht në miqësinë e tij me Daisy.

Kur Gary nuk arriti të merrte vëmendjen që dëshironte nga Daisy, ai bëri atë që di të bëjë më mirë dhe kaloi te një grua tjetër. Këtë herë ai zgjodhi Mads, megjithëse ajo nuk ishte aq e interesuar për të sa ai ishte për të.

Gary ka tre sezone që luan me femra në Parsifal III dhe nuk duket se do të ndryshojë mënyra së shpejti.