Melissa Pfeister

Klea

Melissa Pfeister SHPËRTHON gënjeshtra rreth thashethemeve mes përplasjeve me Teresa Giudice dhe Podcast që përfundon papritmas!

Melissa Pfeister SHPËRTHON gënjeshtra rreth thashethemeve në mes të mosmarrëveshjeve me Teresa Giudice dhe Podcast që përfundon papritmas!

Tereza Giudice podcast popullor “Namaste B$tches” erdhi në një fund të papritur në prill, duke i lënë fansat në errësirë ​​për të ardhmen e podcast-it.

Melissa Pfeister

Spekulimet janë të shfrenuara mes fansave për këtë Tereza pati një mosmarrëveshje me mikpritësin e saj, Melissa Pfeister, sidomos pasi të dy bënë unfollow njëri-tjetrin në Instagram.

Tereza52, me sa duket konfirmoi fundin e “Namaste B$tches“Javën e kaluar kur ajo lançoi podcast-in e saj solo, “Kthimi i Tabelave.” Ndërkohë, Melisa42 vjeç, ka filluar podcast-in e saj të quajtur “Pjesë anësore.

Teresa Giudice

Melisa foli së fundmi me DailyMail.com rreth fundit të “Namaste B$tches” dhe planet e saj ecin përpara pa Tereza.

“Për sa i përket podcast-it, njerëzit kanë krijuar disa gënjeshtra mjaft të tmerrshme për atë dhe mua,” tha ajo.

Melissa Pfeister

“E vërteta është se kalova mbi dy vjet të jetës sime, me dy fëmijë nën gjashtë vjeç, duke pasur një tjetër podcast (Anash Pjesë) dhe duke qenë një nutricioniste me biznesin tim, duke krijuar dhe ndërtuar ‘Namaste B$tches.’” tha ajo.

Ajo vazhdoi, “Kam punuar në të 24/7 dhe pas gjithë kësaj, nuk ka se si të bëja ndonjë gjë për ta prishur ose për të ndjekur dikë. Kjo nuk është ajo që jam unë apo si rrokulliset. Ju mund të pyesni cilindo nga mbi 150 njerëzit që kam intervistuar dhe të keni një marrëdhënie të mrekullueshme me të.”

Teresa Giudice

Melisae cila është shtatzënë dhe po përjeton një shtatzëni të vështirë, shtoi, “Përveç të gjithave, ishte koha për një pushim nga ‘Namaste.’ Mund të them shumë më tepër për arsyet e tjera që u largova, por përsëri, nuk është ai që jam apo çfarë bëj.”

te dyja Tereza dhe Melisa kanë refuzuar të diskutojnë publikisht për përplasjen e tyre të përfolur, por fansat e kanë vënë re ndarjen e tyre në rrjetet sociale.

Teresa Giudice

“Kush është i tronditur që ndodhi? Nuk jam”, ka komentuar një fans, ndërsa një tjetër ka shkruar: “Nuk më kanë pëlqyer kurrë këta të dy bashkë”.

Dhjetorin e kaluar, Melisa zbuloi në rrjetet sociale se ajo pësoi abortin e saj të tretë gjatë pjesëmarrjes Bravocon me Tereza ne nentor. “E mbajta buzëqeshjen në fytyrë. Ishte gjithashtu jashtëzakonisht e vështirë pasi shumica kishin bashkëshorten apo të tjerët të rëndësishëm, miqtë apo familjen… Unë isha aty vetëm”, ka shkruar ajo.

Melissa Pfeister

“Për ta kaluar këtë dhe për të mos qenë në gjendje të flas me askënd për të, mirë, sapo u ktheva në shtëpi, thjesht vazhdova të mos flisja për të ose të përpiqesha të mendoja për të. Por më pas kuptova se do t’i gënjeja të gjithë në podcast duke mos qenë i hapur dhe i sinqertë, gjë që është e gjithë qëllimi për të bërë’Anash Pjesë‘&’Namaste B$tches‘ Ne vend te pare.”

Namaste B$tches” kishte qenë një nga më të suksesshmit Amvise të vërteta-podkaste të lidhura, duke krijuar një linjë mallrash dhe një shfaqje të drejtpërdrejtë, me Tereza duke veshur shpesh mallin RHONJ.