Melissa Gorga

Klea

Melissa Gorga pranon se 'RHONJ' do të dështojë pa Tereza Giudice!

Melissa Gorga pranon se 'RHONJ' do të dështojë pa Tereza Giudice!

Melissa Gorga rënë dakord me Andy Cohen kur ajo pranoi se duke filmuar “Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit” pa ndërvepruar me Teresa Giudice nuk ishte e qëndrueshme.

Ekzekutivi i Bravo ngriti vetullat kur tha se “nuk është një univers i qëndrueshëm të kesh dy kampe në shfaqje”, i njohur gjithashtu si “Ekipi Tereza” dhe “Ekipi Melisa.

Melissa Gorga

Tereza, e Melisës kunata, është afër Jennifer Aydin dhe po punon për të rindërtuar miqësinë me Jackie Goldschneider. Melisa është mik me Margaret Josephs dhe Rachel Fuda. Danielle Cabral duket se ka ndryshuar aleancat gjatë xhirimeve të sezonit të ardhshëm, pasi pati një debat shpërthyes me Jennifer. Dolores Katania ka mbetur neutrale dhe është në marrëdhënie të mira me të dyja Tereza dhe Melisa.

Teresa Giudice

Melisa të bashkënënshkruar Cohen javën e kaluar gjatë një interviste me US Sun, në Balli i 4-të i Shpëtimit Vjetor i Shpëtimit të Dytë.

“Unë jam një mijë për qind dakord me të për këtë,” tha ajo për median e Cohen vlerësimi, më 17 prill.

Margaret Josephs

Ylli i realitetit qëndroi i ngushtë për sezonin 14, por ngacmoi se fansat mund të prisnin një “përtëritje të madhe”.

“Jam i emocionuar. Mendoj se është një sezon i mirë freskues.” Melisa tha. “Unë e di se të gjithë po shohin ndryshimin në dinamikë dhe miqësi, dhe në fakt do të jetë mjaft tronditëse.”

“Unë mendoj se njerëzit janë mësuar që Jersey të ketë lidhje me familjen,” shtoi nëna e tre fëmijëve. “Është një kthesë e madhe këtë vit – kthesë e komplotit!”

Teresa Giudice

Margaret diskutoi për dramën e ardhshme në një intervistë të veçantë me të njëjtën media. Ajo ngacmoi se ajo dhe Xheki mund të merrte meritat për “luftën më tronditëse” të sezonit, por “lufta më e madhe” u zhvillua mes tyre Jennifer dhe Danielle.

Teresa Giudice

Melisa gjithashtu konfirmoi se cilët anëtarë të kastit ishin në këndin e saj gjatë xhirimeve Sezoni 14.

“Kam vajzat e mia në emision që i besoj dhe i dua. Dashuria Dolores”, tha 45-vjeçari. “Unë dua Margaret dhe une dua Rachel. Domethënë, jam duke u njohur Danielle shumë më mirë këtë vit.”

Ajo shtoi: “Ajo duket si një person vërtet me këmbë në tokë, i mrekullueshëm. Kështu që unë po krijoj edhe miqësi të reja, për të cilat jam i lumtur.”

Melissa Gorga

Melisa ndau se si kasti i Nju Xhersit do të festonte premierën e 5 majit, duke shpjeguar-”Margaret Josephs në fakt po organizon një festë të madhe, kështu që të gjithë do të shkojmë e Margaretës shtëpi”, duke shtuar se i gjithë aktori nuk mblidhet kurrë për të parë premierën.

“Nuk do të them të gjithëve, por do të thoja se shumica prej nesh do ta bëjnë këtë e Margaretës shtëpi”, tha ajo. “Ne kurrë nuk e bëjmë [one big party]. Ndjehem sikur kasti i Jersey-t gjithmonë ndahet në pjesë, siç mund të thuash.”

Melisa Goga

Traileri i sezonit 14, i publikuar në mars, ngacmoi telashet në parajsën mes tyre Tereza dhe burri, Luis Ruelas.

Vështrimi i fshehtë paraqiste disa anëtarë të kastit që akuzonin Luis e shterrimit financiar të yllit të realitetit, me të cilin u martua në një ceremoni madhështore martese televizive në gusht 2022.

Teresa Giudice

Margaret referuar Luis' i arratisur zakonet e shpenzimeve gjatë një shkëmbimi me burrin, Joe Benigno, duke pretenduar se fajin për hallet martesore të çiftit e kishte shija e lartë e biznesmenit.

Lui i inatosi paratë e saj,” Margaret deklaroi gjatë një bisede telefonike me bashkëshortin.

Luis

Rachel Fuda's burri, Gjonimadje referuar Tereza si “fëmija e posterit për mashtrimin me hipotekë”, duke i dhënë shenjë dënimit të saj me burg të vitit 2015. Ai bërtiti gjatë një klipi të paraqitur – “Kur të më duhet të lahen paratë e mia, do t'ju telefonoj!”

Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit premierë më 5 maj, në orën 20:00 ET, në Bravo.