Momente Befasuese nga Sezoni 11 Pas shfaqjes së Rregullave të Pompës

Klea

Momente Befasuese nga Sezoni 11 Pas shfaqjes së Rregullave të Pompës

Kasti i Rregullat e Vanderpompës ka ndarë çaj nga prapaskenat me fansat gjatë gjithë sezonit përmes VPR After Show. Seriali i ofron kastit një platformë për të shpjeguar arsyetimin e veprimeve të tyre këtë sezon. Tani që sezoni ka përfunduar, le të hedhim një vështrim në disa nga momentet kryesore nga After Show.

Lala thotë se Ariana 'nuk është një mike e madhe' (Episodi 15)

Në ndarjen e finales, Lala Kent peshoi mbi “Kush është një mik më i mirë për Scheana Shay?” debat. 33-vjeçari sugjeroi se Tom Sandoval ishte një mik më i mirë i Scheana-s sesa Ariana Madix.

“Ariana [is] jo një mik i madh, “tha ajo. “Nëse jeni duke kërkuar për dikë që t'ju pyesë se si po ja kaloni, sigurohuni që po merrni frymë pa lëvizur, nuk është ajo”.

Lala tha se Sandoval është shfaqur më shumë për Scheana.

“Sandoval, për shumë vite, është siguruar që Scheana të jetë mirë,” tha ajo.

Katie e quan Scheana një 'simpatizant mashkull' (Episodi 6)

Katie Maloney e etiketoi Scheanën një “simpatizant mashkull” për dhënien e hirit ndaj Sandovalit në Episodin 6. Në diskutimin rreth episodit, Katie kritikoi Scheanën se nuk kishte më shumë besnikëri ndaj Arianës, duke e quajtur sjelljen e saj “qesharake”.

“Unë e kuptoj se [she and Sandoval] Ishin afër në një moment të caktuar.. por gjithashtu, ju keni qenë shumë, shumë afër me Arianën,” tha ajo. “Nëse e keni të vështirë të bëni një zgjedhje, [Sandoval] e kanë bërë shumë të lehtë për ty, sepse ata kanë qenë një turp për ty.”

“Ajo është një simpatizuese mashkullore,” vazhdoi ajo. “Kur Tom dhe unë po kalonim një divorc, papritmas, Tom Schwartz ishte një nga miqtë e saj shumë, shumë të mirë që me të vërtetë kishte nevojë për mbështetjen e saj.”

Brock zbulon informacione tronditëse për diçka rreth saj (Episodi 14)

Gjatë ndarjes së Episodit 14, Brock Davies zbuloi një informacion befasues në lidhje me dyqanin e sanduiçëve të Katie dhe Ariana, Something About Her. Ai tregoi se kërkoi markën tregtare për biznesin dhe zbuloi se ajo ishte në pronësi të bashkëshortit të Chef Penny Davidi.

“Marka tregtare është në pronësi të bashkëshortit të saj, zonja dhe zotërinj, që do të thotë se marka e sanduiçëve është në pronësi të Penny dhe burrit të saj, i cili është avokat, një palë gjyqësore, dhe unë e di me të vërtetë se ata kanë probleme duke u përpjekur të marrin një kontratë me këtë grua”, u tha ai fansave.

Ariana dhe Katie nuk i janë përgjigjur pretendimit të Brock. Megjithatë, Katie zbuloi se ajo dhe Ariana kishin ndarë rrugët me shefin e kuzhinës Penny gjatë një paraqitjeje në podkastin Popping Off.

“Ne nuk po punojmë më me Penny,” tha ajo. “Ne na pëlqente të punonim me Penny, dhe Penny ishte e mrekullueshme…Por në fund nuk ishte përshtatja e duhur.”

Lala thotë se “askush nuk ka folur kurrë” për Arianën përpara Scandovalit (Episodi 15)

Në Episodin 15 After Show, Lala i bën hije Arianës, duke sugjeruar se ajo ishte një askushi para Scandoval.

“Unë kurrë nuk kam parë dikë të shkojë nga e gjithë bota duke qenë indiferent ndaj këtij personi…Ishte sikur askush të mos fliste kurrë për të dhe tani, siç thotë ajo, f*qetësimi shkon,” tha ajo. dreqin. Të shtëna.

Ajo gjithashtu pretendoi se Ariana nuk e tërhoqi peshën e saj në sezonin 11.

“Ajo e kalon çdo sezon të përleshjes,” tha ajo. “Ne po ju kërkojmë të bëni një bisedë me Tom Sandoval… Dhe nuk mund ta bëni këtë? Çdo person i vetëm në këtë shfaqje ka biseda të vështira.”

Ariana thotë se Sandoval nuk iu afrua kurrë jashtë kameras së saj (Episodi 15)

Në finalen After Show të sezonit, Ariana foli për vendimin e saj për t'u larguar nga biseda me Sandoval. Ajo shpjegoi se e shihte lëvizjen e ish-it të saj të llogaritur, sepse ai kurrë nuk u përpoq të pajtohej me të jashtë kamerave.

“Ai mund të kishte shkruar një letër dhe ta linte në banak. Ai e di qartë se si të më dërgojë email”, tha ajo. “Ka shumë mënyra të ndryshme për të provuar dhe thënë diçka që është kaq e rëndësishme për t'u thënë…Për të, ajo duhej të thuhej në kamera sepse duhej të ishte në zeitgeist ose në ndërgjegjen kolektive të njerëzve që shikonin shfaqjen. . Në fakt nuk kishte të bënte me mua.”

Sandoval mendon se zemërimi i Arianës është 'performues' (Episodi 1)

Në shfaqjen e parë After Show të sezonit, Sandoval thirri ish-in e tij, duke e quajtur zemërimin e saj për situatën “performuese”.

“Ndihem si [Ariana] me të vërtetë doli nga rruga e saj për t'u përpjekur të më çnjerëzonte. Ndihet më performuese se çdo gjë, sepse në fund të fundit, nëse ajo mendon se jam ky vrasës serial, pse është mirë të jetojë me mua?”