Mesazhi i Monica Garcia për urrejtësit

Klea

Mesazhi i Monica Garcia për urrejtësit

Është koha për t’i dhënë dorën lamtumirë Amvisat e vërteta të Solt Lake City’s një e bërë, Monica Garcia. Studentja e vitit të parë Housewife, e acaruar nga Heather Gay për drejtimin e një llogarie troll që synonte kastin që nga viti 2021, këndoi këngën e saj të fundit gjatë pjesës së tretë të ribashkimit shpërthyes të Salt Lake City. Tani, Monika ka një mesazh për urrejtësit e saj.

Nëna e katër fëmijëve, e cila ka përplasur kokën me anëtarët veteranë të kastit si Lisa Barlow, shkoi në Instagramin e saj për të ndarë një citim të madhështorit legjendar të NBA, Kobe Bryant.

“Më urreni ose më doni. Është njëra apo tjetra. Gjithmonë ka qenë. Urrej lojën time, sharjen time … urinë time. … E urreje me gjithë zemër. Dhe urrej që më duan pikërisht për të njëjtat arsye.”

Monika tha atë që tha!

Sjellja e hapur e Monikës e ka futur në telashe me miqtë Angie Katsanevas dhe Meredith Marks dhe, në fund të fundit, me rrjetin. Por ajo tani është një legjendë në Bravoverse. Ajo nuk ishte tamam si pjesa tjetër e kolegëve të saj – ndoshta kjo ishte ajo që fansat e donin më shumë tek ajo.

“Urrej që jam një troll, i thyer, i varfër, beqar, i divorcuar, i mashtruar, i shkishëruar”, shkroi ajo në Instagram Story. Ajo vazhdoi: “Urrej që jam fëmijërore, me zë të lartë, isha asistente, … isha fanse, luajta lojën, hyra në shfaqje, drejtova një faqe të çuditshme, shkova në FBI”.

“Urrej që kam infiltruar në një grup elitistësh … dhe urrej që më duan për të njëjtat arsye.”

Meqenëse Andy Cohen dhe Co. po e përshkruajnë largimin e Monikës si një “pushim”, është e paqartë nëse Housewife e një sezoni do të rikthehet në serialin që ka vënë emrin e saj në dritë. Gjëra më të çuditshme kanë ndodhur në vendin e shkëlqimit, glamit, neverisë dhe thashethemeve. Por një gjë është e sigurt: Sezoni 4 i RHOSLC nuk do të kishte qenë asgjë pa lojtarin e tij kryesor. Gëzuar fundjavën e vajzës, Monika!

Transmetoni sezonin 4 të The Housewives Real of Solt Lake City në Peacock.