Melissa Gorga

Klea

Melissa Gorga u kritikua si ‘e etur’ për veshjen e bardhë në dasmën e kushëririt!

Melissa Gorga u kritikua si ‘e etur’ për veshjen e bardhë në dasmën e kushëririt!

Tifozët shpërthyen Melissa Gorga për veshjen e bardhë në dasmën e kushërirës së saj, edhe pse ajo e bëri këtë duke shërbyer si shoqëruese e nuses.

Melissa Gorga

Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit Ylli ndau disa foto të shkrepura në këtë ngjarje, e cila festoi martesën e kushëririt të saj, Nicholas Marco dhe bashkëshortit të tij tashmë, Mike Masco. Dyshja u martuan të shtunën në veri të Nju Jorkut, në Cedar Lakes Estate.

Melissa Gorga

Melissa Gorga ka pozuar përkrah çiftit të veshur me një fustan të bardhë me temina të shkurtra me theks të artë në bel. Marco dhe Masco të dy kishin veshur kostume të errëta. e Melisës ana e nënës së familjes zgjodhi të gjitha nuanca të ndryshme të së bardhës, si dhe argjendi dhe ari. Melisa pozoi së bashku me pesë shoqërueset e tjera në një foto të shpërndarë në Instagram Story të yllit të realitetit.

Melissa Gorga

e Melisës Përfaqësuesi i tha Page Six se dhëndërit kërkuan që shoqërueset e nuses të vishnin të bardha dhe të arta, por kjo nuk i ndaloi shumë përdorues të Instagramit të telefononin Melisa “Të etur” për të veshur të bardha në një dasmë.

Një përdorues shkroi – “Melisa fustani juaj është i mrekullueshëm, por si do të vishni të bardhë në dasmën e dikujt tjetër.”

Një tjetër komentoi – “Pse je veshur me të bardha?… #Etur”.

Një ndjekës e pyeti: “Ti ke veshur të bardha në dasmën e dikujt tjetër?! Çfarë????”

Melissa Gorga

Një tjetër thirri – “Ti dukesh shkëlqyeshëm… por a është mirë të veshësh të bardhë në një dasmë?”

Një i tretë goditi – “Ru nusja lol.”

Të tjerë mbrojtën yllin e Bravo, me shumë veta që vunë në dukje fotografinë grupore të zonjave të veshura me nuanca të ngjashme.

Njëri tha: “Ishte dasma e një homoseksuali…. Ato janë të veshura me të zeza – është e qartë se grave u është thënë të veshin të bardha dhe ari…. Pse jeni të gjithë kaq të pasjellshëm? Dilni jashtë dhe prekni barin!”

Melissa Gorga

Një tjetër vuri në dukje – “i etur për çfarë? Është e qartë se ishte planifikuar mirë para dasmës nëse vini re ngjyrat e nuses!!! Duket sikur ishte ari, e bardhë dhe bakri. Gjithashtu, a sheh nuse kudo!!??”

Një përdorues vuri në dukje – “a nuk keni lëvizur dhe i keni parë gratë e tjera të veshura me të bardha? Ishte qartazi pjesë e kodit të veshjes. Dhëndërit ishin në të zeza.”

Një person tjetër shtoi: “Nëse shikoni fotot e tjera, ata ishin në festën e dasmës dhe duket sikur u kërkuan të vishnin ngjyrë ari/të bardhë nga dhëndrrat!”

Melissa Gorga

Një i tretë tha – “Pse të gjithë po hedhin kaq shumë urrejtje @melissagorga e veshur me të bardha. Ajo nuk ishte e vetmja. Nëse shikoni foton e tretë, edhe një zonjë tjetër kishte veshur të bardha. Është e qartë se ishte në rregull të vishje të bardhë në këtë martesë.”

Melisa ende nuk i është përgjigjur debatit të garderobës dhe nuk ka sqaruar a kodi i veshjes në mbishkrimin e saj të së dielës në Instagram.

e Melisës bashkë-yjet, Margaret Josephs, e cila kishte veshur një fustan jeshil mente, mori pjesë në dasmë me bashkëshortin, Joe Benigno dhe Dolores Katania tundi një fustan të zi së bashku me të dashurin, Paul Connell.

Melissa Gorga

Melissa Gorga burri, Joe Gorga, e drejtoi ceremoninë me smoking.