Meredith Marks zbulon se ajo është 'Blindside Frequently' në RHOSLC

Klea

Meredith Marks zbulon se ajo është ‘Blindside Frequently’ në RHOSLC

Më në fund ka ardhur koha për premierën e Amvise të vërteta të Solt Lake City Sezoni 4 dhe është në ajër se si do të ecë shfaqja në një botë dënimi pas Jen Shah. Kasti ka këpucë të mëdha për të mbushur pas një sezoni të parë të diskutueshëm që i bëri fansat të mbërthyer pas dramës. Prodhuesit e dinin se duhej të nxirrnin armët e mëdha – kjo është arsyeja e vetme që ata rikthyen Mary Cosby në përzierje. Ajo është e artë televizive e realitetit, megjithëse, pak e çuditshme.

Meredith Marks është nisur në sezonin 4 të RHOSLC në një vend të çuditshëm, në aspektin e miqësisë. Ylli i akullt ka ende mish viçi me mikeshën e saj të vjetër Lisa Barlow dhe ajo humbi një aleat tani që Jen është pas hekurave. Një klip ngacmues tregon një grindje midis Whitney Rose dhe Meredith për banjot me flluska, të të gjitha temave. Meredith ka lënë të kuptohet se do të jetë një sezon i paqëndrueshëm, por ende duhet parë saktësisht se si do të ndryshojë dinamika e grupit. Në një intervistë të fundit me Access Hollywood, ajo zbuloi se një pjesë e nxehtësisë i shkon rrugës në episodet e ardhshme.

Real Housewives of Solt Lake City po qëndron i vështirë

Meredith paralajmëroi fansat se ajo do të jetë në fund të një pjese të dramës këtë sezon të ardhshëm. Ajo ngacmoi se do ta shohim të angazhuar dhe të shkëputur, që është pikërisht paqartësia që pres nga mbretëresha e banjove me flluska.

Kush e di nëse larja ishte arsyeja që Meredith pohon se nuk ishte aq e “përqendruar te lazeri” këtë sezon, duke rezultuar që ajo të “verbohej” disa herë. “Nuk ishte një herë, nuk ishte dy herë – ishte shumë,” ngacmoi Meredith. Na jepni.

Drama e Jen Shahut që dominon sezonet e fundit më ka bërë që të më mungojnë shumë vajzat Real Housewives të Salt Lake City. Epo, ndoshta jo aq shumë Heather Gay dhe Whitney pas kaosit që shkaktuan gjatë udhëtimit Real Housewives Ultimate Girls.

Real Housewives of Solt Lake City transmetohet të martën në 9/8c në Bravo.