Meredith i RHOSLC shënon shenja me AAC

Klea

Meredith i RHOSLC shënon shenja me AAC

Meredith Marksi njohur si një nga OG-të në Amvisat e vërteta të Solt Lake Citypo bën lëvizje dhe po lëkundet përfaqësimin e saj duke nënshkruar me AAC-në.

Meredith është e njohur për shumë njerëz për stilin e saj të gjallë dhe joshës. Por ka shumë më tepër për të. Ajo është një manjat biznesi dhe sipërmarrëse me një sy të mprehtë për luksin dhe dizajnin.

Një amvise dhe biznesmene e suksesshme

Meredith është truri prapa linjës së çmimeve të bizhuterive Meredith Marks, e cila shfaqet në butikun e saj të modës Park City, Utah. Kjo ishte skena e një momenti tronditës RHOSLC, në të cilin dyshohet se u vodh një tufë. Jo vetëm kaq, por Monica Garcia ishte në vendin e krimit të supozuar.

Përtej sipërmarrjeve të saj të biznesit, Meredith ka podcast-in e saj Hanging By A Thread, të bashkë-organizuar nga bashkëshorti Seth Marks. Çifti është i sinqertë për udhëtimin e tyre dhe sekretet për të shpëtuar martesën e tyre. Kthehu në sezonin 1 të RHOSLC, audienca shikoi luftën e çiftit. Tani, ata duken më të fortë se kurrë.

Meredith është gjithashtu një mbështetëse e vendosur e barazisë; në veçanti të drejtat për komunitetin LGBTQ+.

Përpara amvisave të vërteta

Para se të bëhej një emër i njohur, Meredith i vendosi rrënjët e saj në Çikago. Ajo ka një diplomë Bachelor në Komunikim nga Loyola University Chicago dhe ndjekje të mëtejshme akademike që e çuan atë në Universitetin Northwestern për diplomën e saj Juris Doctor dhe Master of Management.

Që nga bashkimi me RHOSLC në sezonin e tij debutues në 2020, Meredith është bërë një element kryesor në shfaqje. Sipërmarrja e saj në TV realitet u nxit nga dëshira për të frymëzuar të tjerët dhe për të rritur më tej biznesin e saj të bizhuterive, i cili krenohet me një klientelë yjesh. Ajo është e qëndrueshme në dhënien e momenteve të paharrueshme dhe duke u bërë një Bravolebrity për të cilën të gjithë flasin. Thjesht mos i besoni “ruhmers dhe neverisë”.