Momentet më të egra të Sonja Morgan në Amvise Reale të Nju Jorkut

Klea

Momentet më të egra të Sonja Morgan në Amvise Reale të Nju Jorkut

Sonja Morgan bëri që ajo të rikthehej në TV realitet më 9 korrik 2023 me premierën e spinoff-it të saj të ri, Luann and Sonja: Welcome to Crappie Lake. Vendasja e Nju Jorkut ka luajtur më parë Shtëpiake të vërteta të Nju Jorkut për 10 sezone. Për nder të rikthimit të saj Bravo, le të rishikojmë disa nga momentet më të egra të Sonja Morgan.

Kur ajo lante brekët në një bidet

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank/NBCUniversal nëpërmjet Getty Images)

Në episodin e sezonit 9, Etiquette of Friendship, Sonja habiti fansat kudo kur vendosi të lante një palë të brendshme në bidetin e saj. Vendasja e Nju Jorkut kishte kohë të kufizuar për t’u përgatitur për një takim dhe ne supozojmë se ajo e kuptoi se legeni ishte mjaft afër një lavatriçe.

“Supë me brekë,” tha ajo ndërsa i zhyti intimet e saj në bide. Sonja klasike.

Kur ajo hodhi një funeral për qenin e saj

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank nëpërmjet Getty Images)

Në episodin e sezonit 6, Requiem for a Poodle, Sonja bëri një funeral për qenin e saj të dashur Millou. Ylli i RHONY dukej shik për këtë event, e veshur me një fustan të zi me një fascinator në kokë.

Në modën tipike të Sonjas, funerali ishte krejtësisht i jashtëzakonshëm. Kishte alkool, zgjedhje të egra të modës dhe një fjalim vërtet të paharrueshëm nga nëna e qenve në zi. “Ai ishte thjesht kaq elegant dhe mbretëror,” u ankua ajo. “Ai ishte gjëja më e mirë që ka ndodhur para vajzës sime.

Luan de Lesseps e tha më së miri: “Nuk mund ta besoj se jam në një shërbim përkujtimor të qenit në mes të ditës.”

Momenti i saj Lezbike nga Drive-By

(Foto nga Santiago Felipe/Getty Images)

Në episodin e sezonit 11, Making Up Is Hard to Do, Sonja tronditi koleget e saj shtëpiake kur kishte një seancë spontane grimi me një grua tjetër në një klub. Një grua përtej dhomës i bërtiti Sonjës, “A mund të vij të të puth?” dhe gjestin romantik e priti krahëhapur.

“Ishte si një moment lezbike me makinë”, tha Bethenny Frankel në një rrëfim.

Fjalimi i saj konfuz

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank/NBCUniversal nëpërmjet Getty Images)

Sonja njihet për fjalimet e saj madhështore. Në finalen e sezonit 6, The Last Leg, stilistja organizoi një festë për të festuar markën e saj në rritje. Në këtë ngjarje, ajo mbajti një fjalim që i la të pranishmit e saj duke kruar kokën.

“Sonte po ju festojmë [because] ju jeni të gjithë një pjesë e imja dhe unë jam ju”, – i tha Sonja një grupi dëgjuesish të hutuar.

Ramona Singer e përmblodhi në mënyrë perfekte fjalimin e çuditshëm të Sonjës. “Sonja e mbajti këtë fjalim, por nuk ishte një fjalim, ishte një libër,” tha Ramona. “Dhe askush nuk e kuptoi se cili ishte qëllimi i fjalimit. Nuk kishte fare kuptim.”

Kur ajo u zhvesh në Meksikë

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Sonja sigurisht që nuk po fiton asnjë çmim për të qenë amvisa më e rezervuar. Në episodin e sezonit 9, Make Out, Make Up, ajo dëshmoi se ishte jeta e festës gjatë një udhëtimi të vajzave në Meksikë.

Gratë po shijonin një ditë relaksi në pishinë kur Sonja vendosi të hiqte rrobat dhe të hidhej në ujë. Ylli i RHONY notoi duke bërë pushime për të pirë koktejin e saj tekila Skinny Girl.

Kur ajo zbuloi se i lan lodrat e saj seksuale në pjatalarëse

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank/NBCUniversal nëpërmjet Getty Images)

Në episodin premierë të sezonit 9, Talk of the Town, Sonja tërhoqi vëmendjen e fansave kur zbuloi se i lan lodrat e saj seksuale në lavastoviljen e saj…së bashku me enët e tjera.

Momenti la disa fansa duke thënë TMI, por ne duhet t’i japim Sonjës rekuizita që është kaq e hapur në kamera.

Kur ajo e pyeti ‘Çfarë po bën këtu pa Dorindën?’

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank/NBCUniversal nëpërmjet Getty Images)

Në episodin e sezonit 7, Battle of the Brunches, Sonja kishte fansa që duartrokisnin në shtëpi kur u përball me të dashurin e vjetër të Dorinda Medley, John Mahdessian në një klub në Nju Jork. Bukuroshja bjonde e ka zënë në skarë John për vendimin e tij për t’u paraqitur në një klub nate pa të dashurën e tij.

“Çfarë po bën këtu pa Dorindën?” pyeti ajo Gjonin. Citati është bërë i preferuar në mesin e tifozëve të Real Housewives. Fansave u pëlqeu ta shihnin Sonjën të kishte shoqen e saj në këtë moment të sezonit të 7-të.

NA THONI – CILAT MENDONI JANË MOMENTET MË TË GJITHA TË SONJA MORGAN?