Michelle Lally pranon se u ka dërguar mesazhe disa burrave gjatë martesës

Klea

Michelle Lally pranon se u ka dërguar mesazhe disa burrave gjatë martesës

Jax Taylor u përball Michelle Lally në lidhje me thashethemet e dëmshme që qarkullojnë rreth saj në këtë sezon të The Valley.

Gjatë episodit të fundit, ylli i realitetit shpjegoi se si dolën thashethemet dhe tha se Kristen Doute ishte fillimi i tyre. “Tre apo katër muaj më parë, në shtëpinë time ishte një natë vajzash. Ju të gjithë u argëtuat, dhe unë u ktheva në shtëpi dhe Kristen u godit me çekan. Pastaj ajo filloi të flasë për ty, “tha Jax. “Unë e di se çfarë lloj personi është Kristen. Kur ajo të arrijë në fund të fuçisë, ajo do të bëjë gjithçka që mundet për të shkatërruar jetën e njerëzve. Unë dua që ju të merrni përpara [the rumors].

Më vonë, Jax i tha Michelle se Kristen kishte thënë se ajo po “u dërgonte mesazhe djemve” dhe një “person në krah”. Michelle u përgjigj: “Unë i thashë asaj, 'Oh, e takova këtë personazh të famshëm dhe po dërgoja mesazhe me të dhe piva kafe me të një mëngjes.” Jax tha, “Ajo më tha që po i dërgonit mesazhe këtij burri fotografi seksi për veten, të cilës Michelle iu përgjigj: “Ajo ka të drejtë. Unë u kam dërguar mesazhe shumë njerëzve.”

Jesse shpërthen në episodin tjetër të The Valley pasi mësoi për thashethemet e Michelle

Në episodin paraprak, Michelle dhe Jesse Lally u përplasën për dramën në martesën e tyre.

“Të thashë se kam pirë kafe”, i tha Michelle Jesse-t, të cilit ai iu përgjigj: “Dhe ti po dërgonit foto seksi”.

Në një tjetër klip, ai u prish, duke u thënë miqve të tij se martesa e tij me Michelle ka të ngjarë të kishte përfunduar. “Po përpiqem shumë. Mendoj se kemi mbaruar – unë dhe Michelle, “tha ai.

Ndërsa sezoni vazhdon, vëzhguesit do të kenë gjithnjë e më shumë një vështrim të brendshëm në problemet martesore të Jesse dhe Michelle. Në mars 2024, yjet e realitetit thanë se “ka shumë gjëra që ndodhin”.

“Ne kemi qenë bashkë për një kohë të gjatë dhe të martuar, por ju mund të shihni betejat tona të vërteta. Do të shihni që jemi ndarë.”

Historia sesi ne po punojmë për martesën tonë është një pjesë e madhe jo vetëm e jetës sonë personale, por edhe pjesë e shfaqjes.

Lugina vazhdon të martën në orën 9/8c.