Mia Thornton e RHOP ka një burrë të ri në jetën e saj pas ndarjes

Klea

Mia Thornton e RHOP ka një burrë të ri në jetën e saj pas ndarjes

Mia Thornton mund të ndahet nga i shoqi Gordon Thornton, por kjo nuk do të thotë se ajo është beqare. Në fakt, ajo tashmë ka një mashkull të ri në jetën e saj! Ja çfarë dimë për interesat romantike të shokut të aktorit RHOP.

Amvise të vërteta të Potomac ylli kishte mullirin e thashethemeve duke punuar jashtë orarit në BravoCon disa javë më parë, kur ajo mbante një unazë diamanti në gishtin e saj të unazës. Natyrisht, fansat supozuan se ajo ishte fejuar, por Mia shpejt i hodhi poshtë ato thashetheme.

Tani Mia është gati të tregojë pak më shumë rreth ndarjes dhe romancës së re.

Prishja e martesës së Mias

Ndërsa shfaqej në Watch What Happens Live, Mia u hap me Andy Cohen dhe e quajti ndarjen e saj me Gordon “të përbashkët”. Ajo shpjegoi, “Unë thjesht mendoj se është vetëm një sekuencë ngjarjesh gjatë dy viteve të fundit që vendosin një tendosje në martesë.”

Diçka për të cilën Mia ka qenë një libër i hapur janë çështjet financiare që ajo dhe Gordon kaluan me biznesin e tyre. Këto çështje u shfaqën si pjesë e historisë së saj në këtë sezon të RHOP.

Mia i tha Andit për problemet e tyre me paratë, “Po, kjo ka të bëjë shumë me të, me siguri.” Një pikë që ajo e kishte bërë tashmë me një postim të fshirë në Instagram në tetor. Postimi akuzonte vëllezërit e Gordon për revokimin e “qasjes së tij në llogarinë bankare të kompanisë” ndërsa çifti ishte “jashtë vendit”.

Një kapitull i ri

Sa i përket lidhjes së saj të re, sipërmarrësja dhe ylli i realitetit nuk tha aq sa do të donin fansat. Por ndoshta është më mirë ta luash këtë dashuri të re pranë jelekut nëse fillojnë procedurat e divorcit. Mia tha: “Nuk jam e fejuar, jam e përkushtuar”.

Por vetëm në rast se dikush mendon se mund të ketë pasur ndonjë mbivendosje në marrëdhënie, Mia u sigurua të tregonte se martesa e saj 11-vjeçare ishte monogame.

“Ne bëmë disa gjëra. Nuk ishte e hapur. Unë mendoj se një martesë e hapur është kur mund të bësh gjëra pa partnerin tjetër. Gordon ishte gjithmonë i përfshirë,” pohoi Mia.

Real Housewives of Potomac vazhdon të dielave mbrëma në Bravo në 8/7c.