Mia Thornton

Klea

Mia Thornton zbulon se i dashuri i saj “Inc” është babai i fëmijëve të saj!

Mia Thornton zbulon se i dashuri i saj “Inc” është babai i fëmijëve të saj!

Në një zbulim befasues, Mia Thornton ka bërë të ditur se i dashuri i saj, i njohur si “Inc”, është babai i fëmijëve të saj.

Amvisat e vërteta të Potomac Ylli ka ngjallur kureshtjen mes fansave me një rrokullisje të fshehtë në Instagram të shpërndarë së fundmi.

Mia Thornton

Ylli i realitetit 39-vjeçar la të kuptohet për atësinë e djalit të saj 8-vjeçar, Jeremiapyetjet e mëposhtme të ngritura gjatë RHOP Ribashkimi i sezonit 8.

Në mbështjellës, Mia dukej se i referohej të dashurit të saj DJ, I fshehtëi njohur me dashuri si “Inc”, si “babai” i fëmijëve të saj. I mbishkrimi me mesazhin e përzemërt, “Niveli i gëzimit për të parë baballarët e fëmijëve të mi duke qeshur dhe shoqërim është me të vërtetë i paçmuar,” postimi bëri që të përhapeshin gjuhët mes ndjekësve.

Një ndjekës komentoi: “Pra, Inc është babai? e dija Gordon kishte të drejtë WTH”

Mia Thornton

Një person tha, “Mia sapo e la këtë çaj, por as nuk e shpjegoi”

Dikush tjetër u përgjigj: “Pra Gordon tha të vërtetën dhe ne as nuk e besuam!!”

Mia Thornton

Duke iu drejtuar zbulimeve të ribashkimit, Mia ua zbuloi shokëve dhe mikpritësit të saj Andy Cohen se Inc kishte kohë që besonte se ishte Jeremia'babait të saj, një besim që rrjedh nga marrëdhëniet e tyre të kaluara gjatë martesës së saj. Megjithatë, ajo përsëriti pohimin e saj se e Jeremisë babai biologjik është ish-burri i saj, Gordonduke theksuar përdorimin e tyre të inseminimit intrauterin (IUI) për konceptim.

Mia Thornton

Pavarësisht ndarjes së tyre në qershor 2023, Mia dhe Gordon kanë ruajtur një dinamikë miqësore të bashkëprindërimit. Në një intervistë të sinqertë me Çaji-Reali Virtual i Faqes Gjashtë podcast në mars, Mia foli për marrëdhënien e tyre në zhvillim, duke shprehur angazhimin e saj për të siguruar Gordon mbetet një prani e rëndësishme në jetën e fëmijëve të tyre.

“Pika ime e thyer ishte kur ai vendosi publikisht të më turpëronte.” Gordon bëri komente përçmuese për të në shtyp. Çifti ishin ndarë në qershor 2023, por zgjodhën të shtynin njoftimin publik të ndarjes së tyre deri në shtator. Unë thashë, 'OK, kjo nuk është ajo që ne po bëjmë.' Dhe unë depozitova. Po, e bëra sepse mendoj: 'Le të shkojmë përpara dhe ta bëjmë këtë orë të rrotullohet', tha ajo. “Unë thjesht nuk dua të jem pjesë e saj.”

Në një intervistë të tetorit 2023 me TMZ, Gordan u hap për qasjen e tij jokonvencionale ndaj martesës së tij me Miaduke zbuluar një detaj befasues për rregullimin e tyre.

Mia Thornton

“E di se do të vijë një kohë kur ndoshta nuk do të jem në gjendje të plotësoj të gjitha nevojat e saj,” tha ai sinqerisht, duke hedhur dritë mbi vendimin e tij për të lejuar Mia për të eksploruar marrëdhënie të tjera.

Duke shprehur zhgënjim për e Mias vendimi për t'i dhënë fund martesës së tyre 11-vjeçare, Gordan shprehu shqetësimin e tij për mashtrimin e saj të supozuar pavarësisht butësisë së tij. “Ajo që me të vërtetë më rëndon gjatë gjithë kësaj, është se i kisha dhënë leje, dhe megjithatë ajo ende zgjedh të rrëmbejë fshehurazi, zgjedh të gënjejë”, u ankua ai, duke nënvizuar narrativat kontradiktore që rrethojnë ndarjen e tyre.

Mia Thornton

Miakuptohet i mërzitur nga e Gordanit zbulimet, theksoi përkushtimin e saj për të mbajtur një qëndrim dinjitoz për hir të fëmijëve të tyre. Me një djalë tetë vjeçar, Jeremiadhe një vajzë gjashtë vjeçare, Julianasë bashku dhe djali adoleshent i Mias, Joshuanga një lidhje e mëparshme, familja mbetet prioriteti i saj kryesor.

“Unë po përpiqem ta tërheq atë dhe ne duhet të punojmë së bashku si familje.” Mia pohoi, duke nënvizuar përkushtimin e saj për të nxitur një mjedis pozitiv për fëmijët e tyre. “Të jesh nënë është nr. 1 për mua”, shtoi ajo, duke përqafuar me krenari rolin e saj si një nënë e përkushtuar.

Mia Thornton

Pavarësisht sfidave me të cilat përballen, Mia mbetet e palëkundur në vendosmërinë e saj për t'i dhënë përparësi mirëqenies së fëmijëve të saj dhe për të mbajtur titullin “Supermama” me krenari, duke siguruar që lumturia e tyre të mbetet parësore në mes të trazirave të ndarjes së tyre.

Ndërsa lundroni në ndërlikimet e procedurave të divorcit, Mia ka gjetur ngushëllim në romancën e saj të rindezur me Inc. Duke lavdëruar mirëkuptimin dhe mbështetjen e tij, ajo theksoi orarin e tij të ngjeshur si një personazh radiofonik, duke shijuar lidhjen e tyre të rinovuar.

Mia Thornton

Si Mia vazhdon xhirimet për RHOP Sezoni 9, detajet rreth datës së premierës së sezonit të ardhshëm mbeten të pazbuluara, duke i lënë fansat të presin me padurim kapitullin e ardhshëm në rrugëtimin e saj.”