Milania Giudice pozon për foton e maturës

Klea

Milania Giudice pozon për foton e maturës

Milania Giudice, vajza e Teresa Giudice, ka arritur një tjetër moment historik – diplomimin e shkollës së mesme! Fëmija i famshëm i yllit të Real Housewives of New Jersey u sigurua që ta kapte siç duhet këtë moment të rëndësishëm.

Milania hyri në Instagramin e saj për të ndarë gëzimin e saj dhe disa foto argëtuese se si ajo përkujtoi ngjarjen e veçantë.

Mirupafshim, shkollë e mesme!

Milania ndau një seri fotosh, duke filluar me një foto të saj me kapelën dhe fustanin e saj jeshil teksa qëndronte në fushën e futbollit të shkollës.

Ajo kishte veshur një fustan të bardhë të bukur, vathë Chanel dhe taka të bardha. Ajo mbante në krahë një buqetë me lule të bardha, e cila kishte gjithashtu një dekorim me kapelë diplomimi.

“Mirupafshim, shkollë e mesme”, ka shkruar ajo foton. Fotot e tjera në seri përfshinin që ajo tregonte kapelën e saj të diplomimit dhe disa foto argëtuese të festës së saj.

Tereza nuk ka publikuar ende asnjë foto nga kjo ditë e veçantë, por ajo ka komentuar me tre zemra nën postimin e së bijës.

Milania ka ndarë shumë nga kujtimet e saj të fundit të shkollës së mesme në internet. Para diplomimit, ajo ndau disa foto të maturës së saj të fundit.

Ajo kishte veshur një fustan të bardhë të bukur me dekolte të bardhë me rruaza dhe pozoi për foto me miqtë e saj dhe takimin.

Shkoj në kolegj

Me shkollën e mesme të vendosur në prapavijë, Milania po i kushton vëmendje kolegjit. Ajo gjithashtu shkoi në mediat sociale për të njoftuar se do të shkonte në Universitetin e Tampa këtë vjeshtë.

As ajo nuk kishte turp të ndante lajmin. Në postimin e saj, shtrati i saj ishte plotësisht i mbuluar me mallra të Universitetit të Tampa, duke përfshirë këmisha, batanije, tabela, madje edhe ushqime të përshtatshme, jastëkë dhe balona kuqezi.

Duket se vajza e vogël e Terezës është gati për hapin e radhës. Përveç Milania, Teresa dhe ish-bashkëshorti Joe Giudice kanë vajza Gia, Gabriella dhe Audriana.