Meredith Marks 'Kurrë' Zbuloi Thashethemet e Angie K. në RHOSLC

Klea

Meredith Marks ‘Kurrë’ Zbuloi Thashethemet e Angie K. në RHOSLC

Eshtë e panevojshme të thuhet, Meredith Marks nuk po shkon mirë me Angie Katsanevas mbi Amvise Reale të Salt Lake City. Ajo gjithashtu e gjen veten nën mbrojtje të vazhdueshme sepse Whitney Rose është kundër saj. Themeluesja e Wild Rose Beauty ndau dyshimet e saj për qëllimet e Meredith me anëtarët e tjerë të kastit.

Bashkëylli i Meredith-it sugjeroi se ajo do të armatizojë thashethemet në kohë nevoje. Kur ajo ishte në konflikt me Lisa Barlow, pronarja e butikut të modës tha se Vida Tequila kishte probleme financiare.

Pra, ndoshta ka diçka në këtë teori. Por sa i përket thashethemeve për bashkëshortin e Angie K., Meredith nuk ka folur asnjë fjalë për këtë. Të paktën jo në kamera.

Meredith flet për miqësi “jo super pozitive” me Angie

Në episodin më të fundit të sezonit 4, e reja Monica Garcia u ul Angie për t’i treguar asaj se çfarë po thuhej për burrin e saj. Ky ishte thashethemet tronditëse që Meredith i referohej në Palm Springs. Thashethemet ishin se burri i Angie K. kishte marrëdhënie seksuale me burra të tjerë.

Megjithatë, vlen të theksohet se fjalët nuk dolën nga goja e Meredith-it në kamera. Pra, është kurioze se pse ajo është fajësuar për ekzistencën e saj. Fansat e fundit të RHOSLC që panë ishte Angie duke u ngarkuar pas Mer në eventin e aktorëve për t’u përballur me të.

Meredith foli për dramën e sezonit me Angie K. gjatë një paraqitje të fundit në podcastin Sofia With An F. Prezantuesja Sofia Franklyn e pyeti të preferuarin e RHOSLC: “Si është marrëdhënia juaj me Angie?”

“Epo, siç mund ta shihni, nuk është super pozitive,” u përgjigj Mer.

Më pas biseda kaloi tek ajo që thuhej për burrin e saj. Përsëri, Meredith përsëriti, “Unë kurrë nuk e përsërita atë që dëgjova”.

Ndoshta Whitney dhe Angie nuk do ta besonin këtë gjithsesi. Ose ndoshta problemi i tyre me Meredith po kërcënonte të zbulonte thashethemet në darkën në Palm Springs. Fansat do të duhet të presin dhe të shohin se çfarë do të ndodhë në episodin e ardhshëm.

Kapni amvisat e vërteta të Salt Lake City të martën në 9/8c në Bravo.