Mia Thornton flet pas ndarjes nga bashkëshorti Gordon

Klea

Mia Thornton flet pas ndarjes nga bashkëshorti Gordon

Duket sikur ishte një verë e nxehtë për vajzat gjatë xhirimeve të sezonit të ardhshëm të Amvise të vërteta të Potomac. Siç shihet në trailerin e sezonit 8, entuziast i përtëritjes vaginale Mia Thornton po konsultohej me një avokat divorci për të diskutuar martesën e saj të trazuar Gordon Thornton.

Privatësia qoftë e mallkuar

Pavarësisht se fillimisht kërkoi privatësi në lidhje me ndarjen e tyre, Mia tani është gati të ndajë mendimet e saj për këtë çështje. Ajo i tha People: “Si të gjitha martesat, edhe e jona ka pasur uljet dhe ngritjet e veta”. Mia më pas shtoi: “Në këtë kohë, unë dhe Gordon jemi ndarë, por familja ime është prioriteti im numër një dhe unë jam e përkushtuar të bëj gjithçka që duhet për t’u siguruar që jemi mirë.”

Amvisa e sezonit të tretë vazhdoi: “Ne kërkojmë që ju të respektoni privatësinë tonë dhe të na jepni kohë dhe hapësirë ​​për t’i kuptuar gjërat.”

Polemika mes aktorëve

Çifti, i cili është i martuar prej 11 vitesh, u përball me polemika në emision për zgjedhjet e tyre të jetesës. Për të mos përmendur gjuhën e Gordonit duke tundur ndaj shokut të aktorit Karen Huger. Ndërsa Mia dukej më pak se e shqetësuar, The Grande Dame nuk ishte e impresionuar. As gratë e tjera nuk ishin. Ose shikuesit, duke përfshirë moi.

A është vërtet dikush i tronditur kur dëgjoi lajmin e një ndarjeje? Përgjigja ka të ngjarë jo. Por Mia po punon shumë për të ruajtur njëfarë pozitiviteti pas ndarjes së saj. Bashkëshortja e romancës maj-dhjetor i dha Gordonit në Instagramin e saj në qershor. Ajo shkroi, “Unë e admiroj mënyrën se si ju i doni, edukoni dhe fuqizoni foshnjat tona që të jenë versionet më të mira të vetvetes.”

Mia dhe Gordon kanë dy fëmijë dhe një ekskluzivitet të klinikës kiropraktike që ata ndajnë me njëri-tjetrin. Pavarësisht, duket se është koha që Mia të fillojë të vazhdojë jetën e saj.

Real Housewives of Potomac rikthehet në Bravo më 5 nëntor, në orën 8/7c.