Meri Brown i përgjigjet raporteve se është rimartuar

Klea

Meri Brown i përgjigjet raporteve se është rimartuar

Gratë Motra yll Meri Brown ka dëgjuar thashethemet. Ajo i ka parë bloget. Por ajo nuk po nxiton të heqë dorë nga pavarësia e saj së shpejti.

Në përgjigje të një morie raportesh se ajo është rimartuar, Meri ka dy fjalë për fansat e saj: lajme të rreme. Më 8 maj, ish-bashkëshortja e Kody Brown publikoi një përgënjeshtrim të gjatë por plot humor në Instagramin e saj.

Mos e hidhni akoma orizin

“Jo vetëm që nisa biznesin tim të Worthy Up këtë javë, [but] me sa duket edhe jam martuar!” ajo shkruajti. “Katër herë! Dhe jam i sigurt se do të vijnë më shumë! Kjo vajzë këtu është e zënë!”

Postimi i Merit theksoi katër lajme të ndryshme (por të ngjashme) të “dasmës” së saj, duke përfshirë katër dhëndër të ndryshëm. Mirë për të! Ndoshta TLC do ta nënshkruajë atë për një shfaqje të re, “Brother Husbands”. (makthi më i keq i Kody!)

“Dëgjo, mos e ngadalëso jetën tënde,” shtoi ajo. “Mbajeni atë me shpejtësi të plotë përpara. Bëni diçka çdo ditë që ju shtyn në drejtimin e ëndrrave tuaja. Ne kemi vetëm këtë jetë, dhe ajo bëhet më e shkurtër çdo ditë. Mos e arrini deri në fund dhe pyesni veten se çfarë mund të ketë qenë. Edhe nëse doni të martoheni katër herë në javë, bëjeni!” Ajo e mbushi postimin me emoji për të qarë/qesh, kështu që të paktën ajo ka një sens humori për interesin e Amerikës për jetën e saj të dashurisë.

Edhe pse ende nuk ka bërë blerje për fustanet e nusërisë, Meri nuk e ka përjashtuar mundësinë që të gjejë sërish dashurinë. Në fund të prillit, ajo ndau me ET Online atë që shpreson të gjejë në marrëdhënien e saj të ardhshme.

“Princi Charming nuk ka ardhur,” tha ajo në atë kohë. “Unë nuk po kërkoj vërtet një princ. Jo, unë jam duke kërkuar për një mbret… Një princ është ende një djalë. Unë dua një burrë që e di se kush është.”

Dikush që mund të “përputhet [her] energji”

Historia e takimeve të Merit është një libër i hapur. Ajo ka vetëm një lidhje që nga ndarja me Kody në fillim të vitit 2023. Tani ajo po kërkon dikë që mund të vazhdojë me të.

“Unë dua dikë që e di se kush është dhe ka besim se kush është ai”, shtoi ajo. “Sepse e di kush jam, dhe kam besim në atë që jam, dhe kam nevojë për dikë që mund të përputhet me energjinë time. Kur t'i kalojmë rrugët, do ta dimë.”

Meri nuk është penduar për martesën me Kody apo divorcin e saj. “Unë shikoj prapa dhe jam mirënjohëse për përvojat dhe mësimet,” ndau ajo në një postim të fundit në Instagram mbi atë që do të ishte përvjetori i saj i martesës. “Për një kohë të gjatë, kisha në kokë narrativën se nëse nuk mund ta bëja martesën time të funksiononte, atëherë isha një dështim. Po sikur ta ktheja atë tregim? Po sikur, në vend të kësaj, të shikoja të gjitha mësimet që kam jetuar dhe të kuptoja se kjo është ajo që më bëri kjo që jam sot?”

Ndërkohë, ajo po jeton jetën e saj, duke shijuar miqtë dhe marrëdhëniet e saj. Ajo nuk ka frikë të përballet vetëm me aventurën, por nëse has dikë me të cilin ta ndajë, edhe më mirë.

Sister Wives tani po transmetohet në Discovery+, Max dhe disa platforma të tjera.