'Miqtë' e paharrueshëm të amvisave të vërteta dhe ku janë tani

Klea

'Miqtë' e paharrueshëm të amvisave të vërteta dhe ku janë tani

Kanë kaluar shtatë orë e pesëmbëdhjetë ditë që kur Bravo mori disa ikonë Amvise të vërteta 'miqtë e' larg. Për të qenë të drejtë, disa nga këto pjesë anësore të sëpatës e merituan, ndërsa të tjerët thjesht u larguan me dëshirën e tyre. Megjithatë, disa 'miq të' gozhduan vendet e tyre të mysafirëve. E megjithatë, shumica janë ende të zhdukur me erën përrallore.

Pra, cilët janë gjashtë zogjtë e mi më të paharrueshëm anësor? Çfarë po bëjnë të gjithë këto ditë? Vazhdoni të lexoni, sepse, ndryshe nga shishja e vjedhur e Tekilës së Gizelle Bryant, unë i kam këto përgjigje në posedim dhe po i derdh të gjitha për ju tani.

Dana Wilkey

Dana Wilkey është më shumë se thjesht një ish 'mik' në Real Housewives of Beverly Hills. Ajo është gjithashtu GIF-i im më i përdorur. Unë e përdor Dana-n kryesisht kur u dërgoj mesazhe miqve të mi për blerjet e mia shumë të shtrenjta, si p.sh. mbrëmja e mbrëmshme me El Taco Bell në një vakt Cantina Chicken Crispy Taco (të themi pesë herë shpejt). E shihni, në sezonin 2, Dana u mburr me syzet e saj të diellit python prej ari, të cilat i kushtuan asaj vetëm 25,000 dollarë.

Duke u shfaqur në RHOBH nëpërmjet Taylor Armstrong, Dana u shfaq gjithashtu si e ftuar gjatë sezonit 1 dhe 3. Pas sezonit 3, Dana u largua, duke u zhvendosur në Londër për të luajtur në një tjetër serial televiziv realitet, Rich and Ditched. Megjithatë, kjo shfaqje u mbajt nën hijen e syzeve të saj të diellit. Do të thotë, nuk e pa kurrë dritën e ditës.

Rreth kësaj kohe, Dana zbuloi se financat e saj të atëhershme e kishin tradhtuar, ndërsa ajo ishte shtatzënë, kështu që u transferua në Miami për të qenë më afër prindërve të saj. Këtu, Dana filloi të përdorë llogarinë e saj në Instagram në avantazhin e saj. Duke u nisur gjatë pandemisë, faqja e kulturës pop të Danës aktualisht ka mbi 23 mijë ndjekës. Një mënyrë për ta kthyer statusin tuaj 'mik' në një ditë pagese, Dana.

Tanya Sam

Gjatë Real Housewives të Atlanta Sezonit 11, NeNe Leakes na prezantoi me shoqen e saj, Tanya Sam. Nuk u desh shumë kohë që Tanya dhe Porsha Williams të krijonin një miqësi, por në sezonin 13, gjithçka shkoi në ferr. Ndërsa merrte pjesë në festën e beqarisë së Cynthia Bailey, Tanya u akuzua se ishte përfshirë në një treshe. Partnerët e saj të supozuar ishin Porsha dhe striptisti tashmë famëkeq, Bolo.

Tanya e mohoi menjëherë këtë thashetheme dhe ajo la të filmuar në RHOA. Duke ecur përpara, Tanya filloi të presë një podcast të quajtur Money Moves, megjithëse kanë kaluar pothuajse 4 muaj që nga dalja e një episodi, kështu që ka të ngjarë të jetë DOA. Megjithatë, Tanya është ende shumë aktive në internet, ku tani pret “Një BookClub modern virtual”, i kompletuar me paketat e “arratisjes së fundit letrare”. Um, kjo po më dërgon, sepse librat dhe udhëtimet janë gjuhët e mia të dashurisë, kështu që yassss, Tanya!

Eden Sassoon

Eden Sassoon ishte një 'shoqe' në RHOBH gjatë sezonit 7. Për shkak të betejave të saj me varësinë dhe humbjen, Eden ishte shumë e ndjeshme ndaj tregimeve që rrethonin betejat e ngjashme të Kim Richard. Lisa Rinna e dinte këtë, dhe më pas u pikturua një foto, duke sugjeruar se Kim ishte “afër vdekjes”. Duke kuptuar se ajo mund të ishte përdorur si një peng, Eden u kthye në Lisa dhe u largua menjëherë nga seria.

Tani, Eden po e kthen të kaluarën e saj të errët dhe të dhimbshme në një portë me ngjyrë të artë për të tjerët. Për të shpjeguar, Eden filloi një podcast, Shija e Rimëkëmbjes. Këtu zhvillohen diskutime mbi varësinë, traumën, shërimin dhe gjithçka në mes. Të shoh ty, Eden, dhe nga ana tjetër të jap mbështetjen time.

Jennifer Gilbert

Statusi 'mik' i Jennifer Gilbert në Real Housewives të New York City, sezoni 3 e pa atë duke organizuar një festë patinazhi për Jill Zarin. Ajo nuk ndihmoi vërtet në linjat e tregimeve, por të paktën kishte mjaft vetëdije për t'jua treguar këtë vetë. Pas xhirimeve, Jennifer bëri daljen e saj, duke vënë në dukje se ishte paksa shumë normale për këtë ekskluzivitet. Ramona Singer nuk mundi kurrë.

Në mënyrë të egër, në vitin 2012, Jennifer publikoi një libër, të titulluar “Unë kurrë nuk ju premtova një çantë të mirë”. Në këtë, ajo tregoi tmerrësisht se një i huaj e kishte sulmuar brutalisht kur ishte vetëm 22 vjeç. Ky sulmues e goditi me një kaçavidë 37 herë. Tani e dimë pse zënkat e bashkë-yjeve të saj nuk e shqetësonin kurrë në RHONY, sepse woah, flasim për problemet e jetës reale, apo jo?

Ende në posedim të kompanisë së saj të planifikimit të ngjarjeve, Save the Date, fokusi kryesor i Jennifer këto ditë është te familja e saj. Ajo është gjithashtu një avokate e madhe për të drejtat e grave dhe paqen në Lindjen e Mesme. Jennifer nuk i shmanget opinioneve të saj në internet. As komentuesit e saj.

Marisa Zanuck

Koha e Marisa Zanuck e kaluar si 'mik' e kastit gjatë sezonit 3 të RHOBH ishte mjaft jetëshkurtër. Ajo që e bëri atë më të paharrueshme ishte mënyra se si e trajtoi bashkëshortin e saj të atëhershëm, producentin e filmit Dean Zanuck. Marisa përmendi disa herë se Deani nuk ishte tipi i saj. Jo tronditëse, dyshja u divorcuan pasi ajo u largua nga ky serial.

Në transmetim u shfaq edhe karriera e Marisës si agjente e suksesshme imobiliare. Pas xhirimeve, botët e Bravo u përplasën, pasi Marisa dhe Ryan Serhant u bashkuan për të hapur firmën e tyre me bazë në LA, Nest Seekers/Zanuck. Marisa është ende partnere në këtë firmë.

Demetria McKinney

Demetria McKinney u rikthye në sezonin 7 të RHOA dhe më pas doli menjëherë. Në përgjithësi, rolet e shkruara i përshtaten asaj më së miri. Më e njohur për rolin e saj të gjatë si Janine në Shtëpinë e Payne të Tyler Perry, këtu Demetria u takua me Roger Bobb, ish-i fejuari i saj tani. Në transmetim, Roger nuk ia doli mirë, pasi zonjat e akuzonin shpesh për mashtrim.

Megjithatë, Demetria nuk i intereson, sepse ajo është ende atje, duke shënuar role majtas dhe djathtas. Projektet e saj më të fundit përfshijnë dy seri televizive, A House Divided dhe The Winchesters. Përveç kësaj, filmi i saj i fundit është God's Grace: The Sheila Johnson Story. Këtu, ajo fitoi rolin kryesor të Sheila, një hero i jetës reale që themeloi një grup avokues, që synonte të mbështeste gratë dhe burrat zezakë me kancer.

Ndërkohë, ish-kolegët e saj në RHOA sapo iu nënshtruan një ndryshimi masiv. Qëndro fitues, Demetria.