Michelle Lally nga Lugina diskuton të dashurin e ri

Klea

Michelle Lally nga Lugina diskuton të dashurin e ri

Të Luginës Michelle Lally tashmë është lidhur me dikë të ri pas ndarjes nga ish-i i saj, Jesse Lally. Dyshja njoftuan ndarjen e tyre pak para premierës së Sezonit 1, duke thënë se fansat e Bravo do të jenë në gjendje të dëshmojnë përplasjen e tyre gjatë serisë së parë të episodeve.

Në një intervistë të re për Pop Culture, Jesse foli për lidhjen e saj të re, duke thënë se ajo “klikoi menjëherë” me partnerin e saj, Aaron Nosler.

Michelle thotë se takimi me Aaron e bën atë të ndihet si një “person i ri”

Problemet martesore të Michelle dhe Jesse janë shfaqur plotësisht gjatë sezonit 1 të The Valley. Pas ndarjes nga partneri i saj prej shumë kohësh, ylli i realitetit tha se tani ndihet si një “person krejt i ri”.

“Ishte thjesht shumë freskuese të isha me dikë që është shumë i ngjashëm me mua. Neve na pëlqen të bëjmë të njëjtat gjëra, dhe ai është një djalë i thjeshtë. Unë jam një vajzë e thjeshtë. Ne nuk debatojmë. Thjesht ndihet shumë organike, dhe është freskuese dhe e këndshme të kesh një marrëdhënie si kjo.”

Disa nga shokët e aktorit të Michelle, përfshirë Nia Booko, diskutuan për marrëdhënien e saj me Jesse-n tani që shfaqja është transmetuar, duke thënë se ajo ishte e trishtuar kur pa sfidat me të cilat u përball gjatë xhirimeve.

Sipas Michelle, ajo nuk ishte e vetëdijshme se sa të këqija ishin gjërat derisa e pa në televizion. Tani, ajo po ndihet më e lehtë, më e lumtur dhe më e shëndetshme.

“Nuk e kuptoja se si dukesha dhe si ndihesha, sepse ishte një gjë shumë normale për mua të isha e trishtuar ose e pakënaqur çdo ditë dhe duke luftuar,” tha ajo. “Dhe tani që nuk jam dhe kam vendin tim të ri dhe jetën time të re, thjesht ndihem shumë më i lehtë. Ndihem shumë i lumtur.”

“Lumturia është me të vërtetë ajo që ka rëndësi në jetë, dhe unë thjesht nuk mund të jem më i lumtur.”

Lugina vazhdon të martën në orën 9/8c.