Melissa Gorga ndan një lëvizje të re emocionuese në karrierë: 'Ia vlen çdo sekondë'

Klea

Melissa Gorga ndan një lëvizje të re emocionuese në karrierë: ‘Ia vlen çdo sekondë’

Melissa Gorga është tepër e zënë dhe ajo është gati të bëhet më e zënë. Ylli i Real Housewives of New Jersey është nëna e tre fëmijëve dhe gruaja e Joe Gorga. Ajo e shpenzon kohën e saj duke filmuar shfaqje, duke drejtuar biznese, duke grindur fëmijë dhe duke u përpjekur të mbajë të dashurin e saj që të mos i turpërojë fëmijët e tyre në ngjarje sportive.

Mel është gjithashtu një pronare biznesi dhe ka ndarë rrugëtimin e saj për të qenë shefe në RHONJ. Tani ajo ka disa lajme emocionuese për të ndarë. Do të jetë më e lehtë të gjesh modën në Long Island shumë shpejt, sepse Envy është gati të marrë një tjetër spinoff.

Një histori suksesi me shumë dyqane!

Pasi pati pak sukses me linjën e bizhuterive, Melissa vendosi ta bënte një hap më tej. Ai hap ishte Envy, nga Melissa Gorga – për të mos u ngatërruar me Kyle, nga Alene gjithashtu. Envy i parë ishte në Montclair, New Jersey dhe Joe bëri një pauzë të shkurtër nga poshtërimi i familjes së tij në publik për të ndihmuar në ndërtimin e dyqanit.

Ridgewood, New Jersey ishte vendi i dytë që Melissa hapi pas suksesit të Envy të parë. Është më i madh se dyqani i shtëpisë, por në thelb ofron të njëjtat modele si Envy 1.

Epo mace dhe kotele, bëhuni gati sepse Melisa po e bën përsëri. Ajo hyri në Instagram për të ndarë lajmin e saj të mrekullueshëm me fansat. Duket se Huntington Village në Long Island do të jetë marrësi me fat i ofertave më të mira të modës së Mel. Tani ajo mund të thotë se ka dyqane në dy shtete!

Ajo ka shpërndarë një video dhe ka shkruar: “Një tjetër!! ISHULLI I GJATË!! Unë po vij për ty!!” Melissa shtoi:[Envy] po vjen në Huntington Village këtë pranverë! Kam punuar shumë për të qenë këtu ku jam dhe ia vlente çdo sekondë. Unë jam shumë mirënjohës për të gjithë ata që e kanë bërë dyqanin tim të suksesshëm.”

Klipi tregon dyqanin e ri në zhvillim dhe Melissa është aq e emocionuar sa po hedh kudo shampanjë, e cila është një ndryshim freskues nga djathi. “Nuk ka asgjë si ndjenja e të qenit shefi i vetes sime. Unë flas me veten gjatë gjithë ditës. E shtyj veten gjatë gjithë ditës. Është gjithmonë një kohë e mirë për të shtyrë pak më fort,” vazhdoi mbishkrimi.

Urime Melisës për suksesin e saj, jam i sigurt se bashkë-yjet e saj mezi presin ta mbështesin përpjekjen e saj të re. Sigurisht, Jan.

Real Housewives of New Jersey Sezoni 14 do të kthehet në Bravo më vonë këtë vit.