Mënyra se si Shannon Beador nuk ka marrë përgjegjësi për BDI-në e saj

Klea

Mënyra se si Shannon Beador nuk ka marrë përgjegjësi për BDI-në e saj

Askush nuk po e mohon këtë Shannon Beador ka pasur një vit ferr. Fillimisht, ajo zbuloi se ajo dhe i dashuri i saj për një kohë të gjatë, John Janssen, kishin bërë rrugë të ndara, më pas e gjeti veten pas timonit, duke ngarë në gjendje të dehur, me qenin e saj të dashur Archie në sediljen e pasme. Në atë kohë, TMZ raportoi se Shannon kishte një nivel alkooli në gjak 0,24, që është trefishi i kufirit ligjor.

Mjerisht, lajmi nuk befasoi shumë fansa që kanë qenë në këtë udhëtim me Shannon prej vitesh. Mes divorcit të saj nga David Beador, zvogëlimit të shtëpisë së saj dhe problemeve me peshën, Shannon shpesh është kthyer në një pije shumë herë. Por të gjithë mund të pajtohen se përderisa BDI-ja ishte për një kohë të gjatë për Shannon, askush nuk donte ta shihte Archie-n në këtë situatë.

Çfarë dënimi mori Shannon?

Ndërsa disa mund të kenë shpresuar se Shannon do t’i jepej pak kohë burg, gjykatësi vendosi që ajo të dënohej me tre vjet provë dhe 40 orë shërbim në komunitet. Nënës së tre fëmijëve i kërkohet gjithashtu të përfundojë një program nëntë-mujor alkooli, sipas People. Shannon gjithashtu duhej të paguante dëmshpërblim për shtëpinë që ajo dëmtoi, gjë që ajo e ka bërë tashmë.

Shannon nuk mori pjesë në dënimin e saj dhe në vend të kësaj e lejoi avokatin e saj të fliste për të. Disa fansa do të kishin dashur ta shihnin Shannon-in të tregonte fytyrën e saj në mes të betejës së saj, por ajo dukej se donte të qëndronte e fshehur nga hijet.

A po merr përgjegjësi Shannon Skirting?

Ne të gjithë pamë fotot e Shannon-it duke u përpjekur të dilte nga makina e saj dhe të largohej me Archie-n sikur të ishte në shëtitjen e saj normale të natës, kështu që na falni ne shikuesit që mendojnë se ajo nuk po e merr plotësisht në dorë situatën dhe mund të mos jetë duke marrë hapat e duhur për të adresuar problemet e saj. Për vite të tëra, problemet e Shannon-it me alkoolin kanë qenë në qendër të vëmendjes dhe janë përsëritur, por sezoni i fundit tregoi se Shannon doli jashtë kontrollit pasi pinte pak më shumë dhe pretendonte se CPS do t’i merrte fëmijët e Gina Kirschenheiter në vitin 2019.

Ishte e qartë se vodka nuk ishte shoqja e saj. Sipas TMZ, Shannon hyri në një “program të mirëqenies së sjelljes me një përbërës alkooli”. Pra, pse të mos hyni në një program të duhur AA – dua të them, pikërisht poshtë rrugës janë qendra të shumta rehabilitimi në Malibu. Zgjedhja sinjalizoi se Shannon mund të mos besonte vërtet se ajo kishte një problem me pijen.

Shannon është ende në turne me Tres Amigas

Ylli i Bravo është vetëm një top i madh kontradiktash. Shannon është ende në turne me Vicki Gunvalson dhe Tamra Judge në turneun e tyre gjysmë komedi, i cili duket paksa i pandjeshëm. Po, ajo ende duhet të paguajë faturat e saj, por akti i tyre përqendrohet në pirjen e tekilës. Gazeta raportoi se ajo nuk do të pinte, por a do të kalojë një goditje me ski?

Në një intervistë të fundit me E! Shannon kishte guximin të deklaronte se ajo kurrë nuk do të “pijë dhe të ngasë. Unë jam vajza Uber. Por ju e dini se ka pasur shumë gjëra të pashëndetshme në jetën time dhe unë kam pirë më shumë alkool.”

Çfarë f*ck aktuale, Shannon? Deklarata është e gabuar. Ajo vazhdoi duke thënë: “Unë jam duke eliminuar dhe kam eliminuar shumë gjëra toksike dhe jo të shëndetshme në jetën time. M’u ofrua, në fakt, qëndrime të shumta falas në rehabilitimin e alkoolit, por zgjodha një të sjelljes sepse dua të kuptoj se çfarë po ndodh në kokën time, kështu që tani e tutje bëj zgjedhje të mira.”

Shannon mund të ketë qenë në mohim

Për të parafrazuar Emily Simpson, nganjëherë, Shannon kishte nevojë për një aparat analizues të ajrit në telefonin e saj për të mos i telefonuar të gjithë natën kur ajo ishte e errët. Edhe këto komente qesharake, por edhe të ashpra, nuk e goditën në shtëpi nënën e tre fëmijëve. Këtë sezon, shumë nga yjet e saj treguan se Shannon i kishte telefonuar dhe në fakt kishte harruar atë që u kishte thënë – kryesisht për problemet e saj me John.

Mungesa e mjeteve do të ishte një këmbanë alarmi për shumicën. Por Shannon thjesht dukej se e shtynte kokën gjithnjë e më tej në rërë. Shannon është mjaft i pasur për Uber kudo; sinqerisht, nuk kishte asnjë justifikim.