Michelle Lally nga Lugina bëri kërkesë për divorc nga bashkëshorti Jesse

Klea

Michelle Lally nga Lugina bëri kërkesë për divorc nga bashkëshorti Jesse

Pikërisht në kohë për premierën e Luginakëtë e kemi mësuar Michelle Lally ka bërë kërkesë për divorc nga Jesse Lally pas gati gjashtë vitesh martesë. Kjo është një mënyrë për të bërë debutimin tuaj në TV realitet.

Në fillim të kësaj jave, mësuam se të dy ishin ndarë, duke sinjalizuar një model problemesh martesore mes aktorëve të The Valley. Tani, duket sikur Michelle është gati t'i bëjë gjërat një hap më tej.

Radar Online ka marrë dokumentet e divorcit dhe Michelle po përpiqet të nxjerrë ferrin nga kjo martesë sa më shpejt që të jetë e mundur.

Ajo hoqi fjalën D

Sipas dokumenteve të divorcit, Michelle përmendi “dallimet e papajtueshme” si arsyen e ndarjes së tyre të papritur. Çifti ka një vajzë, Isabella trevjeçare. Ajo po kërkon mbajtje të përbashkët juridike dhe fizike.

Nuk është e qartë nëse dy të rinjtë e Bravo nënshkruan një paramartesë. Në dokumentet e divorcit, Michelle tha se shpresonte që ajo dhe Jesse të arrinin në një përfundim miqësor në lidhje me ndarjen e borxheve dhe pronave të tyre. Kjo është gjithmonë më e lehtë të thuhet sesa të bëhet.

Dokumentet e divorcit hedhin pak dritë mbi afatin kohor të çështjeve të tyre martesore. Edhe pse sapo po dëgjojmë për ndarjen e tyre, Michelle deklaroi datën e tyre të ndarjes si 16 tetor 2023. Mos harroni, përvjetori i tyre i pestë ishte 13 tetor 2023. A harroi Xhesi t'i bënte një dhuratë?

Duke e fajësuar atë në emision

Edhe pse ne nuk kemi parë ende një të dytë nga këta të dy në TV, ata tashmë po fajësojnë efektin e realitetit televiziv për prishjen e martesës së tyre. Në një intervistë, Michelle pranoi se shfaqja u filmua “pak kohë më parë”, por ajo tha se procesi i prodhimit nënvizoi disa nga problemet në martesën e tyre.

“Njerëzit thoshin, 'Kur e shikoni shfaqjen, do të kuptoni se si jeni në të vërtetë ju, sepse kur jeni në të, nuk e dini në të vërtetë,” ndau Michelle. “Duke bërë një hap mbrapa dhe duke parë veten time, unë them: “Oh wow. Është e qartë se kemi disa çështje martesore.'

Në një festë premierë për The Valley, Jesse sinjalizoi gjithashtu se sezoni 1 do të ekspozonte disa nga problemet që çuan në divorcin e tyre. Ai tha se e kaloi gjithë verën duke u përpjekur të ishte “versioni më i mirë” i vetes. Me sa duket, edhe versioni më i mirë i tij nuk përputhej me atë që kishte nevojë Michelle.

Xhesi shpjegoi: “Dhe nëse versioni më i mirë i vetes sime do të përputhej me versionin më të mirë të vetes, atëherë martesa jonë do t'ia dilte. Njerëzit evoluojnë. Nëse martesa dhe marrëdhënia juaj nuk evoluon me të, ajo nuk do të funksionojë kurrë, pavarësisht se sa keq e dëshironi atë.”

Sigurisht, disa fansa po vënë në dyshim vërtetësinë e kësaj ndarjeje. Brittany Cartwright dhe Jax Taylor gjithashtu njoftuan ndarjen e tyre së fundmi. Gjithçka duket paksa shumë e përshtatshme me premierën e serialit The Valley. Megjithatë, Michelle ishte e bindur në një intervistë të fundit se kjo nuk është një marifet publiciteti.

“Dua që fansat të dinë se sa të vërtetë ishim. Ne jemi shumë autentikë,” nxiti Michelle, “Ne nuk falsifikuam asgjë dhe thamë nëse do të bëjmë TV realitet, do të hapim vërtet jetën tonë – pozitiven dhe negativen.”

The Valley shfaqet premierë në Bravo më 19 mars, me episode të reja çdo të martë.


Me mbi 25,000+ komente me 5 yje dhe që funksionon në 34 shtete – Mood e bën relaksimin për natën tuaj të ardhshme televizive realiste plotësisht të ligjshme dhe të dorëzuar në pragun tuaj. Lule, koncentrate, ushqime, çamçakëz, vape dhe më shumë; më mirë se dispanseritë lokale. Testuar në laborator për cilësinë më të lartë, me një garanci 100-ditore të kthimit të parave. Bleni THCa ligjore këtu.