Lisa Hochstein

Klea

Merrni një vështrim të vogël brenda banesës së re luksoze të Lisa Hochstein, 32 mijë dollarë në muaj në Miami Beach!

Merrni një vështrim të vogël brenda banesës së re luksoze të Lisa Hochstein, 32 mijë dollarë në muaj në Miami Beach!

Amvise të vërteta të Majamit yll, Lisa Hochsteinu shpërngul nga burri i saj i larguar, Lenny Hochstein Rezidenca e Star Island – dhe në një apartament luksoz 32 mijë dollarë në muaj.

Lisa Hochstein

Ndërtesa e Miami Beach me 5 dhoma gjumi, 5 banjë e gjysmë, 5,586 metra katrorë përfshin të gjithë katin e dytë të ndërtesës dhe përmban tavane prej 10 këmbësh dhe dritare nga dyshemeja në tavan. Apartamenti ka një hyrje privat në ashensor dhe një ballkon të madh të mbyllur me një vaskë të nxehtë private. Kuzhina e madhe përmban pajisje Sub-Zero dhe Wolf dhe dhomat e gjumit mburren me dollapë masivë.

Lisa Hochstein

Pajisjet e ndërtesës përfshijnë shërbimin e plotë të plazhit, portierin 24-orësh në vend, një palestër dhe spa, sigurinë zen park dhe shërbëtor.

Lisa Hochstein

Banesa u ofrua tërësisht e pamobiluar gjë që shkaktoi një konflikt mes tyre Lisa dhe Leni, i cili po mbulon deri në 17ka dollarë në muaj për gërmimet e reja të ish-it të tij. Kirurgu plastik paraqiti një njoftim për qëllimin për të thirrur menaxhmentin e banesës për “inventar të plotë” të përmbajtjes së apartamentit, duke përfshirë pajisjet, veprat e artit dhe mobiljet, sepse ai besonte se njësia ishte marrë me qira e mobiluar.

Lisa Hochstein

Dokumentet e gjykatës të marra nga Page Six zbuluan se Leni57 vjeç, i drejtoi të njëjtën kërkesë kompanisë së lëvizjes Lisa punësuar për të lëvizur pasurinë e saj. Dokumentet thonë se Leni beson se Lisa hoqi “praktikisht të gjitha orenditë, pajisjet e shtëpisë, enët e kuzhinës dhe veprat e artit”.

Lisa41-vjeçari nuk i është përgjigjur ende Leni’s veprimet e fundit ligjore.

Lisa Hochstein

Një burim i tha më parë gazetës se ylli i realitetit mori komplete gjumi për dy fëmijët e çiftit të huaj, Logan dhe Elle, për t’i vendosur në shtëpinë e saj të re. Këtë e pohoi hajduti Leni ia doli mbanë për ta bërë lëvizjen e yllit të Peacock “të vështirë” dhe “kaotike”, pasi ai u shfaq papritur në shtëpi ditën e lëvizjes për të “monitoruar” çdo lëvizje të saj.

Lisa Hochstein

Një person i brendshëm tha: “Ai e bëri lëvizjen vërtet të pakëndshme. Ajo po përpiqej të bënte më të mirën për të bërë gjithçka. Ai vazhdonte të ndërhynte. Ai duhet të ishte në punë.”

Gjykata e urdhëroi atë Lisa largohen nga shtëpia e familjes në shtator. Leni Dyshohet se e trajtuan atë “tmerrshëm” përpara dy fëmijëve të tyre të vegjël gjatë tranzicionit.

“Ai donte të ishte atje për t’i marrë frymë nga shpina e saj,” shtoi këshilltari. “Ai thjesht donte të krijonte probleme.”

Lisa Hochstein

Leni thuhet se thirri policët kur e vuri re Lisa kishte marrë sende që ai besonte se duhet të ishin lënë pas.

Ai dyshohet se bërtiti – “Ajo është idiot i mbret. Kthehuni te traileri.”

“Ai e qortoi atë”, tha burimi. “Ai ishte një mbretëreshë e dramës dhe po përpiqej ta frikësonte atë.”

Lisa Hochstein

E fejuara 28-vjeçare e kirurgut, Katharina Mazepau zhvendos në rezidencë pas Lisa liroi ambientet.

Që atëherë, ish-çifti është përfshirë në një divorc të çrregullt Leni paraqiti për zgjidhje në maj 2022, pas një martese 13-vjeçare. Lisa, e cila aktualisht është në lidhje me të dashurin, Jody Glidden, akuzoi burrin e saj të atëhershëm për një lidhje. me Mazepën, por ai e mohoi akuzën.