Mesazhi kriptik i Larsa Pippen pas ndarjes së përfolur të Marcus Jordan

Klea

Mesazhi kriptik i Larsa Pippen pas ndarjes së përfolur të Marcus Jordan

Ndërkohë që shumica e amerikanëve po mbushnin fytyrat e tyre me krahë pule dhe shikonin tipat që përplaseshin me njëri-tjetrin në Super Bowl, Larsa Pippen ishte i zënë duke fshirë të gjitha gjurmët e Marcus Jordan nga rrjetet e saj sociale. Ylli i Real Housewives of Miami nuk ka ndarë një përditësim zyrtar të marrëdhënies, por duket se ajo flluskë dashurie mund të ketë dalë. Tani, komploti trashet sepse Larsa sapo ndau një mesazh të fshehtë në Instagramin e saj, dhe padyshim duket se bëhet fjalë për Marcus.

Larsa lë të kuptohet për një ndarje

Larsa shkoi në Historitë e saj në Instagram për të ndarë një mesazh të fshehtë në lidhje me “zgjedhjen me mençuri” kur zgjedh një partner. Postimi 100% lexohet si një vajzë që sapo e kapi burrin e saj duke tradhtuar dhe duhej të shprehej për këtë. Megjithatë, ne nuk e dimë me siguri se çfarë po ndodh me këta të dy. Ne vetëm mund të supozojmë.

Larsa shkroi: “Ai që ju zgjidhni të jetë partneri juaj ndikon
çdo gjë në jetën tuaj. Shëndeti juaj mendor, paqja juaj
mendjen, dashurinë tuaj brenda jush, lumturinë tuaj, si i kaloni tragjeditë, sukseset tuaja, si do të rriten fëmijët tuaj dhe shumë më tepër.”

Ylli i RHOM e përfundoi deklaratën duke shkruar: “Zgjidhni me mençuri”.

Historia e Instagramit është fshirë që atëherë, por pamja e ekranit do të jetojë përgjithmonë. Përveç postimit të fshehtë dhe fshirjes së fotove të saj me Marcus nga rrjetet sociale, të dy kanë bërë edhe unfollow njëri-tjetrin. Të gjitha shenjat tregojnë për një ndarje.

Nëse Larsa dhe Michael u ndanë, kjo na lë me shumë pyetje të vazhdueshme. Para së gjithash, kush mund të mbajë podcast-in e tyre të përbashkët, Ankthi i Ndarjes? Së dyti, sa të sikletshme do të jenë gjërat kur ata duhet të ulen së bashku në ribashkimin e Sezonit 2 të Tradhtarëve? A i anulojnë planet e tyre për ditën e Shën Valentinit apo ka ende shpresë për pajtim? Kemi kaq shumë pyetje, por çfarëdo që po ndodh, ne po i urojmë më të mirat këtyre të dyve.

Ndërkohë, ju mund të kapni Larsa dhe Marcus në The Real Housewives of Miami. Episodet e reja transmetohen të mërkurën në mbrëmje në Bravo në orën 8/7c.