NeNe Leakes

Klea

Mjerisht NeNe Leakes nuk do të kthehet kurrë në ‘The Real Housewives of Atlanta’

Mjerisht NeNe Leakes nuk do të kthehet kurrë në ‘The Real Housewives of Atlanta’

NeNe Leakes nuk do të kthehet në Amvise të vërteta të Atlantës për sezonin 16, për zhgënjimin e madh të fansave të saj besnikë. Thashethemet rreth rikthimit të saj të mundshëm u ndezën pasi lajmet u publikuan NeNe’s ish-bashkëylli, Porsha Williamskishte nënshkruar një marrëveshje që përfshinte një RHOA kthimi.

NeNe Leakes

Këtë e konfirmuan burime pranë prodhimit NeNe Leakes nuk kishte qenë në bisedime për të nënshkruar potencialisht për Sezonin 16, sipas TMZ. Insajderët thanë se prodhuesit nuk kishin nisur as një diskutim me të NeNe në lidhje me sezonin e ardhshëm, duke mbyllur në dukje një vërshim thashethemesh në internet.

NeNe Leakes

Fansat kanë bërë fushatë për NeNe Leakes’ rikthehen në mediat sociale në muajt që kur raportet pretenduan se producentët donin të tronditnin kastin e RHOA mes një rënieje të vlerësimeve.

Shikuesit do të shohin kthimin e Porshai cili u largua nga shfaqja në vitin 2021, pas nëntë sezonesh. NeNe u shfaq në sezonet 1-7 dhe 10-12 të RHOA, përpara se të bënte daljen e saj në 2020.

NeNe Leakes

Në nëntor 2023, tifozët vëzhgues e vunë re këtë NeNe kishte ndjekur Bravo në Instagram, gjë që çoi në spekulime se ajo kishte rregulluar gardhet me rrjetin.

NeNe Leakes

NeNe’s Marrëdhënia me Bravo ka qenë e vështirë që nga prilli 2022, muaji kur ajo ngriti një padi, duke akuzuar rrjetin dhe ekzekutivin e Bravo, Andy Cohen, të diskriminimit racor. Ajo pretendoi se Bravo, NBC Universal, Cohen dhe kompanitë e prodhimit, True Entertainment dhe Truly Original, kishin shkelur ligjet federale të punësimit dhe kundër diskriminimit. Ajo gjithashtu pretendoi se producentët mbuluan disa incidente që përfshinin ish-shokun e aktorëve, Kim Zolciak. Në padi pretendohej se Kim përdori stereotipe dhe sharje racore ndaj bashkë-yjeve të saj me ngjyrë për vite me rradhë. NeNe përfundimisht e hodhi poshtë padinë e saj për shkak të marrëveshjeve kontraktuale, të cilat kërkonin që yjet dhe rrjeti të zgjidhin çështjet gjyqësore në arbitrazh.

NeNe Leakes

Në maj 2022, NeNe akuzoi rrjetin për futjen e saj në listën e zezë për shfaqjen e ankesave të saj.

Në gusht 2022, NeNe dukej se synonte Cohen në Twitter.

“Jam e lumtur që kam mundur të ndihmoj të gjitha gratë e tjera të zeza për të gjetur mundësi pune që po punojnë për to,” shkroi ajo, duke pretenduar se Cohen kishte mbyllur mundësitë “sepse unë isha një kërcënim për karrierën e tij”.

Andy Cohen

NeNe hoqi dorë nga padia e saj për diskriminim po atë muaj, por ruajti të drejtën për ta rihapur atë në një datë të mëvonshme.

Ne nentor, Cohen nuk pranoi të shuante spekulimet rreth NeNe’s rikthim i mundshëm, pasi një fans e pyeti drejtuesin e “Watch What Happens Live” nëse OG mund ta fitonte ndonjëherë pjeshkën e saj, në BravoCon 2023.

Ai u përgjigj: “Kush e di? Dua të them, ajo më kërkoi disa vite më parë që ta mbaja emrin e saj jashtë gojës, kështu që unë përpiqem ta respektoj këtë.”

NeNe Leakes

Cohen i tha një fansi në një video të postuar në internet: “Unë jam një djalë nostalgjik. Ajo dhe unë dolëm bashkë dhe ka gjithmonë vend në zemrën time për të gjithë.”

Ne janar, NeNe e shtyu rrjetin të shkundte formulën RHOA për të ringjallur vlerësimet e rrëzuara.

“Kini parasysh fansat gjatë realizimit të shfaqjes”, tha ajo për TMZ. “Prioriteti më i madh duhet të jetë kënaqja e audiencës.”