Mia Thornton kishte 'Hall Pass' dhe u martua me burrin Gordon për para, thotë ai

Klea

Mia Thornton kishte ‘Hall Pass’ dhe u martua me burrin Gordon për para, thotë ai

Real Housewives of Potomac po rikthehet dhe nga ajo që zbuloi traileri, kasti do të shkojë në një udhëtim me gunga. Duket se Robyn Dixon më në fund mund të duhet të pranojë marrëdhënien e saj të toksicitetit dhe Mia Thornton’s bileta e vaktit është gati në këmbë.

Me një kohë shumë të përshtatshme, vrojtimi i RHOP u publikua për Sezonin 8 dhe Mia publikoi disa lajme të sajat. Gordon Thornton është gati të humbasë për shkak të humbjes së fondeve dhe Mia po hyn në epokën e saj të beqarisë. Tani Gordon ka disa fjalë të zgjedhura për gruan që do të paguajë për disa vite. TMZ ka detajet.

Salla kalojnë të gjitha

Mendoj se i gjori Gordon nuk mund të bënte asgjë menjëherë pasi e nxori Mian nga errësira dhe e bëri zonjë. Por Gordo nuk po del i qetë. Tani për tani ai në thelb po e quan Mian një gërmues ari dhe të gjithë të tjerët janë si, Mirësevini në bisedë, Gordon.

Aktualisht, Gordon thotë se Mia u martua me të vetëm për para. Gee Gordon, mendon? Ai beson se Mia pa se çfarë mund të bënte Gordon për të me portofolin e tij – por tani që portofoli i tij është bosh, ajo po kërkon të “përmirësojë”.

Rezulton gjithashtu se për shkak se Gordo po trajtohej për kancerin e prostatës, ai i dha Miës një “kalim sallë” për të dalë dhe për të marrë verbimin e vjetër të rrafshnaltës me burra të tjerë. Ndërsa leja e sallës kishte kufij, Gordo pretendon se Mia tha “Faq atyre kufijve!” dhe vazhdoi me zotërinj të tjerë pas shpine. Kjo nuk ishte një pjesë e marrëveshjes së kalimit të sallës, shih.

Përveç gjithçkaje tjetër, Gordon thotë se Mia është në rrugë duke gënjyer se pse po i bën gjërat dhe po largohet. Ai gjithashtu tha se ajo vazhdon t’i ngatërrojë historitë e saj dhe ai e ka tejkaluar këtë në këtë pikë.

I verbër nga ndarja

Kur Mia bëri kërkesë për ndarje ligjore, Gordo nuk e kishte idenë se çfarë po ndodhte. Jo sepse ai është i vjetër, por sepse Mia kishte parakaluar përreth sikur gjithçka ishte e lezetshme. Në mediat sociale, Mia po bënte jetën e përsosur, por ajo po mblidhte ekipin e saj ligjor për t’i shërbyer Gordonit me dokumente ligjore në prapaskenë.

Gordon mendon se Mia po vepron nga xhepi dhe kjo po ndikon tek fëmijët e tyre. Kjo është arsyeja pse ai nuk ka frikë të flasë plehrat për të, edhe pse kjo do të ndikojë edhe tek fëmijët e tyre. Më tej ai tha se nuk dëshiron të lidhet më me gruan e tij të larguar, sepse nuk i beson asaj. Dhe për këtë, të gjithë thonë, “duh”.

Real Housewives e Sezonit 8 të Potomac shfaqet premierë të dielën, më 5 nëntor në orën 8/7c në Bravo.