Melissa Gorga 'Kurrë' mendoi se Tereza Feud kërcënonte vendin e saj

Klea

Melissa Gorga 'Kurrë' mendoi se Tereza Feud kërcënonte vendin e saj

A jeni gati për sezonin 14 të Amvise të vërteta të Nju Xhersit? Unë jam, veçanërisht pasi fansave po u premtohet diçka ndryshe nga grindja e familjes Gorga – Giudice. Gjatë ribashkimit të sezonit 13, Teresa Giudice ndërpreu lidhjet me vëllain e saj Joe Gorga dhe gruan e tij, Melissa Gorga.

Mirëpo, Tereza dhe Melisa ende kanë filmuar bashkë edhe pse nuk kanë folur. Në vend të kësaj, ndryshimi i miqësive do të gjenerojë pjesën më të madhe të dramës këtë sezon. Jackie Goldschnieder pati një grindje me Melissa dhe Margaret Josephs dhe u bë mik me Terezën. Por Rachel Fuda është e ngushtë me Melisën, ashtu si edhe Danielle Cabral. Siç mund ta mbani mend, Danielle ishte në Team Teresa sezonin e kaluar.

Pas ribashkimit të sezonit 13 të RHONJ, pati spekulime se Melissa ose Teresa mund të pushoheshin nga puna në mënyrë që shfaqja të mund të vazhdonte. Por të dy u kthyen kur erdhi koha që kamerat të ngriheshin.

Melissa kurrë nuk kishte frikë se do të humbiste punën e saj në RHONJ

Kur u pyet nëse Melisa mendonte se ndarja e saj me Terezën i rrezikonte punën, ajo pati një përgjigje befasuese. “Jo, kurrë nuk u ndjeva kështu. Dhe kurrë nuk kam refuzuar të mos flas me të,” tha Melissa për E! Lajme. “Thjesht mendova se ishte një rrugë pa krye. Nuk po arrijmë askund.” Ajo vazhdoi, “Ndihem mjaft e sigurt për të qenë në një dhomë me këdo që Bravo do të vendosë në dhomë me mua dhe të jem në korsinë time.”

Në vend që të merret me grindjen famëkeqe familjare, Melisa është e përqendruar te bashkëshorti i saj, Joe, dhe tre adoleshentët e tyre. “Ne jemi një familje që mund të qëndrojmë vetëm pa shkuar në një vend të thellë dhe të errët. Pra, kjo është diçka që vlerësoj për mua dhe familjen time në emision,” shpjegoi Melissa.

Pronarja e butikut Envy mendoi se sezoni 14 ishte më i lehtë për të. “Është një sezon kaq i ndryshëm dhe është freskues, veçanërisht për mua. Thjesht ndjej se më është hequr një peshë nga supet që ajo dramë familjare të mos jetë në qendër të të gjithëve,” tha ajo.

The Real Housewives of New Jersey shfaqet premierë më 5 maj në orën 8/7c në Bravo.