Momentet më të këqija të Brandi Glanville

Klea

Momentet më të këqija të Brandi Glanville

Dikur kisha ndjeshmëri për Brandi Glanville, por kjo ndjenjë ka kohë që ka kaluar. Gjatë kohës së saj në Amvise të vërteta të Beverly Hills, ajo u duk me të vërtetë si një grua e përbuzur pasi u zbulua se bashkëshorti i yllit të Bravo, Eddie Cibrian, e kishte tradhtuar me këngëtaren e kantri, LeAnn Rimes. Në fillim, besova sinqerisht se Brandi kishte të bënte me një burrë jo të mirë dhe mendimi im pothuajse u forcua kur Scheana Shay u zbulua si një vajzë tjetër me të cilën kishte një lidhje. Por me kalimin e kohës, Brandi u bë një amvise e pakëndshme dhe shqetësuese.

Kohët e fundit, Caroline Manzo ka akuzuar Brandi për ngacmim seksual. Amvisa e Jersey-t ka ngritur një padi kundër Bravo, duke pretenduar se producentët e serialit punësuan Brandi-n, pavarësisht “një njoftimi paraprak dërrmues për prirjet e mëparshme devijuese seksuale dhe sjelljen ngacmuese seksuale të zonjës Glanville”. Le të hedhim një vështrim në disa nga pakujdesia e saj në të kaluarën më poshtë.

Brandi doli zëvendësuesin e Adrienne

Është e vështirë të harrohet se sa shumë e futi veten Brandi në çështjet e shokëve të aktorit gjatë sezoneve të saj të hershme. Adrienne Maloof, e cila më parë ishte e martuar me Paul Nassif të Botched, nuk kishte në plan të tregonte kurrë se si i kishte djemtë e saj binjakë. Me kalimin e stinëve, martesa e Adrienne dhe Paul u rrëzua, duke kulmuar me divorcin e tyre. Mjerisht, së bashku me martesën e saj, miqësia e saj e dikurshme e ngushtë me Brandi-n mori gjithashtu një shqetësim.

Një adhurues i dramës, Brandi lëshoi ​​informacione në lidhje me mënyrën se si Adrienne kishte zgjedhur të përdorte një zëvendësues, i cili ishte një informacion tepër i ndjeshëm për mbretëreshën e Las Vegas. Çifti nuk donin të flisnin për këtë dhe kjo shkaktoi një përplasje të madhe.

Brandi kundër Joyce

Në vitin 2013, Brandi bëri një koment me akuza racore ndaj Joyce Giraud që thjesht nuk u pëlqeu mirë shikuesve të RHOBH. Edhe pse dihet gjerësisht se Brandi rrallëherë mendon para se të flasë, nëna e dy fëmijëve këtë herë ka futur vërtet këmbën në gojë. Joyce deklaroi: “Unë me të vërtetë nuk dua të futem në pishinë. Unë nuk di të notoj.” Gratë e tjera dukeshin të qetësuara nga përgjigja e saj, por Brandi e bëri një hap më tej, duke qeshur: “Ti je zezak. Të gjithë miqtë e mi me ngjyrë nuk dinë të notojnë. A është keq?”

Brandi u përpoq të sqaronte deklaratën e saj, duke shtuar: “Ishte një shaka dhe miqtë e mi me ngjyrë do të kishin qeshur çmendurisht sepse nuk shkojnë në pishinë sepse do t’u fusin endje.” Joyce nuk kishte asgjë nga ajo, ndërsa shtoi: “Po, unë jam me ngjyrë. Çfarë është problemi juaj? Portorikanët janë zezakë, janë indianë dhe spanjollë, kështu që unë jam një përzierje e tre kulturave dhe jam shumë krenare që përfaqësoj të treja.” Brandi hoqi dorë nga të qenit i sjellshëm pas replikës pasi u ofrua ta quante Joyce “Jacqueline”, duke thënë: “Ajo nuk duket si një Joyce. Joyce është një derr i madh dhe i trashë.” Fjala ime, Brandi; Jo një lëvizje e zgjuar!

Sulmet e Brandi në LeAnn

Të thuash që Brandi ishte i çmendur është një nënvlerësim i madh, por ajo u ul kur bëhej fjalë për LeAnn. Këngëtarja e country ishte padyshim Blu me të gjitha ofendimet që i duhej të rrëshqiste pothuajse çdo ditë. Brandi e quajti këngëtaren çdo emër në libër, duke përfshirë edhe akuzën e saj për ndjekje dhe paqëndrueshmëri.

Ajo që ndodhi ishte një grindje e gjatë që përfshinte shpifje dhe akuza. Megjithatë, në vitin 2018, treshja vendosi ta quante dorëheqjen dhe të bëhej një familje moderne. Thuhet se e gjithë familja shkon mirë dhe madje mblidhet gjatë festave.

Le të bëhemi fizikë

Thuaj çfarë të duash, por Brandi kishte topat për të goditur me shuplakë Lisa Vanderpump, dhe jo shumë njerëz mund ta pretendojnë këtë. Edhe pse Brandi ishte shumë më e re se kolegët e saj, ajo duhet të kishte njohur të drejtën nga e gabuara. Nga Sezoni 5 i Real Housewives of Beverly Hills, shikuesit mund të shihnin se kush ishte Brandi: një grua që kishte një aftësi për t’i dhënë fund darkave të këndshme. Personaliteti i saj ishte bërë i jashtëzakonshëm dhe kjo e rriti atë vetëm kur pinte.

Gjatë një përleshjeje në gjendje të dehur me pjesën tjetër të grave, Brandi zgjodhi dhunën. Të gjithë ishin ulur gjatë darkës dhe kishin shkuar rreth tryezës, duke ndarë atë që u pëlqente për njëri-tjetrin. Megjithatë, Brandi bëri shaka se LVP duhet ta godiste atë. Kur pronarja e SUR-it refuzoi, ajo u godit me shuplakë në këmbim. Nuk ishte hera e parë që Brandi vuri duart mbi një tjetër shtëpiake. Ajo gjithashtu shtyu Kyle Richards dhe i hodhi një gotë verë Eileen Davidson. Brandi ishte gjithmonë një top i lirë.