Michelle Lally shpjegon marrëdhënien e regjisorit 'Vërtet Funny'

Klea

Michelle Lally shpjegon marrëdhënien e regjisorit 'Vërtet Funny'

Edhe pse ata janë ende duke jetuar së bashku në The Valley, Jesse Lally dhe Michelle Lally u nda menjëherë pasi xhirimet përfunduan vjeshtën e kaluar. Ata njoftuan divorcin e tyre në mars 2024.

Si Michelle ashtu edhe Jesse kanë dalë me njerëz të tjerë që kur u ndanë në tetor 2023. Por kur Michelle ndau detaje për të dashurin e saj të ri, disa njerëz pyetën veten nëse ai ishte “regjisori pa emër” i përmendur në sezonin 1.

Megjithëse Michelle pranon se gjërat mes saj dhe Jesse-t ishin “të ndërlikuara ndonjëherë”, ata të dy kanë vazhduar me njerëz të tjerë. Tani agjentja e pasurive të patundshme luksoze po vendos rekord nëse djali i saj i ri dhe drejtori i paidentifikuar janë i njëjti person.

Jo.

Michelle sqaroi se i dashuri i saj i ri, këshilltari financiar Aaron Nosler, nuk është regjisori “super i famshëm” me të cilin u përfol se do të shoqërohej në Chateau Marmont. Në një intervistë për The Daily Dish, Michelle konfirmoi: “Kjo është një marrëdhënie e re. Është vërtet qesharake të shohësh gjithçka në TV tani.”

“Unë mendoj se njerëzit u hutuan vërtet [about] çfarë bëj unë në pasuri të paluajtshme,” vazhdoi ajo. Një pjesë e madhe e punës së saj kërkon “rrjetëzimin dhe ndërtimin e marrëdhënieve”.

Ndërsa ajo mund të ketë kaluar kohë me një burrë tjetër, Xhesi e kuptoi që ajo ishte duke punuar. “Mendoj se kur je mjaftueshëm i sigurt në një marrëdhënie ose në vetvete, ke besim se Michelle nuk do të bëjë asgjë,” tha ai në emision. “Nëse ajo bën diçka, atëherë kjo është në dorën e saj.”

Michelle mohoi të tradhtonte Jesse-n, por pranoi se kalonte rregullisht kohë me drejtorin në hotel. Chateau është i mirënjohur për ushqimin e klientelës së pasur dhe është në këmbë larg shtëpisë Lally. Ishte një burim i mirë kontaktesh për biznesin e saj të pasurive të paluajtshme.

“Kishte shumë aktorë, aktore dhe regjisorë,” tha nëna e njërit prej tyre, “dhe thjesht individë të pasur që i takoj vazhdimisht. Unë mendoj se kjo ishte shumë e shtrembëruar në shumë mënyra.”

Ndërsa mohon me prerje se ka pasur ndonjëherë ndonjë romancë të përfshirë, Michelle ende refuzon të identifikojë burrin. “Është punë, kështu që unë dua ta mbaj atë private,” tha Michelle.

Gjërat janë serioze me burrin e saj të ri

Michelle pranoi se marrëdhënia mes saj dhe Aaronit është “serioze”.

“Takimi ka qenë shumë i mirë për mua,” tha ajo. “Ne klikuam menjëherë dhe na pëlqejnë të njëjtat gjëra, kështu që thjesht ka qenë vërtet pozitive. Jam super i lumtur me të. [We] kaloni mirë, vërtet mirë.”

Në fakt, gjërat po shkojnë aq mirë, saqë ajo tashmë ka prezantuar burrin e saj të ri me të dhe vajzën 4-vjeçare të Jesse, Isabella Bunny.

“Isabella e do atë,” tha Michelle. “Ai është i shkëlqyeshëm me fëmijët dhe me Isabelën, dhe nuk mund të kërkoja asgjë më shumë tani.”

Lugina vazhdon të martën në 9/8c në Bravo.