Melissa Gorga zbulon detaje pas bisedës së grupit të aktorëve RHONJ

Klea

Melissa Gorga zbulon detaje pas bisedës së grupit të aktorëve RHONJ

Mund të mos e dimë saktësisht se kur është sezoni 14 Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit vjen në ekranet tona. Por më mirë ta besoni atë anëtar të kastit prej shumë kohësh Melissa Gorga do të ngacmojë çdo ons të dramës së mundshme derisa të ndodhë.

Nëna e tre fëmijëve arriti nivelin 10 të mishit të viçit me kunatën Teresa Giudice vitin e kaluar dhe grindjet e tyre nuk tregojnë shenja të ndalimit. Por bazuar në gjithçka që u zbulua në shtyp nga xhirimet, i gjithë kasti është në mosmarrëveshje.

Pra, ishte më shumë se pak e çuditshme kur dikush në kast vendosi të krijonte një bisedë në grup…

Kasti i RHONJ ndajnë një bisedë në grup, pavarësisht nga drama

Në një episod të podcast-it të saj “On Display” me Melissa Gorga, Melissa dha një informacion të vogël se sa të sikletshme janë gjërat.

Ajo tha: “Nuk do të them se kush, por një nga anëtarët tanë të kastit filloi një tekst në grup me të gjithë ne në të. Dhe ishte si ‘Gëzuar Ditën e Falënderimeve të gjithëve’. Ne të gjithë ishim si, ‘Ua’. Ishte thjesht një gjë e çuditshme. Dhe ju e dini, unë i dërgova mesazh në tekstin e grupit dhe thashë, ‘Gëzuar Ditën e Falënderimeve’. Por ishte thjesht e sikletshme dhe e çuditshme.”

Melisa vazhdoi duke thënë se nuk ishte e vetmja e befasuar. “Disa nga anëtarët e tjerë të kastit do të më telefonojnë. Dhe si, ‘Pse ajo na bashkoi të gjithëve?’ Është e çuditshme, por e vlerësoj”, zbuloi pronari i butikut.

Më shumë dramë përpara

Do të ishte e lehtë të supozohej se mesazheri i përmendur është Tre, por duke qenë se Tre nuk flet as me Melisën, pse do të shqetësohej që ta përfshinte atë? Madje u përfol se Tereza nuk pranoi të përballej me Melisën për problemet e tyre gjatë xhirimeve. Ky është një largim i madh nga pothuajse çdo sezon që ata kanë filmuar së bashku.

Sido që të jetë, Melisa tashmë ka bërë të pamundurën për t’i bërë të ditur fansave që të presin të papriturën për sezonin e ardhshëm.

Në nëntor, Melissa vuri në dukje, “Ne patjetër kemi njerëz [RHONJ] të cilët nëse fillojnë të ndiejnë – veçanërisht këtë sezon, thurje, nëse kanë filluar të ndihen më pak se, ose si, ata nuk po marrin kohë të mjaftueshme transmetimi në një farë mënyre, ata thjesht do të gravitojnë krejtësisht ndryshe sepse ata’ re si, ‘Epo, kjo do të më japë kohë transmetimi.’ Është gjëja më zhgënjyese kur bëhet fjalë për ‘Amvisat’. Por unë mendoj se kjo është ajo që e bën shfaqjen të vazhdojë gjithashtu.”

Real Housewives of New Jersey do të rikthehet me sezonin 14 diku këtë vit në Bravo.