Melissa Gorga

Klea

Melissa Gorga pranon se është e lumtur që është në grindje me Teresa Giudice

Melissa Gorga pranon se është e lumtur që është në grindje me Teresa Giudice

Melissa Gorga është e lumtur që është larguar përgjithmonë nga kunata e saj, Teresa Giudice. Melisa zbuloi se ishte e lumtur që ishte në dalje me të Amvise të vërteta të Nju Xhersit bashkë-yll gjatë një paraqitjeje në premierën e “Anyone But You” mbrëmjen e së hënës.

Melisa Goga

Melissa, gruaja e te Terezes vëlla, Joe Gorga, shënoi armikun e saj në ekran, i cili më parë deklaroi se nuk kishte asnjë interes për një pajtim.

“Ndjenja është e ndërsjellë,” tha ajo për Page Six në premierën e së hënës.

Teresa Giudice

Joe thirri – “Dmth, çfarëdo që ajo të dojë. Është dëshira e saj.”

Melisa la të kuptohet se sezoni 14 i RHONJ do të jetë “shumë i ndryshëm”, me gjasë për shkak të përplasjes së saj të vazhdueshme me Tereza.

“Ishte një sezon shumë i ndryshëm … të gjitha miqësitë janë të ndryshme, është thjesht shumë, shumë e ndryshme,” tha ajo. “Në fakt më pëlqeu shumë ky sezon.”

Joe Gorga

Muajin e kaluar, Tereza u përshëndet nga një audiencë e BravoCon pasi hodhi poshtë idenë e pajtimit me vëllanë e saj mes grindjes së ashpër të familjes.

Teresa Giudice

Nëna e katër fëmijëve tha gjatë një paneli diskutimi: “Para së gjithash, unë po e jetoj këtë udhëtim dhe kam të bëjë me familjen, respektin dhe besimin.”

Ajo shtoi: “Më falni. Ai kapitull është mbyllur me vëllain tim, për fat të keq. Është me të vërtetë.”

te Terezes Vërejtjet erdhën pasi ajo sulmoi gruan e vëllait të saj për gjoja përhapjen e një thashetheme që pretendonte se bashkëshorti i saj tani, Luis Ruelas, kishte ndjekur një romancë me “Amvise të vërteta të Miamit” yll, Alexia Nepola, para se të takoheshin.

Melissa Gorga

Melisa dhe te Terezes Marrëdhënia e vështirë me sa duket ra në një ngërç pasi duroi një sezon të 13-të me gunga. Dyshja u ndanë pasi Tereza dyshohet se ka përhapur një thashethem duke akuzuar Melisa për tradhtinë e burrit të saj. Lufta e mëvonshme e shpërthimit çoi në Gorgas hendeku Tereza dhe Luis’ Dasma e gushtit 2022.

Teresa Giudice

Tensioni u transferua në serinë e ribashkimit të sezonit 13, gjatë të cilit Tereza akuzoi çiftin se e kishin tërhequr zvarrë “nëpër baltë për 10 vjet”. Ajo gjithashtu iu referua kunatës së saj si një “kurvë me gaz”.

Teresa Giudice

Në qershor, te Terezes ish-burri, Joe Giudice, akuzoi çiftin se e raportoi atë në FBI, e cila përfundimisht e çoi çiftin e divorcuar pas hekurave. Joe pas lirimit u internua në Itali.

“Kur erdhën në emision, ata ishin miq shumë të mirë me avokatët e ish-partnerit tim, të cilët shkuan te federatat, gjë që mendoj. Melisa dhe Joe ishin të përfshirë”, Joe tha gjatë një paraqitjeje në podcast “Behind the Velvet Rope”.

RHONJ Data e premierës së sezonit 14 ende nuk është shpallur.