Mikpritja jugore: Oisin O'Neill pretendon se do të mashtrojë Emmy Sharrett

Klea

Mikpritja jugore: Oisin O’Neill pretendon se do të mashtrojë Emmy Sharrett

Mikpritja jugore yll Oisin O’Neill tashmë ka tundur disa pendë mes vete, Emmy Sharrettdhe i dashuri i saj, Will Kulp – dhe është vetëm java e tretë. Në episodin e fundit, tensionet u rritën mes treshes pasi Emmy i tha pjesës tjetër të grupit se Oisin “i dha një shuplakë a** tim” ndërsa punonte një natë.

Më vonë, Will dhe Oisin për pak sa nuk u përplasën pas faljes së pakënaqur të fillestarit të Sezonit 2. “Më vjen keq nëse e kam bërë këtë dhe nuk e mohoj që e kam bërë. Natyrisht, ju dëshironi të trajtoheni ndryshe,” i tha Oisin Emmy-t, për të cilën Will tha: “Ajo nuk dëshiron të trajtohet ndryshe. Ajo dëshiron të trajtohet me respekt.”

Oisin, i cili padyshim nuk është adhurues i Will-it, u përgjigj: “Ti nuk di asgjë për respektin, kështu që thjesht hesht. Unë po flas me të, jo me ty.”

“Më mirë të flasësh me mua. … Ju nuk keni respekt për të dashurën time apo për mua,” u përgjigj Will me zemërim. “Nuk kam respekt për ju. Nuk më intereson për ty,” argumentoi Oisin.

Ndërsa Joe Bradley e shoqëronte Oisin larg pjesës tjetër të grupit, Oisin u tha producentëve gjatë intervistës së tij, “Kam pak papastërti mbi atë djalë … dhe ai po sillet keq.”

Kur grupi më në fund u rilidh në festën e ditëlindjes së Grace Lilly-t, thashethemet rreth lidhjes së Will me një vajzë tjetër filluan të vërtiteshin. “Will bëri diçka në natën e djemve që mendova se nuk ishte shumë e lezetshme. Ai u takua me një vajzë,” i tha Oisin njërit prej yjeve të tij. “Will shkon në banjë dhe kjo vajzë shkon me të. Aty [are] dy vajza të tjera [that] thonë se e panë duke u ndeshur me këtë vajzë.”

A e tradhtoi Will Emmy-n gjatë sezonit 2 të Mikpritjes Southern?

Kur thashethemet u kthyen tek Will, ai e hoqi supet, ndërsa Emmy e mbrojti atë, duke thënë se Oisin “e ka pas Will”.

“Ka një të huaj që po përpiqet të bëjë një gënjeshtër që Will është lidhur me të. A e dini sa i trazuar është?”

Përfundimisht, Will shpjegoi gjatë intervistës së tij se pas natës së djemve, ai dhe Oisin po rrinin në shtëpinë e Joe Bradley me disa vajza. “Kuptova se [this girl] kam qenë i lidhur romantikisht me shoqen time që sapo ka ndërruar jetë”, tha ai për gruan. “Ajo [got] të jetë një bisedë vërtet emocionale. Pra, ne [went] në banjë.”

“Unë kurrë nuk i kam parë ata të puthen,” tha Joe para kamerave. Megjithatë, ai konfirmoi se të dy hynë “në banjë” së bashku.

“Kjo është bullsh*t. Kjo është gjithçka që po mendoj”, tha Emmy në rrëfimin e saj, ndërsa Bradley Carter mbeti i sigurt se as kjo nuk ndodhi. “Will është një njeri i mirë,” tha ai. “Unë nuk mendoj se ai do ta tradhtonte Emmy-n ashtu.”

Ne do të shikojmë javën e ardhshme për të parë vazhdimin e kësaj historie. Duket se edhe anëtarja e kastit, Mia Alario, ka njollosur situatën dhe është gati të derdhet.

Southern Hospitality transmetohet të enjten në 9/8c në Bravo.