Garrison Brown

Klea

Miku i ngushtë i Garrison Brown kërkon anulimin e ‘grave motra’ pas vdekjes tragjike

Miku i ngushtë i Garrison Brown kërkon anulimin e ‘grave motra’ pas vdekjes tragjike

Një mik i ngushtë i Garrison Brown’s po bën thirrje që TLC të anulojë Gratë Motra në vazhdën e vdekjes së 25-vjeçares.

Garrison Brown

Siç raportohet, rrjeti do të mbulojë pasojat e vdekjes tragjike të Kodi dhe Janelle Brown djalin.

“Sado e trishtueshme që të jetë, vdekja e tij e papritur erdhi gjatë kohës së xhirimeve”, tha një burim për gazetën. “Familja normalisht është gjithmonë duke filmuar – qofshin kamerat aktuale apo në telefonat e tyre.”

Garrison Brown

Insajderi konfirmoi se kamerat do të vazhdojnë të rrotullohen si thyerje Kafe familja, duke përfshirë Meri, Kristina dhe Robin, përballen gjatë pasojave të humbjes së tmerrshme.

e Kodit largimi i vazhdueshëm nga Garnizoni dhe vëllai i tij, Gabe, ishte dokumentuar në sezonet e fundit të serisë së gjatë TLC.

“TLC do të dëshirojë të vazhdojë historinë dhe fansat do të presin të dinë se çfarë ka ndodhur me të,” tha burimi i brendshëm. “Nuk mund ta imagjinoj se asnjë nga këto nuk do të filmohet.”

Garrison Brown

Bryson Cook postoi një deklaratë në Instagram krahas një sërë fotosh të dy të rinjve duke ndarë momente të mira së bashku.

“Më thatë se do të jesh gjithmonë aty për mua.” Gatuaj ka shkruar. “Ti the se do të flasësh në dasmën time të ardhshme dhe se do të doje që të gjithë të jetonim pranë njëri-tjetrit sapo të vendoseshim. Më kujtohen ditët kur do të ishe ti ai që do të më bindje të qëndroja për të tre orët e kishës.”

Garrison Brown

Bryson shtoi hashtagun #cancelsisterwives në mbishkrimin e tij emocional.

Tifozët u dëgjuan në postim dhe shumë bënë jehonë e Bryson-it ngarkuar.

Një person shkroi: “Mjaft është mjaft. Është koha për të anuluar këtë shfaqje. I lutem Zotit që të mos kthehen menjëherë në ‘siç ishte’ dhe të mos marrin kohë për të nderuar trashëgiminë e këtij të riu të mrekullueshëm.”

Garrison Brown

Një tjetër tha: “Unë jam plotësisht dakord me ju që shfaqja duhet të anulohet”, duke shtuar se TLC “nuk duhet të lejohet të përfitojë nga vdekja tragjike e djalit të tyre.”

Robert Garrison Brown u gjet i vdekur të martën, më 5 mars në shtëpinë e tij në Flagstaff, Arizona. Garnizonit vëlla, Gabriel Brownthuhet se gjeti veterinerin e Gardës Kombëtare dhe policia më vonë përcaktoi se ai kishte vdekur nga një plagë e vetëshkaktuar me armë zjarri.

Garrison Brown

Garnizoni i dërgoi një mesazh një grupi të lidhur me reality show-n e familjes së shumëfishtë përpara se të vriste jetën e tij, duke shkruar: “Dua të të urrej që ndave kohët e mira. Por nuk mundem. Më mungojnë këto ditë.”

Kafe familja u mblodh për ta pushuar katër ditë më vonë.

Garrison Brown

Javen e shkuar, Mykelti Padron, vajza e Kodi dhe Christine Brown, u tha fansave dhe ndjekësve se Garnizoni do të ishte “e lumtur” që familja e saj e ndarë ishte bashkuar për humbjen e rëndë.