Momente tronditëse nga podkasti i Billie Lee për Tom Sandoval

Klea

Momente tronditëse nga podkasti i Billie Lee për Tom Sandoval

Vanderpump Rregullat alum Billi Lee po derdh gjithë çajin për ndarjen e miqësisë me të Tom Sandoval. Komediani publikoi dy episode rreth sprovës në podcastin e saj Billie & the Kid, duke u thënë fansave se e dashura e Sandoval, Victoria Lee Robinson, është fajtore.

Sandoval dhe Billie kanë qenë miq të ngushtë që kur ajo iu bashkua kastit të VPR në sezonin 6. Në fakt, ajo ishte një nga të vetmet anëtarë të kastit që mbajti një miqësi me të pas #Scandoval. Ata kanë kaluar shumë së bashku, ndaj fansat u tronditën kur mësuan se dyshja ishin ndarë.

Billie i kapi fansat me shpejtësi në podcast-in e saj, duke ofruar një afat kohor të ngjarjeve që çuan në heqjen e ndjekjes së njëri-tjetrit në mediat sociale.

Këtu janë momentet më tronditëse nga ekspozimi dypjesësh në Sandoval dhe Victoria:

Billie tha se Sandoval filloi të pinte përsëri kur u takua me Victoria

Në Episodin 18, Billie shpjegoi se sjellja e Sandoval filloi të ndryshonte kur ai filloi të takohej me Victoria. Kur të dy u bashkuan për herë të parë, ai ishte i matur. Ylli i VPR fillimisht vendosi të abstenonte nga alkooli për të mbështetur Rachel Leviss ndërsa ajo ishte në trajtim në The Meadows, por sipas Billie, udhëtimi i tij i maturisë vazhdoi pas ndarjes së tyre.

“Tomi ishte i matur për një kohë shumë të gjatë. Kur takoi Viktorinë, filloi të pinte sërish,” u tha ajo dëgjuesve. “Vura re shumë gjëra alarmante, veçanërisht se si shtëpia ishte rrëmujë gjatë gjithë kohës, kudo kishte drogë. Ishte thjesht një shumë [dark] kohë.”

Ajo vazhdoi të thoshte se Sandoval ishte i “dëshpëruar” gjatë gjithë kohës, sepse vazhdimisht zihej me të dashurën e tij.

Fansat u befasuan kur panë Billie që fliste keq për Victoria, duke marrë parasysh deklaratat e saj të mëparshme për modelen. Në shkurt, ajo foli për sharjen e re të shoqes së saj dhe i ofroi vulën e saj të miratimit.

“Victoria fjalë për fjalë më priste ato lule [at Sandoval’s house] dhe kartolina më e lezetshme që thotë se më vjen keq që keni pasur një ditë të vështirë dhe shpresoj se kjo ju bën të buzëqeshni,” u tha ajo dëgjuesve.

Mendoj se shumë mund të ndryshojnë në katër muaj.

Victoria mbrojti veten në një intervistë me llogarinë e njohur YouTube “Up and Adam!” Ajo hodhi poshtë pretendimet e Billie-t, duke u thënë shikuesve se nuk përdor drogë dhe se ata nuk po “luftonin gjatë gjithë kohës”.

Billie pretendon se Victoria ishte paranojake për marrëdhënien e saj dhe Sandoval

Në episodin e parë të Billie në lidhje me përplasjen, ajo zbuloi se Victoria ishte e shqetësuar se do të flinte me Sandoval. Ajo tha se akuza e bëri të ndihej e sikletshme, duke u thënë dëgjuesve se nuk ndihej rehat të rrinte vetëm me Sandovalin që nga ai moment.

“Kjo me të vërtetë lëndoi ndjenjat e mia,” tha ajo.

Victoria e mohoi këtë pretendim për Up dhe Adam! Ajo i tha prezantuesit se kurrë nuk e kishte menduar se Sandoval donte të flinte me Billie.

Billie zbuloi se Victoria ishte “turpëruar” nga Sandoval

Billie tha në podcast se Victoria e telefonoi shumë herë për të folur për dëshirën për t’u ndarë me Sandoval.

“Ajo do të vazhdonte t’i thoshte Joshit, i cili është kushëriri dhe ndihmësi i tij, [and me] se si ajo është e turpshme të jetë me të, ajo nuk mund ta sjellë atë në festa, dhe ajo është mësuar të jetë me të famshëm të listës A, “tha Billie.

“Biseda ishte kaq alarmante dhe shqetësuese, sepse ajo fjalë për fjalë po e bënte shoqen time më të mirë të ishte si një copë e keqe,” tha ajo.

Billie pretendoi se Sandoval e ka tradhtuar Victoria

Në pjesën II të sagës së podcast-it, Billie zbuloi se Sandoval nuk i ka qenë besnike Victoria.

“Ai definitivisht tashmë e ka tradhtuar Victorian disa herë,” tha ajo. “Shpresoj që ajo të mos i besojë atij sepse kjo është histerike.”

Miku i Billie, Tii, i cili u takua shkurtimisht me Sandoval gjatë sezonit 11 të VPR, e mbështeti pretendimin. Ajo u tha dëgjuesve se ishte ende në kontakt me Sandoval pasi ai filloi të shihte Victoria.

Sandoval nuk i është përgjigjur publikisht këtij pretendimi.

Sandoval mesa duket kërkon një të dashur të famshme

Momenti më tronditës erdhi nga fundi i Pjesës II kur Billie lexoi tekste nga ish-shoqja e Sandoval-it. Gruaja misterioze tha se Sandoval ishte fokusuar në lazer për të gjetur një të dashurën e famshme.

“Duhet të kisha parë mënyrën se si është Tom sepse mbaj mend disa gjëra vërtet fyese,” thuhej në një tekst. “Minuta pasi kishim marrëdhënie seksuale një ditë, ai më tha: ‘E dashura ime e ardhshme duhet të jetë më e famshme se unë, nuk mund të kem njeri që të hipë në pallto. Po.

Billie dhe Tii thanë se përpara se Victoria të hynte në foto, Sandoval ishte i hapur për dëshirën për të takuar një modele.

Sandoval nuk i është përgjigjur ende podcast-it të Billie, por ne jemi të etur të dëgjojmë përgjigjen e tij.