Pretendimet për seksin e Larsa Pippen e bëjnë atë të duket e dëshpëruar

Klea

Momentet më të errëta të Larsa Pippen – Çaji i realitetit

Ka një arsye pse Larsa Pippen ka qenë një anëtar i kastit të OG në Real Housewives of Miami si për serinë e parë ashtu edhe për reboot. Ajo ishte gruaja e një lojtari të Bulls që pinte Kool-Aid kur jetonte në Los Angeles dhe u përpoq të kthehej në një Kardashian. Tani, me një ndjenjë të re të vetvetes dhe fjalë për fjalë duket si një person tjetër, Larsa nuk po frenohet kur vjen puna për të shprehur mendimet e saj të brendshme. E di që Larsa nuk është memece, por ndonjëherë planet që ajo bën dhe fjalët që i lënë nga goja më lënë të hutuar.

Larsa dhe Marcus

Pas divorcit të saj nga Scottie Pippen, unë vë bast Larsa duhet të ketë marrë një moment për të menduar për një plan djallëzor për t’ia ngjitur atë ish-bashkëshortit të saj. Pas orëve të tëra mendimi, gjithçka që mundi të dilte ishte të dilte me mikun e tij të larguar / ish-shokun e tij të skuadrës, djalin e Michael Jordan, Marcus Jordan. Por hej, nëse hija funksionon, mos e rregulloni atë që nuk është prishur. Dyshja është zyrtarizuar në Instagram që nga janari i vitit 2023, por lidhjet e tyre shkojnë shumë prapa. Nëse diferenca e moshës 16-vjeçare nuk ishte e mjaftueshme për t’ju penguar, le të flasim për podkastin e tyre, Ankthi i Ndarjes.

Së pari, unë do të shfryj këtu. Kur shikon Larsën duke thënë se ajo nuk mund të kalojë më shumë se pesë ditë pa qenë pranë Marcus, është e tmerrshme. Çdo grua ushtarake në mbarë botën po qesh me atë se sa budalla tingëllon. Provo një vendosje, zemër. Larsa është përpjekur të mbrojë marrëdhënien dhjetor/maj, duke i thënë Andy Cohen-it në Watch What Happens Live, “Dua të them, mendoj, po, por mendoj se shumë njerëz mendojnë se familjet tona ishin vërtet të ngushta dhe të ndërthurura, dhe me të vërtetë nuk ishin”. t. Sikur kurrë nuk e kam njohur vërtet Markusin, nënën e tij apo ata. Unë sapo i takova ata disa vjet më parë.” Unë nuk e blej atë. Ata mund të jenë ose jo bashkë aktualisht, por në këtë pikë, ne jemi pak të lodhur me çiftin.

Larsa kundër Guerdy

Një nga gjërat më të frikshme që mund të kaloni është që t’ju thonë se keni kancer. Zemra ime u thye për Guerdy Abraira gjatë sezonit të fundit, por u mërzita kur Larsa nuk mori mesazhin për të mbajtur buzët e saj të mbyllura. Buzët e lirshme mbytën anijen e miqve ndërsa shikuesit shikonin Larsa-n të zbulonte informacionin mjekësor privat të Guerdy për një grup të ftuarish në festën e saj të mirëseardhjes në Marcus që përfshinte kamerierë dhe banakierë që mund ta kishin përhapur lehtësisht lajmin.

Përtej çdo dyshimi, paqëndrueshmëria e Larsës në mbajtjen e një sekreti ishte e ngadaltë dhe shqetësuese, por a kishte edhe pak hije në shpalljen e saj? Larsa ishte jashtëzakonisht joshalant kur bëhej fjalë për ashpërsinë e lajmit, gjë që bëri që shikuesit të merrnin parasysh. Përpara se të transmetohej episodi 3, ishte e qartë se Larsa dhe Guerdy kishin disa probleme, por nuk mendoja se Larsa do të ishte aq llogaritëse apo do të përkulej aq poshtë.

Larsa kundër Nicole

Kush mund ta harronte ribashkimin e Shtëpisë së vërtetë të Majamit nga ferri kur Larsa nuk do të ndalonte së ndjekuri Dr. Nicole Martin? Gjatë përleshjes në divan, Larsa dukej se po përdorte me armë faktin që Nicole kishte djalin e saj jashtë martese. Në atë kohë, Nicole po debatonte semantikën teksa i tha modelit të Only Fans, “Ti e quajte djalin tim bastard”, me Larsën duke u tallur: “Unë jo, thjesht thashë se ai ka lindur jashtë martese”. Edhe Andi e gjeti veten të nxehur pasi ka mirëpritur dy fëmijë nëpërmjet një surrogate. Larsa thjesht nuk mund ta pranonte se kishte gabuar me Andin, duke vënë në dukje: “Kjo ishte një gjë e vështirë për t’u thënë.”

Larsa mund të jetë thjesht mbretëresha e hijes. Dhe edhe pse, personalisht, lëvizjet ndonjëherë janë pak të ndyra, ajo bën për disa momente të paharrueshme televizive. Ju do të mendonit se Larsa do ta kishte mësuar mësimin e saj deri tani, pasi edhe Kardashians dikur vunë re se energjia e nënës së katër fëmijëve ishte e fikur. Por unë dyshoj se Larsa do të ndryshojë ndonjëherë pasi më në fund ka gjetur dy gjëra në të cilat është e mirë – që i mungon Marcus dhe derdhja e çajit.