Melissa Gorga reagon ndaj 'rotullimit' duke parë Joe Giudice

Klea

Melissa Gorga reagon ndaj 'rotullimit' duke parë Joe Giudice

Real Housewives of New Jersey është dy episode në një sezon të paqëndrueshëm. Melissa Gorga dhe Teresa Giudice nuk po flasin me njëra-tjetrën, dhe shkëlqimi i Luis Ruelas po i kalon. Jennifer Fessler sapo bëri shumë armiq duke plotësuar Terezën në takimin e strategjisë para ribashkimit në shtëpinë e Margaret Josephs. Besnikëria e Jackie Goldschneider gjithashtu do të vihet në dyshim.

U theksua se brenda grupit nuk ka besim. Ndoshta e gjitha rrjedh nga grindja e gjatë e Terezës me kunatën e saj. Por të paktën duke parë Joe Giudice në Bahamas solli harmoninë dhe ndjenjat e vullnetit të mirë.

Melisa e quajti takimin “më të pafajshmin”

Gjatë një paraqitje të fundit në Watch What Happens Live, Melissa foli për përplasjen me Joe në Bahamas një vit më parë gjatë pushimeve.

Ndoshta nxjerrja e Terezës nga ekuacioni ishte bileta fituese sepse ylli i RHONJ zbuloi se ajo dhe bashkëshorti i saj kishin kaluar një kohë të këndshme duke u kapur me Joe. Fansat do të kujtojnë se ish-bashkëshorti i Terezës ka jetuar në Bahamas prej vitesh pas dëbimit të tij nga Shtetet e Bashkuara.

“Ne ishim me të vërtetë vetëm në një pushim me miqtë tanë dhe në fakt mendoj ai e dinte se ku ishim”, zbuloi Melissa. “Ne ishim në të njëjtën kazino në të njëjtën kohë, fjalë për fjalë thjesht u përplasëm me të.”

“Ka gjithmonë një rrotullim,” tha ajo, duke iu referuar polemikave që krijoi takimi.

Joe ka kapur momentin e takimit me ish-kunatin e tij në një kazino. Ata përshëndetën njëri-tjetrin me buzëqeshje dhe u përqafuan.

“Të dy hynë në të njëjtin bar në të njëjtën kohë. Atje ka shumë histori”, ka shkruar Joe Gorga në “Instagram Reel”. “Kemi kujtime që kur ishim fëmijë. Jam i lumtur që është mirë dhe duket mirë. Të dy ishim të lumtur që u pamë dhe u kapëm.”

Melissa i tha prezantuesit të WWHL Andy Cohen se takimi “ishte gjëja më e pafajshme që mund të kishte”.

Kapni Real Housewives of New Jersey të dielave në 8/7c në Bravo.