Momentet më ikonike të Ramona Singer

Klea

Momentet më ikonike të Ramona Singer

Këngëtarja Stinger aktualisht po tregon ngjyrat e saj të vërteta në Udhëtimin Real Housewives Ultimate Girls, gjë që po i bën fansat të kujtojnë kohën e saj në Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut. Ramona Singer është pa dyshim një personazh personazhesh që një ditë është mëkatar, një ditë tjetër shenjtor. Gjatë gjithë kohës së saj në ekskluzivitetin e Big Apple, ajo fërkoi më shumë njerëz gabim sesa të drejtë dhe me të vërtetë bëri emër për veten falë shpërthimeve të saj të pafiltruara.

Merrni një Xanax

Ramona është goxha e mrekullueshme kur bëhet fjalë për përballjen, por kishte disa njerëz që sapo iu futën nën lëkurë. Sugjerim Aviva Drescher dhe të gjitha neurozat e saj. Ndërsa ishte në udhëtimin e aktorëve në St. Barths, që ishte një udhëtim vetëm për vajza, meqë ra fjala, Aviva vendosi të sillte me vete burrin e saj, i cili i fërkoi Ramona dhe Sonja Morgan në mënyrën e gabuar. Ndërsa grumbullohej rreth shatërvanit të verës që shërbente vetë, i gjithë ferri shpërtheu. Pasi u thirr nga Aviva për bisedën e tyre negative, Ramona e pyeti me qetësi: “A po më bërtet?”

Ndërsa Aviva u përpoq të shpjegonte edhe një herë për problemet e saj të shumta të ankthit, duke përmendur se “të gjithë duhet të përqafojnë Reed dhe të thonë faleminderit që solle mikun tim këtu”, Singer Stinger nuk mundi të përmbahej më, duke bërtitur, “Aviva , po e humbisni thelbin. Merrni një Xanax! Qetësohu!” Mjerisht, Aviva nuk u qetësua dhe vazhdoi t’i quante Binjakët Bobbsey “plehra të bardhë”, të cilat më pas u desh të kërkonin kuptimin.

Skena me vaj dhe uthull

Beko Ramonën dhe ismet e saj. Gjithmonë mund të mbështeteni që Ramona të humbasë gjurmët e saj të të menduarit kur ajo me të vërtetë është duke u futur në një nga yjet e saj gjatë një shkrirjeje. Ky moment i veçantë ndodhi pas takimit me Bethenny Frankel. Nëna e një fëmije e përshkroi Bethenny-n në detaje, duke thënë: “Ajo e ka këtë shprehje të vështirë të gomarit. Ajo ende duket e shtrënguar dhe nuk di çfarë të bëj.” Ndërsa diskutimi i darkës së sezonit 9 vazhdoi, u bë e qartë që të dy nuk do të bashkoheshin kurrë, pasi ata diskutuan për divorcet e tyre përkatëse.

Ndërsa Bethenny nuk e ftoi Ramonën nga udhëtimi në grup në Meksikë, bjondja shtoi: “Epo, është një udhëtim në grup. Jam duke ardhur.” Ramona më pas iu lut Bethenny-t që të “kishte më shumë respekt”, siç theksoi ajo, “ne jemi më shumë si vaj dhe uthull” në vend të vajit dhe ujit.

Koha e Breshkave

Pasi rrëzuan një festë në jaht, gratë Real Housewives të qytetit të Nju Jorkut u lubrifikuan mjaftueshëm me shpirtra. Ramona rrotulloi ijet e saj në një moment shpirti të lirë, duke vënë në dukje se ishte “koha e breshkës”. Siç e dinë fansat, shprehja ka për qëllim të shpjegojë kur pini një pije, bëni një natë jashtë dhe filloni të kërceni. Duke mos dashur të përjashtohej nga jeta e festës, Ramona më pas vazhdoi të grisi pistën e kërcimit me disa lëvizje që kasti apo fansat nuk do t’i harrojnë kurrë.

Ramona, modelja

Ramona doli në pistë si një shkop nga ferri, ku përfshiheshin sytë e saj të çmendur famëkeq. Ramona vodhi pamjen me shëtitjen e saj, ku shumica e të gjithëve e shikonin fytyrën e saj në vend të fustanit të zi. Nëna e një fëmije nuk i mbylli sytë as një herë teksa i shtrëngonte gjërat. Jill Zarin mund ta ketë thënë më së miri: “Kur Ramona doli jashtë, dukej sikur një alien kishte pushtuar trupin e saj. Ajo ecën si një robot me qafën e saj të dalë jashtë si një gjirafë.” Një gjë ishte e sigurt – sytë po dilnin.

Ramona kundër Kenias

Tani, do të mendonit se Ramona do të kishte bërë pak kërkime kur vendosi të luante për herë të parë në filmin Real Housewives Ultimate Girls Trip, veçanërisht kur kishte të bënte me Kenya Moore. Por jo, Ramona u ftoh dhe thirri Kenian në fluturimin për në ishull. Pasi u akuzua për flirtim me burra kur ishte ende e martuar, Ramona sulmoi Kenian, duke bërtitur, “Unë u divorcova pak*h. Ti nuk e kupton.” Unë do të them që Mona nuk zhgënjen kurrë, edhe në shpërthimet e saj në qoshe.